Live Voetbaltussenstanden

NSY Nog niet begonnen
LIVE In Play
FIN Afgelopen
CAN Cancelled
SUS Suspended
Duitsland / Bundesliga
FIN Sport-Club Freiburg 2:1 Bayer 04 Leverkusen 15:30
FIN FC Schalke 04 1:1 RB Leipzig 17:30
Engeland / Premier League
FIN Burnley 0:2 Manchester United 15:15
FIN Liverpool 1:2 Crystal Palace 17:30
Nederland / Eredivisie
FIN FC Utrecht 1:0 Roda JC 12:30
FIN Sparta Rotterdam 0:1 ADO Den Haag 14:30
FIN Vitesse 0:2 Feyenoord 14:30
FIN PSV Eindhoven 1:0 Ajax 16:45
Spanje / LaLiga
FIN Real Sociedad 1:0 Deportivo La Coruña 12:00
FIN Celta de Vigo 0:1 Real Betis 16:15
FIN Las Palmas 1:1 Alavés 18:30
FIN Real Madrid 2:3 FC Barcelona 20:45
Duitsland / 2.Bundesliga
FIN Eintracht Braunschweig 2:0 VfL Bochum 1848 13:30
FIN SV Sandhausen 4:0 Karlsruher SC 13:30
FIN FC Würzburger Kickers 1:1 1. FC Nürnberg 13:30
Engeland / The Championship
FIN Aston Villa 1:0 Birmingham City 13:00
Spanje / Segunda Division
FIN Numancia 1:1 Tenerife 12:00
FIN Mirandés 0:1 Zaragoza 16:00
FIN Mallorca 1:1 Córdoba 16:00
FIN Reus Deportiu 0:0 Alcorcón 18:00
FIN Almería 2:1 Sevilla Atlético 18:00
Engeland / FA Cup
FIN Manchester City 1:1 Arsenal 16:00
Albanie / Albania League 1
FIN KS Burreli 0:1 Besëlidhja Lezhë 16:00
Albanie / Albania league 2
NSY Domosdova Prrenjas - : - Maliqi 16:00
NSY Gramozi Ersekë - : - Oriku 16:00
NSY Delvina - : - Devolli 16:00
NSY Butrinti Sarandë - : - Këlcyra 16:00
NSY Naftëtari Kuçovë - : - Memaliaj 16:00
NSY Përmeti - : - Skrapari 16:00
NSY Partizani Tirana II - : - Vllaznia Shkodër II 16:00
NSY Veleçiku Koplik - : - Albpetrol Patos 16:00
NSY Egnatia Rrogozhinë - : - Gramshi 16:00
NSY Tirana II - : - Internacional Tirana 16:00
NSY Ada Velipojë - : - Kevitan 16:00
Albanie / Superliga
FIN FK Kukësi 4:1 KF Tirana 16:00
FIN KF Laçi 1:5 Skënderbeu Korçë 16:00
FIN KF Partizani Tirana 5:1 Teuta Durrës 19:00
Andorra / 1a Divisió
FIN FC Encamp 3:1 Ordino 12:00
FIN FC Santa Coloma 1:0 UE Santa Coloma 12:00
NSY Sant Julià - : - FC Lusitanos 16:00
NSY Engordany - : - Jenlai 18:00
Angola / Girabola
NSY 1º de Maio - : - GD Sagrada Esperança 16:00
NSY Recreativo do Libolo - : - CD Primeiro de Agosto 16:00
Argentinie / Argentina - Primera Division Reserves
NSY Estudiantes Ii - : - Huracan Ii 15:30
Argentinie / Argentino A - 2nd Phase Group A
FIN Def. de Belgrano VR 1:0 Alvarado 21:00
LIVE Cipolletti 1:0 Gimnasia de Mendoza 66'
Argentinie / Argentino A - 2nd Phase Group B
FIN Gimnasia y Tiro 2:1 Unión Aconquija 21:30
LIVE Altos Hornos 0:1 Atlético Mitre 74'
Argentinie / Argentino A - Reválida 1 Group A
NSY Belgrano Santa Rosa - : - Deportivo Roca 21:00
FIN Rivadavia de Lincoln 0:0 Deportivo Maipú 21:00
NSY Ferro General Pico - : - Independiente Neuquén 22:15
Argentinie / Argentino A - Reválida 1 Group B
FIN Gutiérrez de Mendoza 0:1 Juventud U San Luis 21:00
NSY San Lorenzo Alem - : - Concepción FC 21:30
LIVE San Jorge Tucumán 0:0 Desamparados 90+'
Argentinie / Argentino A - Reválida 1 Group C
NSY Sol de América - : - Sportivo Belgrano 20:45
FIN Gimnasia Concepción 1:1 Def. de Pronunciamiento 21:00
Argentinie / Prim B Nacional
FIN Brown de Adrogué 1:2 Nueva Chicago 17:05
FIN Atlético Paraná 0:1 Argentinos Juniors 18:15
FIN Almagro 1:1 Flandria 20:30
FIN Villa Dálmine 1:3 Instituto 20:30
FIN Guillermo Brown 1:0 Gimnasia de Jujuy 21:00
FIN Ferro Carril Oeste 7:2 Juventud U Gualeguaychú 21:00
FIN Boca Unidos 1:1 Independiente Rivadavia 21:00
LIVE Estudiantes San Luis 2:3 San Martín Tucumán 70'
Argentinie / Primera C Metropolitana
FIN Central Córdoba 0:1 Defensores Unidos 20:30
FIN Sportivo Italiano 1:1 Deportivo Merlo 20:30
Argentinie / Primera D Metropolitana
FIN Lugano 1:2 Leandro N. Alem 16:00
FIN Deportivo Muñíz 0:0 Liniers 20:30
FIN Argentino de Rosario 2:0 Ituzaingó 20:30
Argentinie / Primera División
FIN Rosario Central 2:1 Gimnasia de La Plata 1:30
FIN Estudiantes de La Plata 1:1 Huracán 20:15
FIN Atlético Rafaela 0:0 Boca Juniors 21:15
LIVE San Martín de San Juan 2:1 Belgrano 73'
LIVE River Plate 0:0 Sarmiento 17'
Armenie / Premier League
FIN FC Shirak 0:1 Alashkert FC 15:00
Aruba / Division di Honor
NSY Bubali - : - Estrella 0:30
NSY RCA - : - River Plate 2:30
Australie / A-League Play-off
FIN Melbourne City FC 0:2 Perth Glory FC 11:00
Australie / ACT Premier League
FIN Gungahlin United 1:0 Tuggeranong Utd 7:00
FIN Cooma Tigers 1:7 Canberra Olympic 7:00
Australie / Brisbane Capital League 1
FIN Bayside United 0:3 Mount Gravatt Hawks SC 9:00
Australie / Brisbane Premier league
FIN Capalaba Bulldogs 1:2 Rochedale Rovers 8:30
Australie / Brisbane Reserves Premier League
FIN Capalaba Res. Reserves 1:2 Rochedale Rovers Res Reserves 6:15
Australie / New South Wales
FIN Manly United 3:3 Rockdale City Suns 7:00
FIN Wollongong Wolves FC 2:0 Hakoah Sydney 7:00
FIN Sydney Olympic 2:3 Blacktown City Demons 7:00
Australie / New South Wales. League 2
FIN Hills Brumbies 3:1 Mount Druit Town Rangers 11:30
Australie / Northern NSW
FIN Charlestown City Blues 1:2 Lambton Jaffas 6:30
FIN Weston Workers Bears 2:2 Newcastle Jets Youth 6:30
Australie / NPL U20
FIN St. Albans Saints U20 1:3 FC Bulleen Lions U20 4:30
FIN Weston Workers U20 0:4 Emerging Jets U18 4:30
FIN Charlestown C. Blues U20 2:0 Lambton Jaffas U20 4:30
FIN Sydney Olympic U20 1:6 Blacktown City U20 4:45
FIN Wollongong Wolves U20 3:1 Sydney City East U20 5:00
FIN Manly United U20 1:2 Rockdale City Suns U20 5:00
FIN Cooma Tigers U20 0:4 Canberra Olympic U20 5:00
FIN Gungahlin U20 1:1 Tuggeranong United U20 5:00
FIN Olympic U20 2:1 SWQ Thunder U20 9:00
Australie / Queensland Australian Football League Women
FIN Souths United W 5:0 Sunshine Coast W 6:00
NSY Gold Coast City W - : - SW Queensland Thunder W 6:00
FIN Peninsula Power W 4:1 The Gap W 10:00
Australie / Queensland League
FIN Brisbane Olympic 4:0 South West Thunder 11:00
Australie / Tasmania Premiere League
FIN South Hobart 7:1 Launceston City 6:00
Australie / Victoria League
FIN St. Albans Saints 1:2 FC Bulleen Lions 7:00
FIN South Melbourne 1:0 Hume City 8:00
Australie / Victorian Women Premier League
FIN South Melbourne W 5:2 Senior NTC W 5:30
FIN Alamein FC W 4:3 Box Hill United SC W 7:00
FIN Bayside United FC W 0:7 Calder United W 10:30
Azerbeidzjan / Premier League
FIN AZAL Baku 1:2 Kapaz Ganja 15:00
FIN FK Karabakh 2:1 Sumgayit Sheher Sumgayit 15:00
FIN Zira FK 2:2 PFC Neftchi 15:00
Bahrein / Bahrain Second Division
NSY Sitra - : - Busaiteen 17:30
NSY Al-Budaiya - : - Qalali Club 17:30
NSY Al Ittihad - : - Isa Town 17:30
NSY Al Tadamun Buri - : - Al Shabab Manama 17:30
Bahrein / Premier League
FIN Al Hala 1:1 Al Muharraq 17:45
FIN Malkiya 2:1 Al Hadd 17:45
Barbados / Premier League
FIN Waterford Compton 2:2 Brittons Hill 1:00
NSY Rendezvous SC - : - UWI Blackbirds 3:00
Belgie / Belgian First Division A - Playoffs 1
FIN RSC Anderlecht 2:0 Club Brugge KV 18:00
Belgie / Belgian First Division A - Playoffs 2B
FIN KRC Genk 6:0 Mouscron-Peruwelz 20:00
Belgie / Belgium Provincial league
FIN Herk 2:4 K Bilzerse Waltwilder VV 14:30
FIN Kortemark 1:2 Lauwe 15:00
FIN Wingene 4:0 White Star Adinkerke 15:00
FIN Oostduinkerke 1:2 KSK Voorwaarts Zwevezele 15:00
FIN Oostnieuwkerke 3:1 Eernegem 15:00
FIN RC Waregem 1:1 Oostkamp 15:00
FIN Rumbeke 2:2 Westkapelle 15:00
FIN Damme 1:3 Wielsbeke 15:00
FIN RC Lauwe 2:0 Sassport Boezinge 15:00
FIN Assesse 1:1 ES de la Molignée 15:00
