Live Voetbaltussenstanden

NSY Nog niet begonnen
LIVE In Play
FIN Afgelopen
CAN Cancelled
SUS Suspended
Spanje / LaLiga
NSY Real Sociedad - : - Eibar 19:30
NSY Málaga - : - Real Betis 21:30
NSY Valencia - : - Leganés 21:30
Engeland / The Championship
NSY Aston Villa - : - Bristol City 20:45
NSY Brighton and Hove Albion - : - Newcastle United 20:45
SUS Wolverhampton Wanderers - : - Huddersfield Town 20:45
NSY Blackburn Rovers - : - Derby County 20:45
Engeland / League One
NSY Bradford City - : - Milton Keynes Dons 20:45
NSY Bury - : - Coventry City 20:45
NSY Millwall - : - Peterborough United 20:45
NSY Northampton Town - : - Oldham Athletic 20:45
SUS Oxford United - : - Fleetwood Town 20:45
NSY Rochdale - : - Port Vale 20:45
NSY Scunthorpe United - : - AFC Wimbledon 20:45
NSY Shrewsbury Town - : - Charlton Athletic 20:45
NSY Swindon Town - : - Gillingham 20:45
NSY Walsall - : - Chesterfield 20:45
NSY Bolton Wanderers - : - Bristol Rovers 21:00
Duitsland / Germany DFB Pokal
NSY Eintracht Frankfurt - : - DSC Arminia Bielefeld 18:30
NSY Sportfreunde Lotte - : - Borussia Dortmund 20:45
Engeland / League Two
NSY Accrington Stanley - : - Wycombe Wanderers 20:45
NSY Blackpool - : - Barnet 20:45
NSY Cambridge United - : - Doncaster Rovers 20:45
NSY Cheltenham Town - : - Carlisle United 20:45
NSY Crawley Town - : - Exeter City 20:45
NSY Grimsby Town - : - Colchester United 20:45
NSY Hartlepool United - : - Crewe Alexandra 20:45
NSY Plymouth Argyle - : - Notts County 20:45
NSY Portsmouth - : - Morecambe 20:45
NSY Stevenage - : - Leyton Orient 20:45
NSY Yeovil Town - : - Mansfield Town 20:45
Engeland / National League
NSY Bromley - : - Braintree Town 20:45
NSY Dagenham and Redbridge - : - Maidstone United 20:45
NSY Eastleigh - : - Aldershot Town 20:45
NSY Guiseley - : - Barrow 20:45
NSY Lincoln City FC - : - York City 20:45
SUS Macclesfield Town - : - Gateshead FC 20:45
NSY Solihull Moors - : - Torquay United 20:45
NSY Sutton United - : - Boreham Wood 20:45
NSY Tranmere Rovers - : - Forest Green Rovers 20:45
NSY Woking - : - Dover Athletic 20:45
Albanie / Albania league 2
SUS Partizani Tirana II - : - Tirana II 14:00
Argentinie / Copa Argentina Early stages
NSY Sol de Mayo - : - Jorge Newbery CR 21:00
Azerbeidzjan / Premier League
LIVE Kapaz Ganja 1:0 Gabala 53'
NSY FK Karabakh - : - FK Inter Baku 15:00
Botswana / Premier League
NSY Security Systems - : - Orapa United FC 15:00
NSY Black Forest - : - Sankoyo Bush Bucks FC 18:00
Bulgarije / A League
NSY Dunav Ruse - : - Levski Sofia 14:00
NSY CSKA Sofia - : - Botev Plovdiv 16:30
Burundi / Ligue A
NSY Les Lierres - : - Athlético Olympic (BDI) 13:00
NSY Inter Star - : - Musongati 15:00
Chili / Primera B
FIN Curicó Unido 1:1 Ñublense 0:30
Colombia / Liga Águila - Apertura
NSY Atlético Huila - : - Deportes Tolima 0:00
NSY Once Caldas - : - Ríonegro Águilas 0:00
