Live Voetbaltussenstanden

NSY Nog niet begonnen
LIVE In Play
FIN Afgelopen
CAN Cancelled
SUS Suspended
Angola / Girabola
NSY GD Sagrada Esperança - : - Desportivo Huila 17:00
NSY CD Primeiro de Agosto - : - Sport Luanda e Benfica 17:00
NSY Kuando Kubango - : - Petro Atletico 17:00
NSY C.R.D. Libolo - : - Primeiro de Maio 17:00
NSY Caala - : - Kabuscorp Sport Clube do Palanca 17:00
NSY CD Progresso do Sambukila da Lunda Sul - : - Interclube 17:00
NSY Porcelana FC - : - Progresso 17:00
NSY Académica Petróleos do Lobito - : - Atlético Sport Aviação 17:00
NSY Académica Petróleos do Lobito - : - Sport Luanda e Benfica 17:00
NSY 4 de Abril do Cuando Cubango FC - : - 1º de Agosto 17:00
NSY CD Progresso do Sambukila da Lunda Sul - : - Petro Atletico 17:00
NSY Porcelana FC - : - 1° de Maio 17:00
NSY GD Sagrada Esperança - : - Kabuscorp Sport Clube do Palanca 17:00
NSY Clube Recreativo Desportivo do Libolo - : - Interclube 17:00
NSY CR da Caála - : - Atlético Sport Aviação 17:00
NSY CD da Huíla - : - Progresso 17:00
NSY 1º de Agosto - : - Sport Luanda e Benfica 17:00
NSY 4 de Abril do Cuando Cubango FC - : - Petro Atletico 17:00
Australie / NPL U20
FIN South Melbourne U20 1:2 Hume City U20 10:15
SUS Port Melbourne U20 - : - Green Gully U20 10:30
Australie / South Australia NPL. Women
FIN Cumberland United W 2:2 Sturt Marion W 10:45
FIN Metro United W 0:1 Adelaide City W 10:45
FIN Adelaide University W 3:2 Para Hills Knights W 12:30
FIN West Adelaide W 2:1 Fulham United W 12:30
Australie / Tasmania Premiere League
FIN Hobart JEEP Zebras 1:0 Olympia Warriors 12:00
Australie / Victoria League
FIN Melbourne Sharks 0:1 Green Gully 12:30
FIN South Melbourne 2:2 Hume City 12:30
Brazilie / Brasileirão A
FIN Santa Cruz Recife 0:3 Ponte Preta 0:30
FIN Palmeiras 4:0 Figueirense 0:30
FIN Atlético Mineiro 5:3 Botafogo 2:00
Brazilie / Championship Brazil U20
NSY São Bento U20 - : - Atlético Sorocaba U20 20:00
NSY Guarani Futebol Clube U20 - : - São Paulo Futebol Clube U20 20:00
Canada / PCSL
NSY Penticton - : - Vancouver United 4:00
Chili / Tercera B
NSY Academia Joven - : - Deportes Ovalle 21:00
Curaçao / Curaçao Sekshon Pagá
NSY Jong Colombia - : - SUBT 2:00
Estland / Esiliiga
LIVE Vaprus Vändra 1:0 FC Infonet II 53'
Estland / Meistriliiga
LIVE Tammeka Tartu 0:0 Sillamae Kalev 48'
Finland / 3 - div. Helsinki/Uusimaa 1
FIN NuPS 6:1 LPS 17:00
Finland / 3 - div. Helsinki/Uusimaa 2
CAN Pöxyt - : - FC Kontu 12:00
LIVE Ponnistajat 0:2 Tikka 82'
NSY Pöxyt - : - PK-35 18:45
Finland / 3 - div. Helsinki/Uusimaa 3
CAN NouLa - : - CLE 12:00
Finland / Kolmonen - Ita-& Keski-Suomi
NSY SaPa - : - PK-37 18:00
NSY JPS - : - FC Blackbird 18:15
Finland / Kolmonen - Tampere & Satakunta
LIVE TKT 0:0 Härmä 51'
LIVE NoPS 1:0 Ilves-Kissat HT'