FIN Rochefort 1:3 Wépion 15:00
FIN Fosses 1:5 RFC Spy 15:00
FIN RUS Loyers 1:2 Arquet 15:00
FIN Pesche 1:1 Grand-Leez 15:00
FIN Anhée 0:3 Meux II 15:00
FIN Flavion Sport 2:1 Ligny 15:00
FIN Royal Cercle Sportif Andennais 1:3 Nismes 15:00
FIN Lutlommel 2:3 Bree 15:00
FIN Melo Zonhoven 0:2 Racing Peer 15:00
FIN Beringen 1:3 Zonhoven 15:00
FIN Huvo Jeuk 3:1 KFC Heur Tongeren 15:00
FIN Landen 3:1 HIH Hoepertingen 15:00
FIN Bregel Sport 5:3 Zepperen 15:00
FIN Eendracht Termien 0:3 Vlijtingen 15:00
FIN Amay 1:0 Stockay-Warfusée 15:00
FIN URSL Visé 0:0 AC Hombourg 15:00
FIN Espoir Minerois 2:1 Aubel 15:00
FIN JS Fizoise 4:1 Xhoffraix 15:00
FIN Stade Disonais 1:2 R. Banneux FC 15:00
FIN Weywertz 3:1 Royale Alliance Mélen-Micheroux 15:00
FIN Raeren 3:2 ES Wanze / Bas-Oha 15:00
FIN Milanello Milmort 2:0 Beaufays 15:00
FIN Péruwelz 2:3 Houdeng 15:00
FIN Courcelles 2:1 Gosselies Sports 15:00
FIN CS Pays Vert Ostiches Ath 2:1 Ransart 15:00
FIN SG-Tertre-Hautrage 6:0 Montkainoise 15:00
FIN Soignies Sports 1:2 Stade Brainois 15:00
FIN PAC Buzet 2:0 RAS Monceau 15:00
FIN Estinnoise 2:7 Pâturages 15:00
FIN Binche 3:1 Belœil 15:00
FIN Hoeilaart 5:0 Royal Scup Dieleghem Jette 15:00
FIN Stockel 0:0 Renaissance Schaerbeek 15:00
FIN Schaerbeek-Evere 0:1 Kampenhout 15:00
FIN H.O. Veltem 3:0 Houtem 15:00
FIN Racing Butsel 2:1 Braine 15:00
FIN Strombeek 1:0 Sporting Bruxelles 15:00
FIN Liedekerke 2:3 Grez-Doiceau 15:00
FIN FC Berlaar-Heikant 1:6 White Star Bruxelles 15:00
FIN Berg en Dal 2:1 VC Herentals 15:00
FIN De Kempen 1:1 Zwijndrecht 15:00
FIN Rapid Leest 2:3 Schriek 15:00
FIN Ternesse 3:3 KSK Retie Branddonk 15:00
FIN Antonia 1:0 Groen Rood Katelijne 15:00
FIN FC Oppuurs 1:2 KFC Brasschaat 15:00
FIN Lille 4:1 K Lyra TSV 15:00
Belgie / Derde Klasse A
FIN K.SV.Bornem 1:1 R.RC.Gent-Zeehaven 15:00
FIN KSK Halle 2:6 K.Olsa Brakel 15:00
FIN KRC Harelbeke 0:2 FC Gullegem 15:00
FIN K.FC.Izegem 2:1 SC.Eendracht Aalst 15:00
FIN R.Knokke FC 3:0 VK Westhoek 15:00
FIN KSC Menen 3:1 Torhout 1992 KM. 15:00
FIN K.Sint-Eloois-Winkel Sp. 1:1 K.FC.Sparta Petegem 15:00
FIN K.SV.Temse 2:0 Sportkring Sint-Niklaas 15:00
Belgie / Derde Klasse B
FIN K.Rupel Boom FC. 3:0 RC Hades 15:00
FIN R.Cappellen FC. 1:1 K.SC. Grimbergen 15:00
FIN KFC Duffel 1:5 K.Berchem Sport 2004 15:00
FIN K.Londerzeel SK. 1:2 KVV THES Sport 15:00
FIN Spouwen-Mopertingen 6:4 Olympia Wijgmaal 15:00
FIN K.VK. Tienen 2:1 Tempo Overijse 15:00
FIN KV.Woluwe-Zaventem 3:2 Hoogstraten VV. 15:00
FIN Zwarte Leeuw 3:1 K.Bocholter VV. 15:00
Belgie / Third Amateur Division
FIN Sint-Lenaarts 1:1 K.Diegem Sport 15:00
FIN Nijlen 3:2 Eppegem 15:00
FIN Houtvenne 1:1 SC Leopoldsdorf 15:00
FIN Diest 0:3 Wellen 15:00
FIN Esperanza Pelt 2:3 KSC City Pirates 15:00
FIN Vosselaar 1:0 K.V. Turnhout 15:00
FIN Helson Helchteren 0:1 Sterrebeek 15:00
FIN Berlare 2:1 Sint-Gillis Waas 15:00
FIN Pepingen 2:2 Dikkelvenne 15:00
FIN Wetteren-Kwatrecht 1:3 Merelbeke 15:00
FIN RC Lebbeke 3:1 Mariekerke 15:00
FIN OMS Ingelmunster 3:0 K. Wolvertem SC. 15:00
FIN K.SK.Ronse 1:1 Ninove 15:00
FIN RES Durbuy 1:0 Aische 15:00
FIN Herstal 0:1 Longlier 15:00
FIN Richelle United 0:2 Cointe-Liège 15:00
FIN Bertrix 3:2 RFC HUY 15:00
FIN Verlaine 2:1 Warnant 15:00
FIN Lorraine Arlon 2:5 Aywaille 15:00
FIN SC Waterloo 1:3 RWDM 15:00
FIN Francs Borains 0:0 Léopold 15:00
FIN Jeunesse Tamines 0:0 Entité Manageoise 15:00
FIN RFC Tournai 3:5 Rebecq 15:00
FIN Solre-sur-Sambre 2:3 Albert Quévy-Mons 15:00
FIN Onhaye 3:2 Profondeville 15:00
FIN Ganshoren 0:0 Racing Jet Wavre 15:00
FIN K.RC.Mechelen 2:1 Jezero 15:00
FIN Vlamertinge 1:1 Eendracht Wervik 15:00
FIN Jong Lede 3:1 KFC Eendracht Zele 15:00
FIN Mormont 1:2 Tilleur 15:00
Bhutan / Thimphu League
NSY Druk Stars FC - : - Thimphu FC 10:00
NSY Druk United FC - : - High Quality United 14:00
Bolivia / LFPB
FIN Sport Boys Warnes 3:4 Blooming 21:00
LIVE Bolívar 2:1 San José Oruro 72'
LIVE Oriente Petrolero 0:0 Universitario de Sucre 18'
Bolivia / Nacional B
NSY CA Bermejo - : - Always Ready 22:00
Bosnie-Herzegovina / Bosnia Second Division
NSY Travnik - : - NK GOŠK Gabela 16:30
NSY Borac Banja Luka - : - FK Kozara Gradiška 18:30
Botswana / Premier League
NSY Security Systems - : - Township Rollers 15:30
FIN Centre Chiefs 3:1 Gilport Lions 16:00
NSY Gaborone United - : - Mahalapye Hotspurs 19:00
Brazilie / Acreano
NSY Atlético Acreano - : - Galvez EC 22:30
Brazilie / Alagoano - Championship Playoffs
FIN CRB 2:1 Murici 21:00
FIN ASA 1:2 CSA 21:00
Brazilie / Amazonense
FIN Rio Negro AM 1:2 Manaus 0:00
FIN Nacional AM 2:1 Holanda 1:00
Brazilie / Baiano - Championship Playoffs
FIN Vitória 5:0 Vitória da Conquista 21:00
Brazilie / Baiano - Série B Playoffs
NSY Teixeira de Freitas - : - Colo Colo 21:00
Brazilie / Baiano U20
NSY Bahia U20 - : - Atlético Alagoinhas U20 15:30
Brazilie / Brasiliense - Championship Playoffs
FIN Ceilândia 2:1 Paracatu 20:30
FIN Brasiliense 4:1 Sobradinho 20:30
Brazilie / Campeonato Carioca U20
FIN Vasco da Gama U20 3:0 Flamengo U20 15:00
Brazilie / Campeonato Paulista Serie B
NSY Jabaquara - : - União Mogi 15:00
NSY Elosport - : - EC São Bernardo 15:00
NSY XV de Jaú - : - Jaguariúna 15:00
NSY Brasilis - : - Taquaritinga 15:00
NSY Francana - : - Amparo 15:00
NSY Assisense - : - Vocem Vila Operária Clube Esporte Mariano 15:00
FIN Barcelona RJ 2:2 Itararé 15:00
Brazilie / Carioca - Semi Finals
FIN Fluminense 3:0 Vasco da Gama 0:00
FIN Flamengo 2:1 Botafogo 21:00
Brazilie / Catarinense - 2nd Phase
FIN Almirante Barroso 2:1 Atlético Tubarão 21:00
FIN Internacional SC 2:0 Avaí 21:00
FIN Figueirense 1:3 Metropolitano 21:00
Brazilie / Cearense 2
NSY Esporte Limoeiro - : - Icasa 22:00
Brazilie / Gaucho - Semi Finals
LIVE Caxias 1:0 Internacional 91'
Brazilie / Gaúcho 2nd. Division - Group A
FIN Guarani VA 1:0 Aimoré 16:00
FIN Santa Cruz RS 0:1 Avenida 16:00
NSY São Gabriel - : - Inter Santa Maria 21:00
Brazilie / Gaúcho 2nd. Division - Group B
NSY União Frederiquense - : - São Luiz 20:30
NSY Tupi RS - : - Esportivo BG 20:30
NSY Panambi - : - Lajeadense 21:00
Brazilie / Goiano - Playoffs
FIN Goiás 0:0 Atlético Goianiense 21:00
Brazilie / Maranhense
NSY Cordino - : - Sampaio Corrêa 20:45
Brazilie / Matogrossense - Play Offs
LIVE Cuiabá 1:0 Luverdense 91'
Brazilie / Mineiro - Playoffs
FIN Atlético Mineiro 3:0 URT 21:00
LIVE Cruzeiro 1:0 América Mineiro 32'
Brazilie / Paraense - Championship Playoffs
LIVE Remo 3:1 Independente Belém 90+'
Brazilie / Paraibano - Championship Playoffs
FIN Botafogo PB 1:0 Atlético Cajazeirense 21:00
NSY Campinense 0:0 Treze 23:30
Brazilie / Paranaense - Playoffs
FIN Coritiba 3:1 Cianorte 21:00
LIVE Londrina 2:1 Atlético Paranaense 91'
Brazilie / Paranaense 2
NSY Iraty - : - União PR 20:30
NSY Operário PR - : - Portuguesa Londrinense 20:30
NSY Paranavaí - : - Cascavel CR 21:00
NSY Maringá - : - Andraus Brasil 23:30
Brazilie / Paulista (A-2)
FIN Capivariano 6:0 União Barbarense 21:00
FIN Rio Claro 2:1 Sertãozinho 21:00
FIN Oeste 1:2 Juventus SP 21:00
FIN Batatais 1:0 Guarani de Campinas 21:00
FIN Barretos 3:2 Velo Clube 21:00
FIN Água Santa 4:1 Taubaté 21:00
FIN São Caetano 2:3 Penapolense 21:00
FIN Bragantino 3:1 Votuporanguense 21:00
FIN XV de Piracicaba 2:1 Portuguesa SP 21:00
FIN Mogi Mirim 1:2 Rio Preto 21:00
Brazilie / Paulista (A-3) - Playoffs
FIN Portuguesa Santista 1:1 Olímpia 0:00
Brazilie / Paulista - Playoffs
FIN Palmeiras 1:0 Ponte Preta 0:00