SUS Deportivo Cali - : - Deportivo Pasto 0:00
Colombia / Primera B
FIN Deportes Quindío 4:0 Unión Magdalena 1:45
Denemarken / Denmark Cup
NSY Vendsyssel FF - : - HB Køge 19:00
Duitsland / Germany Bundesliga U19
NSY VfB Stuttgart U19 - : - Stuttgarter Kickers U19 18:30
Duitsland / Regional Cup Westfalen
NSY SC Paderborn 07 - : - SC Verl 19:00
Egypte / Premier League
NSY Al Masry - : - El Gaish 18:00
Engeland / Central League Cup
NSY Fleetwood Town Res. - : - Sheffield United Res. 14:00
Engeland / Durham County Challenge Cup
NSY Consett AFC - : - South Shields 20:30
NSY Newton Aycliffe - : - Billingham Synthonia 20:30
Engeland / FA Trophy
SUS Macclesfield Town - : - Dulwich Hamlet 20:45
Engeland / Gloucester Senior Challenge Cup
NSY Mangotsfield United - : - Bristol City CC 20:45
Engeland / Lancashire FA Challenge Trophy
NSY Radcliffe Borough FC - : - Clitheroe FC 20:45
Engeland / National League North
NSY Stalybridge Celtic - : - AFC Telford Utd 20:45
NSY Brackley Town - : - Kidderminster Harriers 20:45
NSY Nuneaton Town - : - Gloucester City 20:45
Engeland / National League South
NSY Welling United - : - Dartford 20:45
NSY Margate - : - Chelmsford City 20:45
NSY St Albans City - : - Wealdstone 20:45
Engeland / Non League Div One
NSY Hythe Town - : - Hastings United 20:45
NSY Royston Town - : - Northwood 20:45
NSY Fleet Town - : - Farnborough 20:45
SUS Chasetown - : - AFC Rushden and Diamonds 20:45
NSY Newcastle Town - : - Romulus 20:45
NSY Petersfield Town - : - Hanwell Town 20:45
NSY Chipstead - : - Ramsgate 20:45
NSY Herne Bay - : - Three Bridges 20:45
NSY Thurrock - : - Heybridge Swifts 20:45
NSY Bowers and Pitsea - : - Norwich United 20:45
SUS Potters Bar Town - : - Egham Town 20:45
SUS Brightlingsea Regent - : - Soham Town Rangers 20:45
NSY Leek Town - : - Spalding United 20:45
SUS Glossop North End FC - : - Burscough 20:45
NSY Stocksbridge Park Steels - : - Witton Albion 20:45
NSY Carlton Town - : - Stamford 20:45
NSY Lincoln United - : - Belper Town 20:45
NSY Ossett Albion - : - Brighouse Town 20:45
NSY Droylsden - : - Colwyn Bay 20:45
NSY Mossley - : - Farsley Celtic 20:45
Engeland / Northern Premier League
NSY Barwell - : - Rushall Olympic 20:45
NSY Coalville Town - : - Grantham Town 20:45
NSY Frickley Athletic - : - Matlock Town 20:45
NSY Ilkeston FC - : - Halesowen Town 20:45
NSY Mickleover Sports - : - Hednesford Town 20:45
NSY Nantwich Town - : - Warrington Town 20:45
NSY Spennymoor Town FC - : - Blyth Spartans 20:45
NSY Sutton Coldfield Town - : - Marine 20:45
NSY Workington - : - Skelmersdale United 20:45
Engeland / Premier League Cup U23
NSY Newcastle United U23 - : - Southampton U23 14:00
NSY West Bromwich Albion U23 - : - Liverpool U23 20:00
Engeland / Ryman Isthmian League
NSY Enfield Town - : - Billericay Town 20:45