Gabon / Championnat
NSY Olympique de Mandji - : - FC Libreville 17:00
Ghana / Premier League
SUS WAFA - : - Medeama SC 17:00
Ierland / LOI 1st Division
NSY Shelbourne - : - Cobh Ramblers 20:15
NSY Drogheda United - : - Waterford United 20:45
NSY Cabinteely - : - Athlone Town 20:45
Ierland / LOI Premier Division
SUS Cork City 0:0 Sligo Rovers 20:45
NSY Derry City - : - Dundalk 20:45
SUS Galway United 0:0 Shamrock Rovers 20:45
IJsland / 2.delid
NSY KV - : - Aegir 21:15
IJsland / 4. Deild
NSY Kóngarnir - : - Hamar 20:30
NSY Afríka - : - Mídas 22:30
IJsland / Iceland Division 1 - Women
NSY Trottur Reyk. W - : - Hvíti riddarinn W 22:00
NSY HK / Víkingur W - : - ÍR W 22:00
NSY Fram W - : - KH Reykjavik W 22:00
NSY Haukar W - : - Grotta W 22:00
NSY UMF Alftanes W - : - Augnablik W 22:00
NSY KFR Rangaeinga - : - Reynir S. 22:00
NSY Grindavík W - : - Afturelding (W) 22:00
NSY Vidir Gardur - : - UMF Tindastóll W 22:00
Indonesie / ISC A
FIN Persatuan Sepakbola Serui 1:5 PS Barito Putera 15:30
FIN Arema Cronus FC 1:0 PS Semen Padang 16:30
Internationaal / Baltic Cup U19 Women
FIN Lithuania-U19 W 4:0 Latvia-U19 W 11:00
NSY Faroe Islands-U19 W - : - Estonia-U19 W 15:30
Internationaal / Club Friendlies
FIN Club América 2:0 Pachuca 3:30
FIN FC Liefering 2:1 TSV 1860 II 10:00
FIN AC Sparta Praha 1:3 AS Trencin 11:00
FIN Shinnik Yaroslavl 1:0 Tekstilshik 11:00
FIN Dynamo Barnaul 0:1 Sibir 12:00
NSY Dynamo Barnaul - : - Sibir 12:30
FIN AC Horsens 2:1 Esbjerg fB 13:00
FIN Viborg FF 0:1 Randers FC 13:00
FIN FC Nordsjælland 1:2 AaB Aalborg 13:00
FIN Galway United 1:2 Sligo Rovers 13:00
FIN FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1:2 FC Tyumen 14:00
FIN WSG Wattens 0:2 Bayern München II 14:00
FIN Shinnik Yaroslavl 0:3 FC Domodedovo 14:15
NSY Silkeborg - : - Vejle 15:00
FIN FC Cherkaskiy Dnipro 1:1 Hirnyk-Sport 16:00
FIN Kjellerup 2:4 Silkeborg IF 16:00
FIN FC Gelios Kharkiv 2:1 Avangard Kramatorsk 16:15
FIN SønderjyskE 3:2 FC Fredericia 16:30
FIN FK DAC 1904 Dunajska Streda 2:1 MFK Frydek-Mistek 17:00
LIVE SK Rapid Wien 1:0 Rubin 86'
LIVE TSV 1860 München 0:1 FC Basel 75'
NSY 1. FC Bocholt - : - KRC Genk 18:00
LIVE Panathinaikos 1:2 Alemannia Aachen HT'
NSY FK Qaradağ - : - Persepolis 18:00
LIVE SC Mannsdorf 0:2 SC Wiener Neustadt 46'
LIVE SSV Jahn Regensburg 0:0 FC Carl Zeiss Jena 46'
LIVE Amiens 1:1 Reims HT'
LIVE AC Ajaccio 0:0 Bastia HT'
LIVE NK CM Celje 1:1 Istra 1961 53'
LIVE FC Red Bull Salzburg 1:0 BSC Young Boys 31'
LIVE Hammer SpVg 0:0 Borussia Dortmund Am. 19'
NSY SV Eberau - : - TSV Hartberg 18:30
LIVE FC Schaffhausen 2:2 FC St. Gallen HT'
LIVE TSG Neustrelitz 0:0 Hansa Rostock 1'
NSY KFC Merelbeke - : - KV Oostende 19:00
NSY SVM Munstergeleen - : - Fortuna Sittard 19:00
NSY RWE Eemsmond - : - FC Groningen 19:00