FIN Corinthians 1:1 São Paulo 21:00
Brazilie / Paulista Women
NSY Embu das Artes W - : - Portuguesa W 16:00
FIN Osasco Audax W 2:2 Ponte Preta W 20:00
FIN Francana W 0:6 Ferroviária W 20:00
FIN CA Juventus W 0:1 Taubaté W 20:00
FIN Botafogo SP W 2:1 Rio Branco SP W 20:00
Brazilie / Pernambucano - Playoffs
FIN Salgueiro 2:0 Santa Cruz Recife 0:00
FIN Náutico 1:1 Sport Recife 21:00
Brazilie / Piauiense
FIN Picos 2:0 Piauí 1:00
NSY Parnahyba - : - Ríver 21:00
Brazilie / Potiguar - Championship Final
FIN Globo FC 0:1 ABC 0:30
Brazilie / Rondoniense
NSY Ji-Paraná - : - Ariquemes 22:00
NSY Barcelona RO - : - Gênus 22:00
NSY Real Ariquemes - : - Guajará 22:00
NSY Rondoniense - : - Vilhena 22:00
Brazilie / Sul-Matogrossense
NSY Operário MS - : - Corumbaense 21:00
NSY 7 de Setembro - : - Novoperário 22:00
Brazilie / Tocantinense
NSY Tocantinópolis - : - Interporto 21:00
Bulgarije / Elite U19
SUS Botev Vratsa U19 - : - Septemvri Sofia U19 14:30
SUS Slavia Sofia U19 - : - PFC Montana U19 14:30
SUS Cherno More U19 - : - Sliven U19 14:30
Bulgarije / Parva Liga - Championship Group
FIN Cherno More 3:2 Lokomotiv Plovdiv 16:45
FIN CSKA Sofia 1:1 Ludogorets 19:00
Bulgarije / V AFG
NSY Partizan Beograd - : - Bdin 16:00
NSY Sevlievo - : - Litex Lovech 16:00
NSY Kariana Erden - : - Yantra Gabrovo 16:00
NSY Mizia 2005 - : - Parva atomna 16:00
NSY Tryavna - : - Juventud 16:00
NSY Kom Berkovitsa - : - Vihar Slavyanovo 16:00
NSY OFK Levski - : - PFK Akademik Svishtov 16:00
Cambodja / C-League
NSY Kirivong Sok Sen Chey - : - Cambodia Tiger 10:00
NSY Phnom Penh Crown - : - Electricite du Cambodge 13:00
NSY National Defense - : - Svay Rieng 13:00
Chili / Primera B
FIN Coquimbo Unido 1:0 San Marcos 0:00
FIN Ñublense 2:0 Deportes Copiapó 21:00
FIN Santiago Morning 3:2 Iberia 21:30
LIVE Curicó Unido 0:0 Deportes La Serena 31'
Chili / Primera División
FIN Everton del Vina 2:2 Audax Italiano 1:30
FIN Palestino 3:2 Cobresal 17:00
FIN San Luis 1:0 Colo Colo 20:30
Chili / Segunda División
FIN Club Deportivo Deportes Valdivia 1:0 Barnechea 0:00
FIN Lota Schwager 1:1 Naval 20:00
LIVE Independiente 1:1 Club Deportes Santa Cruz 75'
LIVE Colchagua CD 0:0 Malleco Unido 47'
Chili / Tercera B
FIN Juvenil Palmilla 2:3 CD Pilmahue 0:00
NSY Deportes Ovalle - : - Juventud Puente Alto 17:00
NSY Provincial Talagante - : - San Bernardo 17:00
NSY Cultural Maipú - : - Ferro Estación 20:00
NSY Brisas del Maipo - : - EF Macul 21:00
NSY Deportes Tomé - : - Deportes Cerrillos 21:30
NSY Rancagua Sur - : - CD Caupolican 23:00
NSY CD Ferroviarios - : - Deportivo La Granja 23:00
China / League One
FIN Xinjiang Tianshan Leopard FC 1:0 Dalian Transcend FC 10:30
FIN Dalian Yifang FC 1:0 Wuhan Zall FC 13:00
China / League Two
FIN Beijing BIT FC 0:0 Heilongjiang Lava Spring 9:30
China / Super League
FIN Changchun Yatai 1:0 Henan Construction 9:00
FIN Shandong Luneng Taishan 1:1 Chongqing Lifan 13:35
Colombia / Liga Águila
FIN Atlético Bucaramanga 1:0 Deportivo Pasto 1:00
FIN Deportivo Cali 3:1 Atlético Junior 1:00
FIN Envigado FC 1:2 Millonarios 3:00
LIVE Atlético Huila 0:1 Atlético Nacional 54'
Colombia / Liga Águila - Apertura
CAN Atlético Huila - : - Atlético Nacional 0:00
CAN Once Caldas - : - Alianza Petrolera 0:00
CAN Patriotas FC - : - La Equidad 0:00
CAN Independiente Medellín - : - Deportes Tolima 0:00
CAN Cortuluá - : - América de Cali 0:00
CAN Deportivo Cali - : - Atlético Junior 0:00
CAN Santa Fe - : - Ríonegro Águilas 0:00
CAN Tigres FC - : - Jaguares de Córdoba 0:00
CAN Envigado FC - : - Millonarios 0:00
CAN Atlético Bucaramanga - : - Deportivo Pasto 0:00
Colombia / Primera B
FIN Universitario de Popayán 3:0 Valledupar FC 18:30
LIVE Orsomarso SC 0:1 Barranquilla FC 77'
LIVE Unión Magdalena 1:3 Cúcuta Deportivo 69'
LIVE Fortaleza FC 2:1 Atlético FC 59'
LIVE Boyacá Chicó 1:0 Llaneros FC 49'
NSY Real Cartagena - : - Bogotá 23:00
Costa Rica / Costa Rica Segunda
FIN Grecia 1:1 Turrialba 19:00
Costa Rica / Torneo de Verano - Cuadrangular
FIN Herediano 0:0 Santos de Guápiles 4:00
LIVE Limón FC 4:1 Deportivo Saprissa 73'
Curaçao / Curaçao Sekshon Pagá
NSY Jong Holland - : - SUBT 1:00
NSY Victory Boys - : - Centro Barber 3:00
Cyprus / Championship Group
FIN APOEL Nicosia 1:1 Anorthosis Famagusta 15:00
FIN Apollon Limassol 1:1 AEL Limassol 17:00
Cyprus / Cyprus U21 League
NSY APOEL U21 - : - Olympiakos U21 11:00
NSY Apollon U21 - : - Paphos U21 14:00
NSY Nea Salamis U21 - : - Karmiotissa U21 15:00
NSY AE Zakakiou U21 - : - Omonia Nicosia U21 15:00
NSY Enosis U21 - : - EN THOI Lakatamia U21 15:00
NSY Anorthosis U21 - : - Ethnikos Achna U21 15:00
Cyprus / Women Cup
FIN Apollon Limassol LFC W 10:0 AMOK Chrysomilia W 10:00
NSY Anorthosis W - : - Barcelona Fa W 10:00
Democratische Republiek Congo / Super Ligue
NSY Kyoto Sanga FC - : - TP Mazembe (COD) 15:30
NSY AS Vita Club (COD) - : - Renaissance du Congo (COD) 15:30
Denemarken / 1. Division Damer Pulje 1 - Playoffs
FIN Hillerød dam. W 1:5 Herlufsholm GF dam. W 12:30
Denemarken / 1. Division Damer Pulje 2 - Playoffs
NSY Thisted FC dam. W - : - IF Lyseng dam. W 14:30
CAN Team Viborg dam. W - : - ASA, Aarhus dam. W 17:00
Denemarken / 3F Ligaen - Playouts
FIN VSK Aarhus dam. W 2:2 Næsby BK dam. W 13:00
Denemarken / ALKA Superliga - Championship Round
FIN FC Nordsjælland 0:1 Brøndby 16:00
FIN FC København 3:1 FC Midtjylland 18:00
Denemarken / Bet25 Liga
FIN FC Helsingør 3:0 Hobro IK 13:45
FIN Fremad Amager 2:3 Vejle Boldklub Kolding 13:45
FIN FC Roskilde 1:2 AB 13:45
FIN Nykøbing FC 2:2 FC Fredericia 13:45
FIN Skive 2:1 HB Køge 13:45
FIN Vendsyssel FF 1:1 Næstved 13:45
Denemarken / DBU Bornholm Nordea Ligaen
FIN Nexø B 5:1 RIK 10:30
Denemarken / DBU Fyn Albaniserien
FIN OB II 2:1 OKS 11:00
FIN Næsby II 4:2 Glamsbjerg IF 12:00
Denemarken / DBU Fyn Albaniserien Damer Spring
FIN Kildemosens dam. W 0:0 Nyborg/Aunslev dam. W 9:30
FIN Odense Q dam. W 7:1 Flemløse BK dam. W 11:00
NSY B1913 dam. W - : - Hjallese/Ubberud IF dam. W 11:00
SUS Tåsinge f. B. dam. W - : - MG & BK dam. W 13:00
Denemarken / DBU Fyn Serie 1 Pulje 1
FIN Assens FC 2:1 Tåsinge f. B. 11:00
FIN S.f.B. 2:1 Tommerup BK II 11:00
FIN Ringe BK 2:2 Chang (1) 13:00
Denemarken / DBU Fyn Serie 2 Pulje 1
FIN Tarup-Paarup IF II 1:2 Morud IF II 11:00
CAN Ubberud IF II - : - Bøgeparkens IF 11:00
FIN KRFK Am 3:0 Strib IF 11:00
Denemarken / DBU Fyn Serie 2 Pulje 3
FIN Irakisk forening 1:1 Røde Stjerne (1) 11:00
NSY S.K.F.I.F. - : - FC Hjallese 11:00
FIN FK Utopia 3:1 Posten 11:00
FIN BBB II 3:2 Sanderum BK 11:00
FIN FC Avrasya 2:1 Bolbro G & IF II 15:00
Denemarken / DBU Jylland Damer Vest Pulje 271 Spring
FIN Fortuna Hjørring I dam. W 7:1 Vildbjerg SF dam. W 13:00
CAN Lemvig GF dam. W - : - SUB 09 dam. W 14:00
FIN Mejrup GU dam. W 1:2 SUB 09 dam. W 15:15
Denemarken / DBU Jylland Damer Vest Pulje 272 Spring
FIN Stensballe IK dam. W 5:0 Fredericia KFUM dam. W 12:00
FIN Næsby BK dam. W 0:1 Oure Fodbold Akademi dam. W 12:00
CAN Fortuna Svendborg dam. W - : - Kolding B dam. W 15:00
FIN JAI, Aarhus dam. W 2:2 Dybbøl IU dam. W 16:00
Denemarken / DBU Jylland Serie 1 Pulje 10 Spring
FIN Højer IF II 0:1 Esbjerg IF 92 16:00
Denemarken / DBU Jylland Serie 1 Pulje 6 Spring
NSY MorsØ FC - : - Hobro IK I 14:00
Denemarken / DBU Jylland Serie 1 Pulje 8 Spring
CAN Tarm IF - : - Silkeborg Kamm. SK 14:00
Denemarken / DBU Jylland Serie 1 Pulje 9 Spring