NSY Tonbridge Angels - : - Havant and Waterlooville 20:45
NSY Leiston - : - Merstham 20:45
NSY Wingate and Finchley - : - Harrow Borough 20:45
Engeland / Southern League
NSY Leamington - : - Chesham United 20:45
NSY Hayes and Yeading Utd - : - Cinderford Town 20:45
NSY Basingstoke Town - : - Dunstable Town 20:45
NSY Cinderford Town - : - Frome Town 20:45
Engeland / U18 Premier League
NSY Norwich City U18 - : - Leicester City U18 13:00
Frankrijk / Coupe de France
NSY Fréjus St-Raphaël - : - Auxerre 18:00
NSY CA Bastia - : - Angers 18:00
NSY Bordeaux - : - Lorient 21:00
Hongarije / Hungarian Cup
NSY Vasas SC - : - Dorogi FC 14:30
IJsland / League Cup
NSY Stjarnan - : - Thróttur Reykjavík 21:10
India / Bangalore - Super Division
FIN Souths United 2:2 CIL 10:45
India / Chennai Senior Division
FIN Chennai City FC 3:0 AGORC 10:30
LIVE Chennai 0:0 Integral Coach Factory 27'
Internationaal / AFC Champion League - Group C
NSY Bunyodkor PFK - : - Al Ain 14:00
NSY Zob Ahan - : - Al Ahli Jeddah 16:15
Internationaal / AFC Champion League - Group D
NSY Al Wahda - : - Persepolis 16:10
NSY Al Hilal Riyadh - : - Al Rayyan 17:45
Internationaal / AFC Champion League - Group E
LIVE Ulsan Hyundai Horang-i 5:0 Brisbane Roar FC 90+'
NSY Muang Thong United - : - Kashima Antlers 13:30
Internationaal / AFC Champion League - Group F
LIVE Urawa Reds 5:1 FC Seoul 87'
LIVE Shanghai East Asia 4:1 Western Sydney Wanderers FC 45'
Internationaal / AFC Cup Play-offs Round
LIVE McDowell Mohun Bagan 4:1 Club Valencia 89'
NSY Khosilot Parkhar - : - Dordoi Bishkek 12:00
Internationaal / Club Friendlies
FIN FC Gomel 1:0 Torpedo Moskva 10:00
CAN Spartak Moskva - : - Vålerenga 12:00
NSY Abahani Chittagong - : - FC Pocheon 13:30
NSY Fredrikstad - : - Jerv 13:45
NSY IK Frej Täby - : - AFC Eskilstuna 14:00
NSY Kalmar FF - : - BK Häcken 16:00
NSY Bodø/Glimt - : - Sandnes Ulf 16:15
NSY Spartak Moskva - : - Sogndal 17:30
NSY 1. FSV Mainz 05 Am. - : - Kickers Offenbach 18:30
NSY Gjøvik-Lyn - : - Lillehammer 18:45
NSY Strømmen - : - Mjøndalen 18:45
NSY Molde - : - Tromsø 19:00
NSY Glenavon - : - Knockbreda 20:30
Internationaal / CONCACAF U20
FIN Panama-U20 0:2 Honduras-U20 1:30
Internationaal / Copa Sudamericana - Round 1
NSY Boston River - : - Comerciantes Unidos 23:15
NSY O'Higgins - : - Fuerza Amarilla 23:15
Internationaal / Friendly U19
NSY Israel U19 - : - Ukraine U19 14:00
Internationaal / Friendly Women U17
NSY Italy U17 W - : - Czech Rep U17 W 11:00
Internationaal / Friendly Women U19
NSY Portugal U19 W - : - Finland U19 W 17:00
Internationaal / International Friendly Women
FIN Kyrgyzstan W 1:1 Tajikistan W 10:00
NSY Albania W - : - Montenegro W 12:00
Internationaal / OFC Champions League
NSY Lupe Ole Soaga - : - Central 7:00
NSY Lupe Ole Soaga - : - Madang Fox 10:05
Internationaal / Premier League International Cup