LIVE SC Weiz 0:0 SV Frohnleiten 17'
NSY SK Vorwarts Steyr - : - ASKÖ Donau Linz 19:00
NSY TSV Meerbusch - : - Viktoria Köln 1904 19:00
NSY ASK Voitsberg - : - SC Kalsdorf 19:00
NSY ASV Spratzern - : - SKN St. Pölten Amateur 19:00
NSY SC Idar-Oberstein - : - FK Pirmasens 19:30
NSY Dalbeattie Star - : - Queen of the South 20:00
NSY Alloa Athletic - : - Dundee FC 20:30
NSY Aldershot Town - : - Queens Park Rangers 20:45
NSY Montrose - : - Deveronvale 20:45
Internationaal / CONCACAF U20
NSY Cayman Islands U20 - : - Anguilla U20 23:00
Internationaal / EAFF East Asian Women's Cup
FIN Macau 0:0 Northern Mariana Islands 6:30
Internationaal / Hybrid Friendlies
NSY FC Zenit-Izhevsk - : - Amkar Perm' U21 9:00
NSY Terek (YT) - : - Angusht 15:30
Internationaal / UEFA European Championship - Quarter Finals
NSY Wales - : - Belgium 21:00
Letland / Virsliga
FIN Riga FC 0:0 FK Liepajas Metalurgs 17:00
Litouwen / 1 Lyga
FIN FK Palanga 6:1 Zalgiris-2 17:00
NSY Vilniaus Vytis - : - FK Trakai-2 18:00
NSY Banga - : - Silas 19:00
Niger / Ligue 1
NSY ASFAN - : - ASGNN 17:00
Noord Ierland / Championship Women
NSY Armagh City W - : - Cappagh Spurs W 20:30
Noorwegen / 3. Division - 11
NSY Brønnøysund - : - Junkeren 19:00
NSY Mosjøen - : - Fauske/Sprint 19:00
NSY Mjølner - : - Medkila 19:00
Noorwegen / 3. Division - 12
NSY Hammerfest - : - Tromsø 3 19:00
Noorwegen / 3. Division - 2
LIVE Lokomotiv Oslo 0:1 Kjelsås 2 47'
Noorwegen / 3. Division - 4
LIVE Mjøndalen 2 1:1 Odd 3 78'
LIVE Svelvik 0:0 Åssiden 4'
Noorwegen / 3. Division - 5
LIVE Eiger 0:0 Lura 2'
Noorwegen / 3. Division - 6
LIVE Sandnes Ulf 2 0:0 Staal Jørpeland 2'
Noorwegen / 4. Div. - 12 Agder
NSY Arendal 2 - : - Våg 19:00
Noorwegen / 4. Div. - 20 Nordmøre og Romsdal
NSY Tomrefjord - : - Sunndal 19:00
NSY Åndalsnes - : - Eidsvåg 19:00
Noorwegen / 4. Div. - 7 Indre Østland 2
NSY Vest Torpa - : - Vang FK 19:00
NSY Dokka - : - Snertingdal 19:00
NSY Kolbu/KK - : - Toten 19:00
NSY MBK Domkirkeodden - : - Vind Menn 19:00
NSY Nordre Land - : - Søndre Land 19:00
Noorwegen / 4. Div. - 8 Indre Østland 3
NSY Engerdal SK - : - Grue 19:00
NSY Løten - : - Hernes 19:00
Noorwegen / 4. Div. - 9 Buskerud
NSY Modum - : - Solberg 19:00
NSY Hønefoss BK 2 - : - Konnerud 19:00
Noorwegen / 5. Div. - Buskerud 1
NSY Sigdal FK/Haugfoss 2 - : - Vikersund 19:00
Noorwegen / 5. Div. - Buskerud 2
CAN Huringen - : - Strømsgodset IF 19:00
Noorwegen / 5. Div. - Indre Østland 1
CAN Skåbu Tverrbygda Espesdalen - : - Kvam 19:00
Noorwegen / 5. Div. - Indre Østland 2
NSY Vingar - : - Gausdal 19:00
Noorwegen / 5. Div. - Indre Østland 3
NSY Ringelia 7er - : - Søndre Land 2 18:30
Noorwegen / 5. Div. - Indre Østland 5
NSY Jessneskameratene - : - Ridabu 2 18:00
NSY Moelven IL 2 - : - Biri 19:00