FIN FC Horsens II 0:0 Brabrand IF 10:00
Denemarken / DBU Jylland Serie 2 Pulje 11 Spring
CAN Jerslev/Sterup IF - : - Hjørring IF II 14:00
Denemarken / DBU Jylland Serie 2 Pulje 15 Spring
FIN Helsted Fremad IF 5:1 Karup/Kølvrå 07 11:00
Denemarken / DBU Jylland Serie 2 Pulje 16 Spring
FIN Grenaa IF 1:2 Kolind/Perstrup IF 13:00
Denemarken / DBU Jylland Serie 2 Pulje 17 Spring
FIN IFSK 2:4 VSK Aarhus 11:00
FIN FC Jura 1:2 NB 93, Aarhus 12:00
Denemarken / DBU Jylland Serie 2 Pulje 18 Spring
FIN TMG 2:0 Galten FS 16:00
Denemarken / DBU Jylland Serie 2 Pulje 20 Spring
CAN Hjerting IF - : - Agerbæk/Starup II 14:00
NSY Blåbjerg BK - : - Varde IF 18:00
Denemarken / DBU Jylland Serie 2 Pulje 21 Spring
FIN Vejle FC 1:2 Horsens fS 10:30
Denemarken / DBU Jylland Serie 3 Pulje 23 Spring
CAN Tornby IF - : - Skibsby-Højene IF 14:00
Denemarken / DBU Jylland Serie 3 Pulje 24 Spring
NSY Asaa B - : - Flauenskjold IF 18:00
Denemarken / DBU Jylland Serie 3 Pulje 25 Spring
NSY NUBI III - : - Trekroner IF 98 13:30
Denemarken / DBU Jylland Serie 3 Pulje 27 Spring
FIN LKB/Gistrup (2) 2:2 FC Aalborg 13:30
Denemarken / DBU Jylland Serie 3 Pulje 29 Spring
FIN MorsØ FC III 3:0 Hanstholm IF 16:00
FIN FS Midtthy 4:1 Sydvestmors 16:00
Denemarken / DBU Jylland Serie 3 Pulje 30 Spring
NSY Thyholm FC - : - Herrup BF 15:15
FIN Måbjerg IF 2:2 Tvis KFUM & IF 16:00
Denemarken / DBU Jylland Serie 3 Pulje 38 Spring
FIN IHÅ Galacticos 3:1 Aarhus Black Vipers 16:00
Denemarken / DBU Jylland Serie 3 Pulje 39 Spring
NSY Stautrup IF (2) - : - ACFC/AKF (1) 14:00
NSY Premier League - : - All 14:00
Denemarken / DBU Jylland Serie 3 Pulje 40 Spring
FIN Horsens B 0:0 Hovedgaard IF 10:00
Denemarken / DBU Jylland Serie 3 Pulje 42 Spring
FIN Den Bosniske IF 4:1 Skibet IF 11:00
Denemarken / DBU Jylland Serie 3 Pulje 43 Spring
FIN Kolding B (2) 4:0 Aabenraa BK III 14:00
FIN Team Haderslev KFUM 1:3 Kolding IF III 14:00
Denemarken / DBU Jylland Serie 3 Pulje 44 Spring
CAN Westend United - : - Esbjerg IF 92 II 14:00
Denemarken / DBU Jylland Serie 3 Pulje 45 Spring
FIN Tønder SF 1:2 Jernved/Gredstedbro 12:00
FIN Føvling/Stenderup UI 3:4 Andrup IF 16:00
Denemarken / DBU Jylland Serie 3 Pulje 46 Spring
FIN Sønderborg Inter 3:3 Broager UI 13:00
Denemarken / DBU Jyllandsserien 2 Pulje 3 Spring
FIN Mejrup GU 1:0 Tjørring IF 13:00
Denemarken / DBU Jyllandsserien 2 Pulje 4 Spring
CAN Christiansfeld IF - : - DGL 2000, Aarhus 14:00
NSY Vejen SF - : - Silkeborg KFUM 18:00
Denemarken / DBU København Serie 1 Pulje 3 Spring
FIN Bk. Fremad Valby II 0:4 Hvidovre 2 11:45
Denemarken / DBU København Serie 2 Pulje 4
CAN Bk. Stefan - : - JIF Hakoah 11:45
FIN CBS Sport 1:0 Sønderbro Fight 13:30
Denemarken / DBU Lolland-Falster Serie 1 Promotion
FIN Horbelev 2:0 FC Nakskov 13:00
Denemarken / DBU Lolland-Falster Serie 1 Relegation
FIN Eskilstrup 2:2 Tirsted IK 85 10:45
Denemarken / DBU Lolland-Falsterserien Promotion
NSY Væggerløse - : - Nykøbing FC II 13:00
Denemarken / DBU Lolland-Falsterserien Relegation
FIN DMI II 1:1 Tingsted 10:45
FIN MB 2:0 NFB 13:00
Denemarken / DBU Sjælland Kvindeserie Øst Spring
FIN Greve Fodbold II dam. 0:3 IF Skjold Birkerød dam. 11:00
FIN B 73 Slagelse dam. 1:5 BSF II dam. 12:30
Denemarken / DBU Sjælland Serie 1 Pulje 2 Autumn
CAN FK Sydsjælland 05 - : - FC Lejre 12:00
Denemarken / DBU Sjælland Serie 2 Pulje 1 Autumn
CAN FGK - : - Snekkersten IF 11:00
Denemarken / DBU Sjælland Serie 2 Pulje 2 Autumn
FIN LSF 2:0 Mosede BK 11:00
Denemarken / DBU Sjælland Serie 2 Pulje 3 Autumn
FIN Holbæk United 3:4 Svogerslev BK 13:00
Denemarken / DBU Sjælland Serie 2 Pulje 4 Autumn
FIN Ishøj BK II 1:2 Ejby IF Fodbold 13:00
FIN Køge BK 1:3 Vemmelev SGI 15:00
Denemarken / DBU Sjælland Serie 3 Pulje 8 Autumn
CAN Dalby G&IF/Rønnede IF - : - Køge Union 13:30
Denemarken / KanalSport Divisionen Promotion
FIN Avarta 4:1 Greve 13:00
FIN Thisted FC Elite 2:0 Hvidovre 15:00
Denemarken / KanalSport Divisionen Qualification
FIN Holbæk 3:0 Vejgaard B 15:00
Denemarken / Relegation - Group A
FIN Randers FC 4:0 OB 13:00
Dominicaanse Republiek / Liga Mayor
LIVE Universidad O and M 0:1 Vega Real HT'
LIVE Delfines Del Este 0:3 Cibao 34'
LIVE San Cristóbal 0:0 Atlético Pantoja 43'
Duitsland / 2. Bundesliga Women
NSY Blau Weiss Hohen Neuendorf W - : - SV Werder Bremen W 11:00
FIN Sand II W 1:1 Crailsheim W 11:00
NSY Turbine Potsdam II W - : - Wolfsburg Ii W 11:00
FIN Weinberg W 1:1 1. FFC Frankfurt II W 14:00
NSY TSV Schott Mainz W - : - Köln W 14:00
NSY Niederkirchen W - : - Hoffenheim Ii W 14:00
FIN Hessen Wetzlar W 1:0 Saarbrücken W 14:00
FIN VFL Sindelfingen W 1:3 Bayern München II W 14:00
NSY Herforder Sv W - : - Cloppenburg W 14:00
NSY Bramfelder SV W - : - SV Meppen W 14:00
FIN Arminia Bielefeld W 1:3 Gütersloh W 14:00
NSY Union Berlin W - : - SV Henstedt-Ulzburg W 14:00
Duitsland / 3.Bundesliga
FIN Rot-Weiß Erfurt 0:0 Preußen Münster 14:00
FIN FSV Zwickau 2:1 Fortuna Köln 14:00
Duitsland / Allianz Frauen-Bundesliga
FIN Borussia Mönchengladbach W 0:3 FF USV Jena W 11:00
FIN MSV Duisburg W 0:1 FC Bayern München W 14:00
FIN TSG 1899 Hoffenheim W 3:1 Bayer 04 Leverkusen W 14:00
FIN 1. FFC Turbine Potsdam W 0:1 SC Freiburg W 14:00
FIN SC Sand W 0:1 SGS Essen W 14:00
FIN 1. FFC Frankfurt W 1:5 VfL Wolfsburg W 14:30
Duitsland / Bayernliga Süd
FIN FC Pipinsried 2:0 SpVgg Hankofen-Hailing 16:00
Duitsland / Bremen-Liga
FIN ESC Geestemünde 6:2 TSV Grolland 11:00
NSY SV Werder Bremen III - : - SV Grohn 13:00
FIN Bremer TS Neustadt 0:2 Leher TS 13:30
NSY Habenhauser FV - : - TSV Melchiorshsn 15:00
Duitsland / Germany Bundesliga U19
FIN 1.FC Nürnberg U19 1:1 FC Ingolstadt 04 U19 11:00
FIN FSV Mainz 05 U19 1:1 Eintracht Frankfurt U19 11:00
FIN Nordwest U19 1:6 Osnabrück U19 12:00
FIN Augsburg U19 0:1 Karlsruher SC U19 13:00
FIN 1860 München U19 1:1 Stuttgarter Kickers U19 14:00
Duitsland / Mittelrheinliga
NSY SV Bergisch Gladbach 09 - : - FC Hennef 05 15:00
FIN Borussia Freialdenhoven 1:3 FC Inde Hahn 15:00
NSY TSV Germania Windeck - : - Spvg Wesseling-Urfeld 15:00
NSY FC Hürth - : - VfL Alfter 15:00
FIN VfL Rheinbach 1:2 TSC Euskirchen 15:00
FIN FC Wegberg-Beeck 1:2 Hilal Maroc Bergheim 15:00
FIN DJK Blau-Weiß Friesdorf 2:3 TV Herkenrath 15:15
Duitsland / NOFV-Oberliga Nord
NSY FC Strausberg - : - Tennis Borussia Berlin 14:00
FIN 1. FC Frankfurt 0:2 FSV Optik Rathenow 14:00
FIN SV Altlüdersdorf 5:1 CFC Hertha 06 14:00
FIN F.C. Hansa Rostock II 0:2 SV Victoria Seelow 14:00
Duitsland / NOFV-Oberliga Süd
FIN FSV Barleben 2:1 SV Schott Jena 14:00
FIN FC Einheit Rudolstadt 1:4 BSG Chemie Leipzig 14:00
FIN BSG Wismut Gera 0:1 VfB Germania Halberstadt 14:00
Duitsland / Oberliga Baden-Württemberg
FIN Karlsruher SC Am. 2:0 SSV Reutlingen 13:30
FIN SC Freiburg Am. 4:1 FSV Hollenbach 14:00
Duitsland / Oberliga Hamburg
FIN SC Condor Hamburg 4:3 Wedeler TSV 11:30
FIN VfL Pinneberg 1:1 Altona 93 14:00
FIN Niendorfer TSV 1:1 TuS Osdorf 14:00
FIN SV Rugenbergen 3:1 HSV Barmbek-Uhlenhorst 14:00
FIN SC Concordia Hamburg 0:4 TuS Dassendorf 15:00
Duitsland / Oberliga Niederrhein
FIN Ratinger Spvg Germania 04/​19 2:1 Sportfreunde Baumberg 15:00
NSY SC 1911 Kapellen-Erft - : - TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld 15:00
FIN VfR Krefeld-Fischeln 4:3 VfB 03 Hilden 15:00
FIN SpVg Schonnebeck 1910 2:0 TSV Meerbusch 15:00
FIN ETB Schwarz-Weiß Essen 1:0 SC Düsseldorf-West 15:00
FIN TuRU Düsseldorf 1:1 SV Hönnepel-Niedermörmter 15:00