NSY Swansea City U23 - : - Hertha BSC Am. 20:00
Internationaal / Sudamericano Sub-17 - Group B
NSY Venezuela U17 - : - Paraguay U17 22:00
Israel / Ligat Al Women - Regular Season
NSY Ironi Ramat HaSharon W - : - Girls Soccer Academy W 18:30
NSY ASA Tel-Aviv W - : - Maccabi Kiryat Gat W 18:30
NSY Maccabi Kishronot W - : - Bnot Sakhnin W 18:30
NSY Bnot Netanya W - : - Maccabi Holon W 19:40
Israel / State Cup
NSY Bnei Yehuda - : - FC Ashdod 19:55
Italie / Coppa Italia
NSY Juventus - : - Napoli 20:45
Italie / Serie B
NSY Spezia - : - Ascoli 20:30
NSY Pro Vercelli - : - Avellino 20:30
NSY Novara - : - Benevento 20:30
NSY Pisa - : - Carpi 20:30
NSY Latina - : - Cesena 20:30
NSY Perugia - : - Frosinone 20:30
NSY Salernitana - : - SPAL 20:30
NSY Hellas Verona - : - Ternana 20:30
NSY Cittadella - : - Trapani 20:30
NSY Vicenza - : - Virtus Entella 20:30
Jamaica / Premier League
FIN Harbour View 2:3 Boys' Town 2:00
Jordanie / 1st Division
NSY Al Karmal - : - Sama Al Sarhan 14:00
NSY Al Yarmouk - : - Al Asalah 14:00
NSY Al Salt - : - Al Taibeh 14:00
Kameroen / Cameroon. Ligue 2
NSY AS Matelots - : - Renaissance 13:30
NSY Etoa Meki - : - Douala Athletic Club 15:30
NSY Tonnerre Yaoundé - : - Fovu Club Baham 15:30
Maleisie / Premier League
FIN ATM FA 4:5 PDRM 9:45
FIN Perlis 1:2 Terengganu 9:45
NSY Sabah 0:0 UiTM FC 13:15
NSY Negeri Sembilan - : - MISC 14:00
NSY Kuala Lumpur - : - Kuantan FA 14:00
NSY Johor DT II - : - PKNP 14:00
Maleisie / Super League
NSY Sarawak - : - Darul Takzim FC 13:15
NSY Pahang - : - PKNS 14:00
Mexico / Segunda Division
NSY Veracruz Premier - : - Inter Playa del Carmen 18:00
Moldavie / National Division
LIVE FC Petrocub Sarata-Galbena 0:0 CSF Speranta Nisporeni 16'
LIVE FC Zaria Balti 0:0 FC Academia Chisinau 17'
Nederland / Derde Divisie Zaterdag
NSY DVS'33 Ermelo - : - Capelle 20:00
NSY ONS Boso Sneek - : - Jong Almere City FC 20:00
NSY Quick Boys - : - ODIN '59 20:15
Oeganda / Premier League
CAN Lweza FC - : - URA SC 14:00
CAN Vipers SC - : - JMC Hippos 14:00
CAN Jinja SSS - : - The Saints 14:00
Oeganda / Uganda Premier League
NSY Police FC - : - Onduparaka FC 14:00
NSY Lweza FC - : - URA SC 14:30
NSY Vipers SC - : - JMC Hippos 14:30
NSY Jinja SSS - : - The Saints 14:30
Peru / Torneo de Verano - Group A
FIN Academia Cantolao 0:1 Alianza Atlético 1:00
Polen / Polish Cup
NSY Wigry Suwalki - : - Arka Gdynia 18:00
Portugal / Júniores U19 - Championship Group
NSY Sporting CP U19 - : - Académica U19 16:00
NSY FC Porto U19 - : - Rio Ave U19 16:00
NSY Belenenses U19 - : - Sporting Braga U19 16:00
NSY Vitória Guimarães U19 - : - Benfica U19 16:00
Portugal / Júniores U19 - Norte Relegation
NSY Paços de Ferreira U19 - : - Moreirense U19 16:00
NSY Feirense U19 - : - Padroense U19 16:00
Portugal / Júniores U19 - Sul Relegation
NSY Naval U19 - : - Loures U19 16:00
NSY Oeiras U19 - : - União Leiria U19 16:00