Noorwegen / 5. Div. - Indre Østland 6
NSY Vallset - : - Sørskogbygda 19:00
Noorwegen / 5. Div. - Nordmøre og Romsdal
NSY Molde 3 - : - Dahle 19:00
Noorwegen / 5. Div. - Østfold 1
NSY Navestad - : - Askim FK 19:30
NSY Varteig - : - Østsiden 2 19:30
Noorwegen / 5. Div. - Østfold 2
NSY Sprint-Jeløy 3 - : - Rygge 20:00
Noorwegen / Tippeligaen
LIVE Lillestrøm 0:0 Tromsø 2'
Oezbekistan / Premier League
FIN Lokomotiv Tashkent 0:0 Bunyodkor PFK 16:00
FIN Mashal Muborak 1:0 Nasaf Qarshi 16:00
FIN Navbahor Namangan 2:0 Andijon PFK 16:00
FIN Neftchi Fargona 1:0 Metallurg Bekobod 16:00
FIN Sogdiyona Jizzax 1:1 Qizilqum Zarafshon 16:30
Peru / Primera División Clausura
NSY Universidad San Martín - : - Unión Comercio 22:30
Rwanda / Cup
FIN APR FC (RWA) 1:0 Espoir 15:30
FIN Rayon Sports (RWA) 3:2 AS Kigali 18:30
Singapore / Singapore Cup
FIN Geylang International FC 2:2 Albirex Niigata 14:00
Thailand / Thailand Division 2
FIN Chamchuri United 4:0 Air Force Robinson 11:00
Verenigde Staten / PDL
FIN West Virginia Chaos 2:3 Tormenta 1:00
FIN Saint Louis U23 1:1 Saint Louis FC 1:00
FIN Fresno Fuego 2:0 BYU Cougars 4:30
NSY Ocean City Nor'easters - : - Lehigh Valley Utd. Sonic 23:00
Wit-Rusland / Premier League
LIVE Krumkachy Minsk 0:0 FC Minsk 73'
Wit-Rusland / Reserve League
NSY Godoy Cruz Res. - : - BATE Res. 11:00
NSY Naftan Res. - : - Neman Grodno 11:00
LIVE Dinamo Minsk Res. 3:1 FK Slavia-Mozyr Res. 90+'
NSY Slutsk Res. - : - Isloch Res. 17:00
Zimbabwe / Premier League
NSY How Mine FC (ZIM) - : - Ngezi Platinum Stars 15:00
NSY Dynamos FC - : - Border Strikers 15:00
NSY Highlanders FC - : - Triangle FC 15:00
NSY Hwange Colliery - : - Bulawayo City 15:00
NSY Chapungu United - : - Chicken Inn 15:00
NSY Platinum FC - : - CAPS United FC 15:00
NSY Tsholotsho FC - : - Mutare City Rovers 15:00
NSY Ngezi Platinum Stars - : - ZPC Kariba 15:00
NSY Harare City (ZIM) - : - How Mine FC (ZIM) 15:00
Zweden / Div - 5 Småland Södra
NSY Ingelstads IK - : - Flygsfors/ Gadd. IF 0:00
Zweden / Div - 5 Småland Sydvästra
NSY Ryssby IF - : - GoIF Ling 19:00
NSY Torpa IF - : - Vislanda IF 19:00
NSY Hjortsberga IF - : - Burseryds IF 19:00
Zweden / Div 3 - NÖ Götaland
NSY Borens IK - : - Boxholms IF 19:00
Zweden / Div 4 - Ångermanland
NSY Nätra GIF - : - Lugnviks IF 19:00
NSY IF Älgarna - : - Friska Viljor 2 19:00
Zweden / Div 4 - Gästrikland
NSY Gestrike-Hammarby IF - : - Hedesunda IF 19:00
Zweden / Div 4 - Göteborg A
NSY SKIF Semberija - : - Floda BoIF 19:00
NSY Lunden Överås BK - : - Hisingsbacka FC 19:15
Zweden / Div 4 - Jämtland/Härjedalen
NSY Offerdals IF - : - Brunflo FK 19:00
NSY Alsens IF - : - Lillhärdals IF 20:00
Zweden / Div 4 - Medelpad
NSY IFK Sundsvall - : - Svartviks IF 19:00
NSY Östavalls IF - : - Sund IF 19:00
NSY Essviks AIF - : - Matfors IF 19:00