FIN KFC Uerdingen 05 5:2 FC Kray 15:00
Duitsland / Oberliga Niedersachsen
FIN BV Cloppenburg 5:0 Hannoverscher SC 14:00
FIN SV Arminia Hannover 1:1 VfL Oldenburg 15:00
FIN TuS Bersenbruck 4:4 Heeslinger SC 15:00
FIN Blau-Weiß Bornreihe 0:4 FC Eintracht Northeim 15:00
FIN SVG Göttingen 07 0:2 VfL Osnabrück II 15:00
Duitsland / Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
NSY FK Pirmasens Am. - : - TSV Schott Mainz 15:00
FIN TuS Koblenz 1:0 FC Arminia Ludwigshafen 16:30
FIN SV Röchling Völklingen 2:1 VfB Borussia Neunkirchen 18:30
Duitsland / Oberliga Westfalen
FIN DSC Arminia Bielefeld II 0:0 TuS Ennepetal 15:00
FIN ASC 09 Dortmund 2:2 SV Westfalia Rhynern 15:00
FIN FC Eintracht Rheine 1:1 TuS Erndtebrück 15:00
NSY SpVgg Erkenschwick - : - 1. FC Kaan-Marienborn 15:00
NSY FC Gütersloh - : - FC Brünninghausen 15:00
NSY Hammer SpVg - : - SC Roland Beckum 15:00
NSY SV Lippstadt 08 - : - SuS Neuenkirchen 15:00
NSY TSV Marl-Hüls - : - SuS Stadtlohn 15:00
NSY SC Hassel - : - SC Paderborn 07 II 15:00
Duitsland / Regional Liga Nord
FIN SV Eichede 1:3 SV Drochtersen/Assel 14:00
FIN ETSV Weiche Flensburg 4:2 VfV Borussia 06 Hildesheim 14:00
FIN FC Eintracht Norderstedt 2:0 Lüneburger SK Hansa 14:00
FIN TSV Havelse 0:1 BSV SW Rehden 14:00
FIN VfB Oldenburg 2:0 SV Meppen 15:00
Duitsland / Regional Liga Nordost
FIN FC Schönberg 95 1:1 VfB Auerbach 13:00
FIN BFC Dynamo 2:1 SV Babelsberg 03 13:30
FIN Energie Cottbus 1:1 Hertha BSC Am. 13:30
FIN FSV Wacker Nordhausen 2:1 TSG Neustrelitz 13:30
FIN FC Oberlausitz Neugersdorf 0:1 FSV Union Fürstenwalde 13:30
FIN FC Viktoria 1889 Berlin 3:2 ZFC Meuselwitz 13:30
FIN 1. FC Lok Leipzig 1:2 FC Carl Zeiss Jena 15:00
Duitsland / Regional Liga Südwest
FIN Kickers Offenbach 2:2 KSV Hessen Kassel 14:00
FIN TuS Koblenz 1:2 SSV Ulm 1846 14:00
Duitsland / Regional Liga West
FIN Rot Weiss Oberhausen 2:0 Wuppertaler SV 15:30
FIN FC Schalke 04 Am. 1:1 SV Rödinghausen 15:30
Duitsland / Regionalliga Women
NSY Borussia M'gladbach Ii W - : - Sportfreunde Uevekoven W 11:00
NSY Jahn Delmenhorst W - : - Jesteburg W 13:00
NSY Fortuna Celle W - : - Werder Bremen II W 13:00
NSY Limmer W - : - Buntentor W 13:00
NSY Germania Hauenhorst W - : - Fortuna Köln W 13:00
NSY Burg Gretesch W - : - Holstein Kiel W 13:00
NSY DUWO 08 W - : - Havelse W 14:00
NSY Babelsberg W - : - FFV Leipzig W 14:00
NSY Blau Weiß Beelitz W - : - FFV Erfurt W 14:00
NSY Neubrandenburg 04 W - : - Magdeburger FFC W 14:00
NSY Vorwärts Köln W - : - Moers W 14:00
NSY USV Jena II W - : - Erzgebirge Aue W 14:00
NSY Fortuna Dresden Rähnitz W - : - Viktoria Berlin W 14:00
NSY Duisburg II W - : - Alemannia Aachen W 15:00
NSY SG Essen-Schönebeck II W - : - Leverkusen II W 15:00
NSY Bochum W - : - Borussia Bocholt W 15:00
NSY Köln II W - : - Warendorfer SU W 15:30
Duitsland / Schleswig-Holstein-Liga
FIN Holstein Kiel II 5:0 TSV Altenholz 14:00
NSY SV Todesfelde - : - TSB Flensburg 14:00
FIN Frisia Risum-Lindholm 2:0 TSV Kropp 15:00
Ecuador / Campeonato Serie A
FIN River Ecuador 2:0 Deportivo Cuenca 1:30
FIN LDU Quito 2:2 El Nacional 1:30
FIN Universidad Católica 1:3 Macará 19:00
LIVE Delfín SC 2:2 Emelec 74'
Ecuador / Campeonato Serie B
FIN América de Quito 1:1 Santa Rita 16:30
NSY Olmedo - : - Imbabura SC 19:00
FIN Aucas 4:1 Mushuc Runa 19:00
Egypte / Premier League
FIN El Gaish 0:1 Petrojet 15:45
FIN Smouha 3:3 Al Mokawloon Arab 15:45
FIN ENPPI 0:0 Ismaily SC 17:45
FIN El Entag El Harby 2:2 Al Ittihad 20:00
El Salvador / El Salvador Segunda División
FIN Marte Soyapango - : - Turin FESA 22:41
FIN CD Audaz - : - Fuerte San Francisco 22:41
NSY CD La Asunción - : - Atlético Comalapa 23:00
NSY Once Lobos - : - San Rafael Cedros 23:00
NSY Once Municipal - : - Jocoro FC 23:00
NSY Independiente FC - : - San Pablo Tacachico 23:00
NSY Platense (SLV) - : - Leones de Occidente 23:00
El Salvador / Primera División - Clausura
FIN Sonsonate FC 1:0 Pasaquina FC 2:30
FIN Isidro Metapán 0:1 Deportivo FAS 3:00
FIN Alianza FC 0:1 Deportivo Águila 3:15
Engeland / FA Women Super League 1
NSY Birmingham City LFC W - : - Sunderland AFC W 15:00
FIN Yeovil Town LFC W 1:4 Liverpool LFC W 15:00
SUS Arsenal LFC W - : - Notts County LFC W 15:00
Engeland / FA Women Super League 2
FIN Durham WFC W 1:0 Brighton and Hove Albion WFC W 13:00
NSY Doncaster Rovers Belles LFC W - : - Everton LFC W 15:00
NSY Watford LFC W - : - Sheffield FC W 15:00
Engeland / FA Women`s Premier League North
FIN West Bromwich Albion FC W - : - Bradford City WFC W 15:00
FIN Newcastle United WFC W 1:4 Derby County LFC W 15:00
FIN Nottingham Forest LFC W 1:0 Fylde W 15:00
Engeland / FA Women`s Premier League South
FIN Coventry United LFC W 1:0 Crystal Palace LFC W 15:00
FIN Tottenham Hotspur LFC W 2:3 Charlton Athletic WFC W 15:00
FIN Cardiff City LFC W 12:1 Queens Park Rangers LFC W 15:00
FIN Swindon Town LFC W 0:3 C and K Basildon LFC W 16:00
Estland / Esiliiga
FIN MTÜ SK FC Levadia Tallinn II 3:1 Tartu JK Welco 12:00
FIN Rakvere JK Tarvas 3:4 FC Maardu 18:00
Estland / Esiliiga B
NSY Tammeka II - : - Vändra 15:00
NSY Keila - : - Kohtla-Järve JK Järve 15:00
NSY Nomme Kalju II - : - Sillamae Kalev II 15:00
Estland / II Liiga
NSY Tartu Santos II - : - Maardu United 12:00
NSY Kuressaare II - : - Imavere Forss 13:00
NSY Narva United - : - FC Ararat Yerevan 13:00
NSY Vaprus Parnu - : - Flora Tallinn III 13:00
NSY Tulevik II Viljandi - : - Otepaa 14:00
NSY TJK Legion - : - Võru 15:00
NSY Viimsi II - : - Saue 16:00
NSY Tabasalu Charma - : - Ganvix 18:00
Far Oer Eilanden / Meistaradeildin
FIN TB/FCS/Royn 3:2 B36 Tórshavn 15:30
FIN Víkingur Gøta 2:2 KÍ Klaksvík 16:00
FIN NSÍ Runavík 1:0 HB Tórshavn 16:00
FIN EB/Streymur 0:2 07 Vestur 17:00
Fiji / National Football League
FIN Suva 4:1 Dreketi 3:00
NSY Lautoka - : - Nadi 5:00
FIN Rewa 1:1 Ba 5:00
Finland / Kolmonen - Pohjois-Suomi
FIN FC Santa Claus 6:1 JS Hercules 2 12:30
FIN KajHa Akatemia 2:3 OLS 15:00
Finland / Kolmonen - Tampere & Satakunta
FIN PJK 1:2 PS-44 14:30
FIN JanPa 1:11 Ilves 2 15:00
NSY TP-T - : - Ilves-Kissat 18:00
Finland / Kolmonen - Uusimaa & Helsinki 2
NSY FC Futura - : - PPJ 16:00
Finland / Kolmonen - Uusimaa & Helsinki 3
FIN FC FINNKURD 2:1 Jokelan Kisa 13:30
Finland / Naisten Liiga
FIN Ilves Tampere W 2:2 Pallokissat Kuopio W 13:00
Finland / Veikkausliiga
FIN JJK 1:5 HJK 16:00
Frankrijk / Championnat National U19
NSY Bologna U19 - : - Lens U19 11:00
Frankrijk / Division 1 Women
FIN Juvisy W 1:1 Rodez W 13:00
FIN Olympique Marseille W 2:0 Soyaux W 13:00
FIN Guingamp W 1:2 Albi W 14:00
NSY Saint-Étienne W 0:8 Montpellier W 15:00
Frankrijk / Division 2 Women
NSY Boulogne W - : - Saint Malo W 13:00
NSY Dijon W - : - Toulouse W 13:00
NSY Aurillac Arpajon W - : - Val d'Orge W 14:30
NSY Caen Ag W - : - La Roche W 15:00
NSY Lorient W - : - Arras W 15:00
NSY Grenoble Foot 38 W - : - Toulon W 15:00
NSY Lille W - : - Le Mans W 15:00
NSY Nîmes Metropole Gard W - : - Le Puy W 15:00
NSY Saint-Maur W - : - Brest W 15:00
NSY Vendenheim W - : - Metz Esap W 15:00
NSY Rouen W - : - Stade De Reims W 15:00
Frankrijk / France CFA 2
NSY Pau II 1:4 Anglet Genets 15:00
FIN Cannet Rocheville 4:3 Fabrègues 15:00
FIN Nancy II 3:0 Forbach 17:00
Frankrijk / Ligue 1
FIN Toulouse 1:1 Nice 15:00
FIN Saint-Étienne 1:1 Rennes 17:00
FIN Lyon 1:2 Monaco 21:15
Gabon / Championnat
FIN Mangasport 2:1 Stade Migoveen 17:00