NSY Estoril U19 - : - Sacavenense U19 16:00
NSY Nacional U19 - : - Vitória Setubal U19 17:00
Portugal / Taça de Portugal
NSY Estoril - : - Benfica 21:15
Roemenie / League Cup
NSY ACS Poli Timisoara - : - Târgu Mures 19:00
Rusland / Premier League U21
LIVE Zenit U21 1:0 Arsenal Tula U21 59'
Rusland / Russian Cup
NSY Ural - : - Krasnodar 17:30
Rusland / Youth Premiere League
CAN Zenit St.Petersburg (YT) Youth - : - Arsenal Tula U21 12:00
Rwanda / Rwanda National Football league
NSY APR FC (RWA) - : - Gicumbi 14:30
NSY Police - : - Amagaju 14:30
Schotland / Championship League
NSY Greenock Morton - : - Dunfermline 20:45
NSY Ayr United - : - Raith Rovers 20:45
Schotland / Development League
NSY Glasgow Rangers U20 - : - Kilmarnock U20 14:00
NSY Hearts U20 - : - Partick Thistle U20 15:00
NSY Falkirk U20 - : - St. Johnstone U20 20:00
Schotland / Development League 2
NSY Airdrieonians U20 - : - Greenock Morton U20 15:00
NSY Queen of the South U20 - : - Stranraer U20 20:45
Schotland / League 1
NSY Brechin City - : - Queen's Park 20:45
NSY Alloa Athletic - : - East Fife 20:45
Schotland / League 2
NSY Clyde - : - Montrose 20:45
NSY Cowdenbeath - : - Edinburgh City 20:45
NSY Stirling Albion - : - Elgin City 20:45
Schotland / Premiership League
NSY Hamilton - : - Aberdeen 20:45
Singapore / S-League
LIVE Balestier Khalsa 1:0 Warriors FC 44'
Soedan / Sudan Premier League
NSY Al Merreikh Club Nyala - : - Al-Ahli Khartoum 15:00
NSY Merikh Kosti - : - Al-Khartoum 15:00
NSY Triea Albiga - : - Hay al-Arab 18:00
Somali / First Division
NSY Jeenyo - : - Elman 13:30
NSY Banadir - : - Gaadiidka 13:30
Syrie / Premier League
NSY Al Jazeera SC - : - Wathbah 13:00
Turkije / Türkiye Kupasi - Quarter Finals
NSY Kasimpasa - : - Çaykur Rizespor 18:00
Uruguay / U19 League
LIVE Centro Atletico Fenix U19 0:0 Nacional U19 12'
NSY Defensor Sporting U19 - : - Danubio U19 17:00
Uruguay / Uruguay - Primera Division Reserve
NSY Sud America II - : - C. A. Cerro Ii 13:00
NSY Rampla Juniors II - : - Danubio Ii 20:00
NSY Centro Atletico Fenix II - : - Club Plaza Colonia de Deportes II 21:00
Venezuela / Primera División - Apertura
FIN Zamora FC 1:0 Estudiantes de Mérida 0:00
NSY Carabobo FC - : - Atlético Socopó 22:00
Zuid-Afrika / ABSA Premiership
NSY Mamelodi Sundowns - : - Chippa United 18:30
Zweden / U-21 Allsvenskan Norra
NSY IK Sirius FK U21 - : - Örebro U21 15:00
Zweden / U-21 Allsvenskan Södra
NSY Kalmar FF U21 - : - BK Häcken U21 16:00

  Newsletter

 

Betway BE Dutch sports €50

 

 

VoetbalBookmaker.com is een website door en voor voetbalweddenschappen liefhebbers. VoetbalBookmaker is sinds de oprichting in 2007 de eerste voetbalweddenschappen website met de nadruk op het vergelijken van quoteringen, en zodoende de gok-liefhebbers in Nederland een beter alternatief te bieden. Lees meer