NSY Sidsjö-Böle IF - : - Medskogsbrons BK 19:00
NSY Fränsta IK - : - Lucksta IF 19:00
NSY Ljunga IF - : - Alnö IF 19:00
Zweden / Div 4 - Småland Elit Västra
NSY Råslätts SK - : - Värnamo Södra FF 19:00
Zweden / Div 4 - Småland Nordöstra
NSY Tranås FF - : - Fågelfors IF 19:30
Zweden / Div 4 - Småland Nordvästra
NSY Hovslätts IK - : - Ölmstads IS 19:00
NSY Västboås GoIF - : - Forsheda IF 19:00
NSY Ekhagens IF - : - Visingsö AIS 19:00
NSY Mariebo IK - : - Vrigstads IF 19:00
Zweden / Div 4 - Småland Sydöstra
NSY Mörbylånga GoIF - : - IFK Påryd 19:00
Zweden / Div 4 - Södermanland
NSY Triangelns IK - : - Katrineholms SK FK 19:00
NSY Runtuna IK - : - Enhörna IF 19:00
Zweden / Div 4 - Värmland
NSY Tocksfors IF - : - IFK Munkfors 19:30
Zweden / Div 4 - Västerbotten Södra
NSY Spöland Vännäs IF - : - FC Mary's Home 19:00
Zweden / Div 4 - Västergötland Norra
NSY Råda BK - : - Vara SK 19:00
Zweden / Div 4 - Västergötland Södra
NSY Skene IF - : - Byttorps IF 19:00
NSY Gällstads FK - : - Kinna IF 19:00
NSY Torestorp-Älekulla FF - : - Göta BK 19:15
NSY Skepplanda BTK - : - Hestrafors IF 19:30
Zweden / Div 5 - Blekinge
NSY Lyckå FF - : - Kristianopels GoIF 0:00
NSY Hasslö GoIF - : - Ramdala IF 0:00
Zweden / Div 5 - Blekinge
NSY Lyckå FF - : - Kristianopels GoIF 18:30
NSY Hasslö GoIF - : - Ramdala IF 18:30
Zweden / Div 5 - Bohuslän
NSY Grohed/ Ljungskile - : - Gilleby IF 0:00
Zweden / Div 5 - Bohuslän
NSY Grohed/ Ljungskile - : - Gilleby IF 19:00
Zweden / Div 5 - Dalarna
NSY Ludvika City BK - : - Tällbergs IF A 0:00
Zweden / Div 5 - Dalarna
NSY Ludvika City BK - : - Tällbergs IF A 19:00
Zweden / Div 5 - Gestrikland
NSY Älvkarleby IK - : - Stensätra IF 0:00
Zweden / Div 5 - Gestrikland
NSY Norrsundets IF - : - Hagaströms SK 18:30
NSY Älvkarleby IK - : - Stensätra IF 19:00
Zweden / Div 5 - Halland
NSY Löftadalens IF - : - Galtabäcks BK 0:00
Zweden / Div 5 - Halland
NSY Löftadalens IF - : - Galtabäcks BK 19:00
Zweden / Div 5 - Hälsingland
NSY Landafors SK - : - Järvsö BK 0:00
NSY Kilafors IF - : - Enångers IK 0:00
Zweden / Div 5 - Hälsingland
NSY Landafors SK - : - Järvsö BK 19:30
NSY Kilafors IF - : - Enångers IK 19:30
Zweden / Div 5 - Östergötland Västra
NSY Mantorps FF - : - BK Ljungsbro 0:00
NSY Skeninge IK - : - Fågelsta AIF 0:00
Zweden / Div 5 - Östergötland Västra
NSY Mantorps FF - : - BK Ljungsbro 19:00
NSY Skeninge IK - : - Fågelsta AIF 19:00
Zweden / Div 5 - Skåne Nordvästra
NSY Jonstorps IF FK - : - Åstorps FF 0:00
Zweden / Div 5 - Skåne Nordvästra
NSY Jonstorps IF FK - : - Åstorps FF 19:00
Zweden / Div 5 - Småland Nordöstra
NSY Södra Vi IF - : - Målilla GOIF 0:00
NSY IF Stjärnan - : - Ankarsrums IS 0:00
NSY Hjorted/ Totebo - : - Horn/ Hycklinge IF 0:00
NSY IF Hebe - : - Överums IK 0:00
NSY Näshults IF - : - Mönsterås GoIF 0:00