FIN CF Mounana (GAB) 6:1 Port-Gentil 17:00
Georgie / Premier League - Regular
FIN FC Dinamo Tbilisi 2:0 FC Saburtalo 15:30
Ghana / Cup
NSY Young Wise - : - Great Olympics 16:00
FIN Ebusua Dwarfs 1:1 Elmina Sharks 17:00
NSY Okyeman Planners - : - Dreams FC 17:00
FIN Hearts of Oak 2:1 Sporting Mirren 17:00
NSY BA Stars - : - Glory Stars 17:00
Griekenland / Division C - Group A
NSY Chrisoupolis - : - Langadas 15:30
FIN Apollon Paralimniou 0:1 Kalamaria 15:30
LIVE Kavala 1:0 Almopos Arideas 90+'
NSY Naousa - : - Orfeas Xanthi 15:30
NSY Eordaikos - : - AO Kardias 15:30
FIN Kampaniakos Chalastra 2:0 Doxa Proskiniton 15:30
CAN AE Pontion - : - Makedonikos Foufa 15:30
Griekenland / Division C - Group B
FIN Thesprotos 1:2 Tilikratis L. 15:30
NSY Pierikos - : - Ethnikos Filippiadas 15:30
NSY Olympiakos Volou - : - Niki Volou 15:30
NSY Mavroi Aetoi - : - Diagoras Sevastis 15:30
NSY Achilleas Neokaisareia - : - Amvrakia Kostakis 15:30
NSY Karaiskakis - : - Apollon Larissa 15:30
NSY Rigas Feraios - : - Pydna Kitrous 15:30
FIN Asteras Petriti 0:1 Enosi Apolloniou and Istieas 15:30
Griekenland / Division C - Group C
FIN PAO Varda 0:2 Thiva F.C. 13:30
FIN Panarkadikos 1:0 Pylou Tsiklitiras 13:30
FIN Panargiakos 1:0 Aiolikos FC 13:30
FIN Loutraki 0:0 Amaliadas - Panopoulou 13:30
FIN Fostiras 3:0 Doxa Megalopolis 13:30
FIN Ermionidas Ermis 4:0 Achaiki 13:30
FIN Chalkida 2:0 AO Zevgolatiou 13:30
Griekenland / Division C - Group D
FIN Ionikos 3:1 Ermis Zoniana 15:30
FIN Ethnikos Piraeus 2:2 Thyella Diastavroseos 15:30
FIN Rodos 0:2 Ilisiakos 15:30
FIN Panthiraikos 4:1 Kifisia 15:30
FIN Agios Ierotheos 0:1 Ergotelis 15:30
FIN AEEK Inka 1:0 Proodeftiki 15:30
Griekenland / Football League
FIN Aris Thessalonikis 2:0 Agrotikos Asteras 14:00
FIN OFI Kreta 3:0 Acharnaikos 15:00
FIN Panelefsiniakos 2:1 Kissamikos 15:00
FIN Apollon Smirnis 4:0 Kalloni AEL 15:00
FIN Sparta 2:1 Kallithea 15:00
FIN Trikala 5:0 Aiginiakos 15:00
Griekenland / Super League
FIN Larissa 1:0 Skoda Xanthi 18:00
FIN Iraklis 1908 2:1 Panaitolikos 18:00
FIN Kerkyra 1:0 Panionios 18:00
FIN Levadiakos 0:2 AEK Athens 18:00
FIN Olympiakos 5:0 PAS Giannina 18:00
FIN Panathinaikos 1:0 Atromitos 18:00
FIN Platanias 1:3 PAOK 18:00
FIN Veria 4:3 Asteras Tripolis 18:00
Griekenland / Super league Women
NSY Atromitos Piraeus - : - Olimpiada Imittou 12:45
NSY Odysseas Glyfadas - : - Avantes Chalkida 15:30
NSY Amazones Dramas - : - Aris 15:30
LIVE PAOK 6:0 Larissa 90+'
Griekenland / U20 League
FIN Platanias-U20 1:3 PAOK-U20 10:00
FIN Iraklis-U20 3:1 Panaitolikos-U20 10:00
FIN Larissa U20 2:1 Skoda Xanthi-U20 14:15
Guadeloupe (Franse) / Division d'Honneur Guadeloupe
NSY USCB - : - Moulien 2:00
NSY Phare du Canal - : - Amical Club 2:00
NSY Gourbeyre - : - USR Sainte-Rose 2:00
NSY Juventus Sainte-Anne - : - La Gauloise 2:00
NSY Red Star - : - Capesterre Bell 2:00
NSY Arsenal - : - Gosier 2:00
Guatemala / Liga Nacional Clausura
FIN Malacateco 1:1 Petapa 4:00
FIN Mictlán 0:0 Comunicaciones 19:00
NSY Suchitepéquez - : - Cobán Imperial 19:00
FIN Antigua GFC 2:2 Marquense 19:30
LIVE Municipal 1:0 Xelajú 26'
Guatemala / Primera Division
NSY Sacachispas - : - Universidad San Carlos 4:00
NSY Mixco - : - Deportivo Sanarate 19:00
NSY Sayaxché - : - Quirigua 19:00
NSY Deportivo Chiantla - : - Escuintla 19:00
NSY Iztapa - : - Nueva Concepción 19:00
FIN Deportivo Reu 3:0 San-Pédro 19:00
NSY Rosario - : - Siquinalá 19:30
NSY Cotzumalguapa - : - Barillas 20:00
NSY Comunicaciones - : - Deportivo Jocotán 23:00
Guyana / Elite League
NSY Monedderlust - : - Fruta Conquerors 22:00
Honduras / Liga Nacional - Clausura
FIN Real España 2:1 Honduras Progreso 3:00
FIN Social Sol 2:1 Marathón 3:00
LIVE Vida 0:0 Platense 28'
LIVE Juticalpa 2:1 Olimpia 27'
Hong Kong / Hong Kong Premier League
FIN Hong Kong Rangers 5:2 Hong Kong Sapling 8:30
Hong Kong / Second Division
FIN Wing Yee FT 1:2 Yau Tsim Mong FT 7:30
FIN The Citizen Athletic Association 1:3 Shatin SA 7:30
FIN Wanchai SF 1:8 Wong Tai Sin 7:30
FIN Tai Chung FC 5:3 Kwai Tsing 9:30
SUS Double Flower FA 0:0 Eastern District SA 9:30
FIN Sun Hei SC 5:2 Tung Sing FC 9:30
Hongarije / Hungary NB II
FIN Puskás AFC 1:1 Futura Mosonmagyaróvári TE 1904 15:00
FIN Szolnoki MÁV 0:1 BFC Siófok 16:00
FIN Bekescsaba 1912 1:0 Csákvári TK 17:00
FIN SZEOL SC 0:1 Cigánd SE 17:00
FIN Várda SE 3:0 Zalaegerszegi TE 17:00
FIN Soróksar SC 0:1 Nyíregyháza Spartacus 17:00
FIN Budaorsi SC 2:1 Dorogi FC 17:00
FIN Kozármisleny SE 2:1 Ceglédi VSE 17:00
FIN Soproni VSE 0:0 Vác FC 18:00
FIN Balmazújváros Sport 1:0 Szeged 2011 18:00
Hongarije / Hungary NB III
FIN Gyirmót FC II 2:1 Diosdi TC 11:00
FIN Békéscsaba 1912 Elöre SE II 2:1 Morahalom VSE 11:00
FIN FC Tiszaújváros 2:2 Újpest FC II 11:00
NSY Csepel - : - Puskás AFC 17:00
FIN Andrashida SC 1:0 Honvéd II 17:00
FIN Méhkerék SE 1:0 Ferencvárosi TC II 17:00
FIN Hódmezővásárhely 1:1 Komlói Bányász SK 17:00
FIN Dunaharaszti Munkás TK 2:2 Szentlőrinc SE 17:00
FIN ESMTK Budapest 0:1 Monori SE 17:00
FIN Rákospalotai EAC 0:2 Diósgyőr II 17:00
FIN FC Dabas 1:2 Szekszárd 17:00
FIN Paksi SE II 2:0 Dabas-Gyón FC 17:00
FIN MTK Hungária FC II 1:1 FC Hatvan 17:00
FIN Debrecen VSC II 8:3 Rákosmenti KSK 17:00
FIN Győri ETO 2:1 Puskás II 18:00
Hongarije / Women Nöi NB I
FIN MTK Budapest 2:1 Győri ETO 14:00
NSY Ferencváros - : - Viktória Szombathely 18:00
Hongarije / Women, Nöi NB II
FIN Soproni FAC 2:7 Levegő-Energia 14:00
FIN ASE 1:2 Balatonfüredi FC 14:00
FIN Szent Mihály 3:0 W 15:00
FIN Diósgyőri VTK 7:0 Videoton FC 16:00
FIN Monori SE 6:0 ZTE 17:00
Ierland / Championship U19
NSY Waterford United U19 - : - Shamrock Rovers U19 15:00
NSY Athlone Town U19 - : - Derry City U19 15:00
NSY Cobh Ramblers U19 - : - Cork City U19 15:00
Ierland / Leinster Junior Cup
NSY Sheriff YC - : - New Oak Boys 15:00
Ierland / Leinster League
FIN UCD 1:1 Killester United 12:00
NSY Firhouse Clover - : - Bangor Celtic 12:00
Ierland / Munster Senior League
NSY Rockmount - : - Cobh Wanderers 11:45
India / I-League
FIN Kingfisher East Bengal 3:1 Minerva AFC 13:00
FIN Mumbai FC 1:1 Shillong Lajong 15:35
Indonesie / Liga 1
FIN Bali United Pusam FC 1:2 Persipura 10:00
FIN Arema Cronus FC 2:0 Bhayangkara Surabaya United 13:30
Internationaal / CONCACAF U17
FIN Jamaica U17 0:5 Usa U17 W 19:30
LIVE Mexico-U17 5:0 El Salvador (W) U17 71'
Internationaal / Friendly U16
NSY Luxembourg U16 - : - Faroe Islands (W) U16 W 11:00
NSY Slovenia-U16 - : - Lithuania U16 11:45
Internationaal / Premijer Liga BiH Championship
FIN FK Sarajevo 1:1 FK Krupa 17:00
FIN FK Radnik Bijeljina 0:1 Zeljeznicar 17:00
Israel / Israel - U19 League
FIN Maccabi Tel-Aviv Fc U19 2:1 Hapoel Haifa U19 15:00
Italie / Lega Pro - Group A
FIN Robur Siena 3:2 Viterbese 16:30
Italie / Lega Pro - Group B
FIN Sambenedettese 2:3 Santarcangelo 14:30
FIN FeralpiSalò 4:4 Reggiana 16:30
FIN Gubbio 0:0 Venezia 16:30
FIN Maceratese 0:0 Teramo 16:30
FIN Fano 0:0 Modena 20:30
FIN Forli 0:2 Bassano Virtus 20:30
FIN Mantova 1:1 Lumezzane 20:30
Italie / Lega Pro - Group C
FIN Casertana 3:1 Matera 14:30
FIN Fondi 2:2 Foggia 14:30
FIN Juve Stabia 2:1 Fidelis Andria 14:30
FIN Lecce 0:1 Messina 14:30
FIN Reggina 3:2 Virtus Francavilla 14:30
FIN Siracusa 2:0 Paganese 14:30
FIN Vibonese 2:1 Catanzaro 14:30
FIN Melfi 1:0 Taranto 16:30
FIN Monopoli 3:0 Catania 16:30
FIN Cosenza 1:0 Akragas 18:30
Italie / Serie A
FIN Sassuolo 2:2 Napoli 12:30