Zweden / Div 5 - Småland Nordöstra
NSY Södra Vi IF - : - Målilla GOIF 18:00
NSY IF Stjärnan - : - Ankarsrums IS 19:00
NSY Hjorted/ Totebo - : - Horn/ Hycklinge IF 19:00
NSY IF Hebe - : - Överums IK 19:00
NSY Näshults IF - : - Mönsterås GoIF 19:00
Zweden / Div 5 - Småland Nordvästra
NSY Mullsjö IF - : - Kulltorps GoIF 0:00
NSY Torpa FF - : - Månsarps IF 0:00
NSY Norrahammars GIS - : - Hillerstorps GoIF 0:00
Zweden / Div 5 - Småland Nordvästra
NSY Mullsjö IF - : - Kulltorps GoIF 19:00
NSY Torpa FF - : - Månsarps IF 19:00
NSY Norrahammars GIS - : - Hillerstorps GoIF 19:00
Zweden / Div 5 - Småland Norra
NSY IF Eksjö Fotboll - : - Bodafors SK 0:00
NSY Solberga GoIF - : - Bäckseda IF 0:00
Zweden / Div 5 - Småland Norra
NSY IF Eksjö Fotboll - : - Bodafors SK 19:00
NSY Solberga GoIF - : - Bäckseda IF 19:00
Zweden / Div 5 - Småland Södra
NSY Ingelstads IK - : - Flygsfors/ Gadd. IF 19:00
Zweden / Div 5 - Småland Sydöstra
NSY Läckeby GoIF - : - Ljungbyholms GoIF 19:00
Zweden / Div 5 - Värmland Västra
NSY Svanskogs IF - : - Mangskogs SK 19:00
NSY IFK Velen - : - IF Örnen 19:00
NSY Rottneros IK - : - Sörby IK 19:00
NSY Grums IK - : - Fiskeviks IF 19:00
NSY Jössefors IK - : - Kils AIK 19:00
Zweden / Div 5 - Västerbotten Södra
NSY Young Boys FC - : - Röbäcks IF 2 19:00
Zweden / Div 5 - Västergötland Mellersta
NSY Annelunds IF - : - Säven/ Hol 18:45
NSY Vårgårda IK FK - : - Äspereds IF 19:00
NSY Hössna/ Timmele - : - Töllsjö IF A 19:00
NSY Rångedala IK - : - Brämhults IK 19:00
Zweden / Div 5 - Västergötland Östra
NSY Töreboda IK - : - Valtorps IF 19:00
NSY Hangelösa IF - : - Värings GoIF 19:00
NSY Ekedalens SK - : - Sils IF 19:00
NSY Fagersanna IF - : - Norra Fågelås IF 19:00
Zweden / Div 5 - Västergötland Södra
NSY Tranemo IF - : - Högvads BK 18:30
NSY Mariedals IK - : - IFK Örby 19:00
NSY Sätila SK - : - Limmareds IF 19:00
NSY Rydboholms SK - : - Fritsla IF 19:00
NSY Sandared/ Sjömarken - : - Bollebygd/ Olsfors 19:00
NSY Kinnahults IF - : - Dardania IF 19:00
Zweden / Div 5 - Västergötland Västra
NSY Hjärtums IS - : - Främmestads IK 19:00
NSY Halvorstorps IS - : - Lödöse Nygård IK 19:00
Zweden / Div 5 -Värmland Östra
NSY Norrstrands IF - : - Hammarö FK 19:00
NSY IFK Skoghall - : - Sommarro IF 19:00
NSY Filipstads FF - : - Åtorps IF 19:00
NSY Rävåsens IK Karlskoga - : - Skattkärrs IF 19:00
Zweden / Elitettan - Damer
NSY Sunnanå SK W - : - IFK Kalmar W 19:30

  Newsletter

Betway BE Dutch sports €50

 

VoetbalBookmaker.com is een website door en voor voetbalweddenschappen liefhebbers. VoetbalBookmaker is sinds de oprichting in 2007 de eerste voetbalweddenschappen website met de nadruk op het vergelijken van quoteringen, en zodoende de gok-liefhebbers in Nederland een beter alternatief te bieden. Lees meer