FIN AC Milan 1:2 Empoli 15:00
FIN Chievo 1:3 Torino 15:00
FIN Lazio 6:2 Palermo 15:00
FIN Sampdoria 1:2 Crotone 15:00
FIN Udinese 2:1 Cagliari 15:00
FIN Juventus 4:0 Genoa 20:45
Italie / Serie B Women
NSY Salento W - : - Domina Neapolis W 11:00
FIN Napoli Dream Team W 3:1 Lazio W 15:00
NSY Bari W - : - Grifone Gialloverde W 15:00
FIN Nebrodi W 2:1 Apulia Trani W 15:00
FIN Roma W 3:1 Napoli W 15:00
NSY Roma XIV W - : - Latina W 15:00
FIN Real Meda W 1:4 Fimauto Valpolicella W 15:00
FIN Clarentia Trento W 2:1 Azzurra San Bartolomeo W 15:00
FIN Azalee W 1:0 Milan W 15:00
NSY Orobica W - : - Unterland W 15:00
NSY Südtirol W - : - San Bonifacio W 15:00
NSY Inter Milano W - : - Vicenza W 15:00
FIN Fortitudo Mozzecane W 3:0 Riozzese W 15:00
NSY Udinese W - : - La Saponeria Unigross W 15:00
NSY Sammarinese W - : - Castelvecchio W 15:00
FIN Gordige W 0:3 Grifo Perugia W 15:00
NSY Padova W - : - New Team Ferrara W 15:00
NSY Vittorio Veneto W - : - Imolese W 15:00
NSY Arezzo W - : - Virtus Padova W 15:00
NSY Sassuolo W - : - Marcon W 15:00
FIN Amicizia Lagaccio W 10:1 Atletico Oristano W 15:00
NSY Empoli W - : - CA Juventus W 15:00
NSY Torino W - : - Novese W 15:00
NSY Caprera W - : - Ligorna W 15:00
FIN Alessandria W 5:2 Musiello W 15:00
NSY Lucchese W - : - Molassana W 15:00
Italie / Serie D
FIN Lanusei Calcio 2:2 Albalonga 14:30
NSY Sicula Leonzio - : - Sancataldese 15:00
FIN Roccella 4:2 Sersale 15:00
FIN Pomigliano 0:1 Aversa 15:00
FIN Nerostellati Frattese 3:3 Gladiator 15:00
FIN Gragnano 4:0 US Palmese 1912 15:00
FIN Gela 3:0 Turris 15:00
CAN Due Torri - : - Rende 15:00
FIN Cavese 4:0 Sarnese 15:00
FIN Castrovillari 0:1 Igea Virtus 15:00
FIN Picerno 1:2 Herculaneum 15:00
FIN Nocerina 6:0 Agropoli 15:00
FIN Nardo 3:0 Potenza 15:00
FIN Madrepietra 2:2 Anzio Calcio 1924 15:00
FIN Gravina 1:0 Trastevere 15:00
FIN Gelbison Cilento SSD 2:4 San Severo 15:00
FIN Cynthia 0:1 Manfredonia 15:00
FIN Bisceglie 2:1 Citta di Ciampino 15:00
FIN Sassari Torres 0:1 Flaminia 15:00
FIN Rieti 0:0 Muravera 15:00
FIN Ostia Mare 4:1 Nuorese 15:00
FIN Monterosi FC 3:0 Latte Dolce 15:00
FIN LAquila 4:0 San Teodoro 15:00
CAN Foligno - : - Trestina 15:00
FIN Città di Castello 2:1 Vivi Altotevere 15:00
FIN Arzachena 2:1 Avezzano 15:00
FIN Viareggio 2:1 Real Forte Querceta 15:00
FIN SSD Argentina 1:0 Ghivizzano Borgo 15:00
FIN Sporting Recco 1:3 Gavorrano 15:00
FIN Ponsacco 0:3 Sestri Levante 15:00
FIN Montemurlo 0:1 Fezzanese 15:00
FIN Massese 5:0 Valdinievole Montecatini 15:00
FIN Ligorna 5:0 Grosseto 15:00
FIN Lavagnese 5:3 Savona 15:00
FIN Finale 2:0 Unione Sanremo 15:00
NSY Scandicci - : - Sangiovannese 15:00
FIN San Donato 0:2 Rignanese 15:00
FIN Ravenna 1:0 Rovigo 15:00
FIN Poggibonsi 2:0 Castelvetro 15:00
FIN Paganese 0:1 Mezzolara 15:00
FIN Imolese 1:1 Lentigione 15:00
FIN Correggese 1:2 Fiorenzuola 15:00
FIN Castelfranco 1:1 Ribelle 15:00
FIN Adriese 3:1 Colligiana 15:00
FIN Vigontina 1:1 Feltre 15:00
FIN Vigasio 1:4 Mestre 15:00
FIN Tamai 1:3 Virtus Verona 15:00
FIN Este 1:1 Legnano Salus 15:00
FIN Calvi Noale 1:1 ACD Campodarsego 15:00
FIN Belluno 1:1 Abano 15:00
FIN ArzignanoChiampo 2:0 Cordenons 15:00
FIN Alto Vicentino 2:0 Carenipievigina 15:00
FIN Scanzorosciate 0:4 Pro Patria 15:00
FIN Pontisola 1:0 Ciserano 15:00
FIN Monza 2:2 Seregno 15:00
FIN Levico Terme 1:1 Olginatese 15:00
FIN Lecco 2:1 Dro 15:00
FIN Grumellese 0:0 Caravaggio 15:00
FIN Darfo Boario 0:2 Pergolettese 15:00
FIN Cavenago Fanfulla 1:1 Virtus Bergamo 15:00
FIN Bolzano 1:2 Ciliverghe Mazzano 15:00
FIN Verbania 1:0 Inveruno 15:00
FIN Varesina 0:0 Caronnese 15:00
FIN Pro Sesto 1:1 Pinerolo 15:00
FIN Legnano 1:1 Pro Settimo 15:00
FIN Gozzano 2:1 Varese 15:00
FIN Folgore Caratese 0:1 Cuneo 15:00
FIN Chieri 2:0 OltrepoVoghera 15:00
FIN Bustese Roncalli 2:3 Borgosesia 15:00
FIN Bra 2:2 Casale 15:00
FIN Vultur Rionero 1:1 FC Francavilla 15:00
FIN Triestina 1:2 Montebelluna 15:00
Jamaica / Premier League
LIVE Tivoli Gardens 0:1 Portmore United 68'
Japan / J-League Division 2
FIN Kamatamare Sanuki 1:3 FC Gifu 7:00
FIN Fagiano Okayama 2:1 Montedio Yamagata 7:00
FIN Zweigen Kanazawa 0:2 Roasso Kumamoto 10:00
Japan / Nadeshiko League Division 2 Women
NSY Kibi Univ. Takahashi W - : - Nittaidai 6:00
NSY Yokohama - : - Harima W 6:00
FIN Speranza Takatsuki W 1:2 Cerezo Osaka W 6:00
NSY Kamogawa - : - Setagaya Sfida W 7:00
Japan / Women Nadeshiko League
FIN Iga Kunoichi 4:0 Elfen Saitama W 6:00
FIN Vegalta Sendai W 2:2 Nojima Stella W 6:00
FIN JEF United (W) 2:1 Nagano Parceiro 6:00
FIN Urawa Reds 0:3 NTV Beleza W 7:00
Kameroen / Elite One
NSY APEJES Academy 0:0 Young Sport Academy 15:30
NSY Bamboutos FC - : - Les Astres 16:30
FIN Stade Renard 1:0 Lion Blessé 16:30
NSY Aigle Royal - : - Canon Yaoundé 16:30
FIN Racing de Bafoussam 0:2 Unisport Bafang 16:30
FIN Colombe Lobo 0:3 UMS de Loum 17:30
Kazachstan / First Division
FIN FK Baykonur 1:1 FC Zhetysu 12:00
FIN FK Maktaaral 0:0 Kyran Shymkent 13:00
Kazachstan / Premier League
FIN Irtysh Pavlodar 3:3 FC Kairat Almaty 10:00
FIN Astana 4:0 Taraz 12:00
FIN Ordabasy 1:2 Tobol Kostanay 12:00
FIN Akzhayik 1:0 FK Kaysar 14:00
Kenia / Premier League
FIN Thika United 1:2 Leopards 14:00
FIN Ulinzi Stars 5:1 Mathare United 14:00
Kosovo / Superliga
NSY Liria - : - Ferizaj 15:00
NSY Trepca 89 - : - Trepca Mitrovice 15:00
FIN Drenica 2:0 Drita 15:00
FIN Llapi Podujeve 2:0 Besa Peje 15:00
Kroatie / 1. HNL
FIN RNK Split 0:0 NK Lokomotiva Zagreb 15:00
Kroatie / 1. HNL U19
FIN Osijek U19 4:2 Dinamo Zagreb U19 16:00
NSY NK Istra 1961 U19 - : - Split U19 17:00
Kroatie / 2. HNL
FIN NK Solin 1:0 NK Radnik Sesvete 17:00
FIN NK Rudes 2:0 NK Novigrad 17:00
Kroatie / 3. HNL
NSY NK Kustosija - : - Vrbovec 16:30
NSY Neretva Metković - : - HNK Hajduk Split II 16:30
NSY NK Vinogradar - : - Nk Maksimir Zagreb 16:30
NSY Zmaj Blato - : - NK Junak Sinj 16:30
Laos / Lao League
NSY Champasak United - : - Savannakhet 11:00
NSY DK - : - Vientiane United 12:00
Lesotho / Lesotho Premier League
NSY Sandawana - : - Butha-Buthe Warriors 15:00
FIN Bantu 3:1 Sky Battalion 15:00
NSY LCS - : - Likhopo 15:00
FIN LMPS 0:0 Linares 15:00
Letland / Latvian First League
FIN Rēzeknes FA 3:0 FK Staiceles Bebri 14:00
FIN BFC Daugavpils 3:1 FK Jēkabpils/JSC 15:00
Libanon / Premier League
FIN Al Ahed 5:0 Al Ansar 15:30
Litouwen / 1 Lyga
FIN Džiugas Telšiai 1:1 Banga 14:00
FIN Kruoja 2:1 Panevėžys 15:00
NSY Tauras - : - Utenis II 15:00
Luxemburg / 1. Division
NSY Union Kayl-Tétange - : - Sanem 16:00
NSY Yellow Boys Weiler - : - Schifflange 16:00
NSY Jeunesse Junglinster - : - Blue Boys Muhlenbach 16:00
NSY Sporting Bertrange - : - The Belval Belvaux 16:00
NSY Berdenia Berbourg - : - Koeppchen 16:00
NSY URB - : - Red Black Egalité 16:00
NSY Sporting Mertzig - : - Orania Vianden 16:00
NSY Jeunesse Schieren - : - Pratzerthal-Redange 16:00
NSY Marisca Mersch - : - Alisontia Steinsel 16:00
NSY Minerva Lintgen - : - Erpeldange 16:00
NSY Lorentzweiler - : - Blô-Weiss Medernach 16:00
NSY Résidence Walferdange - : - Bastendorf 16:00
NSY Alliance Aischdall - : - Kehlen 16:00
Luxemburg / BGL Ligue
FIN Hamm Benfica 1:2 Käerjéng 97 16:00
FIN Differdange 03 2:0 Rumelange 16:00
FIN Jeunesse Canach 0:2 FC Victoria Rosport 16:00
FIN Jeunesse Esch 0:2 Progrès Niedercorn 16:00
FIN Pétange 2:1 US Mondorf-les-Bains 16:00
FIN Racing Union 0:2 Fola Esch 16:00
FIN UNA Strassen 0:3 F91 Dudelange 18:00
Luxemburg / Promotion d'Honneur
NSY Wiltz - : - Hostert 16:00
NSY Atert Bissen - : - Norden 16:00
NSY Rodange - : - Esch 16:00
NSY Sandweiler - : - Avenir Beggen 16:00
NSY Grevenmacher - : - Etzella Ettelbrück 16:00
NSY Swift Hesperange - : - Union Mertert 16:00
Macau / 1st Division
NSY Macau U23 0:0 Chao Pak Kei 12:30
FIN Cheng Fung 1:1 Benfica de Macau 14:30
Macedonie / First League
FIN Sileks 1:1 Shkendija 16:00
FIN Shkupi 0:2 Vardar 16:00
NSY Renova - : - Bregalnica 16:00
FIN Pelister 1:0 Pobeda 16:00
Maladiven / Dhivehi Premier League
FIN Eagles 0:2 Green Streets 13:00
SUS United Victory - : - Club Valencia 18:00
Maleisie / FA Cup
FIN Johor DT 2:1 Pahang 15:00
Maleisie / FAM League
NSY KDM Malaysia - : - Hanelang 10:15
NSY Sime Darby - : - PBMM 10:45
FIN Penjara 0:1 PJ Rangers 10:45
FIN MOF 2:1 DBKL 14:45
NSY MPKB-BRI U-Bes - : - Shahzan Muda 14:45
NSY Felcra - : - UKM 14:45
NSY Terengganu City - : - Kuching FA 14:45
Malta / Gozo First Division
NSY Xaghra United - : - Victoria Hotspurs 14:00
NSY Ghajnsielem - : - Xewkija Tigers 16:00
Malta / Malta First Division Women
NSY Gozo W - : - Mgarr United W 11:00
Malta / Premier League
FIN Sliema Wanderers 1:1 Mosta 16:00
FIN Birkirkara 2:0 Hibernians 18:00
Malta / Second Division
NSY Marsaxlokk - : - Mgarr United 15:00
NSY Qrendi FC - : - Swieqi United 15:00
NSY St. George's - : - Ghaxaq 15:00
NSY Gudja United - : - St. Patrick FC 15:00
NSY Corinthians - : - Mellieha SC 15:00
NSY Attard - : - San Gwann 17:15
NSY Birzebbuga St. Peters - : - Siggiewi FC 17:15
Marokko / Botola Pro
FIN Wydad de Casablanca 1:0 Raja de Casablanca 17:00
FIN Olympique de Khouribga 2:1 Ittihad de Tanger 19:15
FIN FUS de Rabat 1:0 Olympique de Safi 19:15
Marokko / Elite 2
FIN Jeunesse El Massira 0:0 Union Ait Melloul 17:00
FIN Ittihad Khemisset 1:1 Raja de Beni Mellal 17:00
FIN Dcheira 2:1 Mouloudia Oujda 17:00
FIN Maghreb de Fès 1:2 RAC Casablanca 17:00
Marokko / Morocco Botola 2
NSY Dcheira - : - Mouloudia Club d'Oujda 17:00
Martinique / Division d'Honneur
NSY Good Luck - : - Case-Pilote 1:00
NSY Excelsior - : - Golden Star 22:00
Mauritanie / Premier League
NSY Police - : - Garde Nationale 17:15
NSY Tevragh-Zeïne - : - AJ Riadh 18:00
NSY SNIM Cansado (MTN) - : - Concorde 18:00
NSY Nouakchott King - : - Toujounine 19:15
SUS Tidjikja - : - Armée 20:00
Mexico / Fuerzas Basicas Sub 20
NSY Pumas UNAM U20 - : - Veracruz U20 16:00
NSY Santos Laguna U20 - : - America U20 18:00
Mexico / Liga de Ascenso - Clausura Playoffs
FIN Alebrijes de Oaxaca 1:1 Lobos BUAP 2:00
FIN Dorados 4:0 Zacatepec 4:00
Mexico / Liga MX - Clausura
FIN Cruz Azul 2:1 Chivas Guadalajara 0:00
FIN Querétaro 2:2 Chiapas FC 0:00
FIN Monterrey 1:0 Tigres UANL 2:00
FIN Atlas 1:0 Pachuca 2:00
FIN León 1:0 Puebla 2:06
FIN Necaxa 2:1 Monarcas Morelia 4:00
FIN Pumas UNAM 0:2 Veracruz 19:00
Mexico / Mexico U17 League
NSY Santos Laguna U17 - : - América U17 16:00
NSY Pumas UNAM U17 - : - Veracruz U17 16:00
Mexico / Segunda Division
FIN Inter Playa del Carmen 1:1 Tlaxcala 1:00
FIN Correcaminos UAT II 2:1 Cuautla 2:00
NSY Mineros de Fresnillo - : - Pioneros de Cancún 2:00
FIN Cruz Azul Hidalgo 1:1 Reboceros La Piedad 19:00
LIVE Yalmakan 1:0 Lobos Prepa 31'
Montenegro / Second League
FIN OFK Igalo 0:1 Celik 18:30
FIN FK Cetinje 1:2 FK Ibar 18:30
FIN Berane 1:3 FK Kom 18:30
FIN FK Mornar 2:0 Otrant-Olympic 18:30
Nederland / Derde Divisie Zondag
FIN v.v OJC Rosmalen 1:5 HBS 14:00
FIN Quick '20 1:4 USV Hercules 14:00
FIN Jong Achilles '29 3:5 HSC'21 14:30
FIN Be Quick 1887 5:1 Jong De Graafschap 14:30
FIN EVV 4:1 RKVV Westlandia 14:30
FIN Magreb'90 0:4 SV Juliana'31 14:30
FIN OFC Oostzaan 1:2 VV Dongen 14:30
Nederland / Eerste Klasse
FIN MVV Alcides 1:0 LONGA '30 14:00
FIN De Zweef 0:1 BVC '12 14:00
FIN Stevo 0:1 Bemmel 14:00
FIN Heino 1:2 HVV Tubantia 14:00
FIN Orión FC 0:1 Rigtersbleek 14:00
FIN Quick 1888 6:0 TVC '28 14:00
FIN Alphense Boys 2:3 TAC'90 14:00
FIN VELO 3:0 Zwervers 14:00
FIN Laakkwartier 1:4 FC Olympia 14:00
FIN VOC Rotterdam 2:2 Poortugaal 14:00
FIN SVZW Wierden 0:0 DRL 14:00
FIN OVV 1:3 Leonidas 14:00
FIN VV Nieuwerkerk 0:2 FC Boshuizen 14:00
FIN SV Nieuw Utrecht 1:3 VSV 14:00
FIN Fortuna Wormerveer 1:3 RKVV Velsen 14:00
FIN DEM 4:1 AFC '34 14:00
FIN Assendelft 1:0 Zeeburgia 14:00
FIN Hillegom 3:1 SO Soest 14:00
FIN EDO hfc 0:2 VPV Purmersteijn 14:00
FIN Legmeervogels 2:1 Elinkwijk 14:00
FIN Germania 0:2 Rohda Raalte 14:30
FIN Wittenhorst 4:4 Volharding 14:30
FIN Susteren 0:0 Schaesberg 14:30
FIN Meerssen 2:0 Geldrop 14:30
FIN RKSV Bekkerveld 8:0 Venray 14:30
FIN Minor 0:7 De Valk 14:30
FIN Someren 1:2 SSS '18 14:30
FIN Deurne 0:3 ZSV 14:30
FIN Moerse Boys 0:1 HVCH 14:30
FIN SV TOP 0:4 Beerse Boys 14:30
FIN Marvilde 2:4 GOES 14:30
FIN MOC '17 5:1 Nemelaer 14:30
FIN Brabantia 1:2 AWC 14:30
FIN VV Baronie 3:0 SC N.E.C. 14:30
Nederland / Hoofdklasse
FIN IFC Ambacht 2:3 OSS '20 14:00
FIN VC Vlissingen 2:0 RKSV Nuenen 14:00
FIN SP Silvolde 2:0 VV Heerenveen 14:00
FIN De Bataven 3:0 VV Dieze West 14:00
FIN JOS Watergraafsmeer 3:2 RKVV Alverna 14:00
FIN SDO Bussum 1:1 VV SJC Noordwijk 14:00
FIN MSC Meppel 1:2 Hollandia 14:00
FIN ADO20 4:1 Hoogland 14:00
FIN Groene Ster 2:0 RKSV Halsteren 14:30
FIN VV Gestel 2:5 EHC 14:30
FIN Blauw Geel '38 3:2 HV and CV Quick 14:30
FIN RKAVV 0:3 Gemert 14:30
FIN DESO 5:2 Chevremont 14:30
FIN DOSKO 1:4 DHC Delft 14:30
FIN Woezik 0:0 RKHVV 14:30
Nederland / Hoofdklasse Vrouwen
FIN Prinses Irene W 1:3 Nuenen W 11:45
FIN Venlosche Boys W 0:4 't Zand W 12:00
NSY Someren W - : - Kolping Boys W 12:00
NSY Fortuna Wormerveer W - : - DSE W 14:00
NSY Victoria Boys W - : - Fortuna '54 W 14:00
FIN Maarssen W 1:6 Buitenveldert II W 14:00
NSY Eindhoven W - : - Venray W 15:00
Nederland / Tweede Divisie
FIN De Treffers 4:0 FC Lienden 14:30
Nicaragua / Primera Division
FIN Juventus Managua 1:2 Real Estelí 3:00
LIVE Nandasmo 0:3 UNAN Managua 28'
NSY Real Madriz - : - Diriangén 23:00
Nieuw Zeeland / New Zealand. Central Premier League
FIN Western Suburbs 2:1 Lower Hutt City 4:00
NSY Napier City Rovers - : - Wellington United 4:00
Niger / Ligue 1
NSY Étoile du Sahel - : - Urana 16:30
NSY Racing FC de Boukoki - : - SONIDEP 16:30
NSY Police FC - : - Akokana 16:30
Nigeria / Premier League
SUS Sunshine Stars - : - Lobi Stars 16:00
SUS Shooting Stars - : - Ifeanyi Ubah 16:00
SUS Kano Pillars - : - Niger Tornadoes 16:00
SUS MFM FC - : - Akwa United 16:00
SUS Rivers United - : - Nasarawa United 16:00
SUS Wikki Tourist - : - Abia Warriors 16:00
NSY Enugu Rangers - : - Gombe United 16:00
SUS Katsina United - : - Plateau United 16:00
SUS Remo Stars - : - Enyimba FC 16:00
NSY ABS - : - El Kanemi Warriors 16:00
FIN Enugu Rangers 3:1 Kano Pillars 17:00
Noorwegen / 1. Divisjon Kvinner
FIN Bossekop UL W 2:1 Amazon Grimstad W 13:00
NSY Kongsvinger W - : - Lyn Fotball W 15:00
FIN Fløya W 1:1 Urædd W 16:00
Noorwegen / 2. Div Kvinner AVD 01 - Indre Østland
NSY Skeid W - : - Sarpsborg 08 W 18:00
Noorwegen / 2. Div Kvinner AVD 02 (SØR) - Agder
FIN Vålerenga 2 W 3:0 Randesund W 15:00
FIN Lyngdal IL W 1:2 Ørn Horten W 15:00
Noorwegen / 2. Div Kvinner AVD 04 - Hordaland
FIN Fana W 0:5 Kaupanger W 14:00
FIN Bryne W 1:2 Fyllingsdalen W 14:00
Noorwegen / 2. Div Kvinner AVD 06 - Trøndelag
NSY Sunndal IL W - : - Trondheims-Ørn 2 W 14:00
NSY Nidelv IL W - : - Byåsen KF 2 W 16:00
FIN Molde W 2:1 Herd W 20:00