Wedstrijden

Copa Argentina Early stages
20:40

Belgrano - Estudiantes de Caseros

Kijk
23:00

Defensa y Justicia - Sol de Mayo

Kijk
Armenian Cup
17:00

FC Shirak - FC Pyunik Jerevan

Kijk
Division di Honor
2:00

SV Britannia - RCA

Kijk
FFA Cup Early Stages
11:30

South Melbourne - Dandenong City SC

Kijk
11:45

Kemblawarra Fury - Fraser Park

Kijk
12:00

Northcote City - Heidelberg United

Kijk
12:00

Dulwich Hill - Bankstown Berries

Kijk
NPL U20
10:45

Redlands United U20 - Brisbane Roar II U20

Kijk
11:00

Brisbane Strikers U20 - Olympic U20

Kijk
Bosnia Second Division
17:30

Bosna Visoko - Velez

Kijk
17:30

Čapljina - Goražde

Kijk
17:30

Vuteks Sloga - Bratstvo Gračanica

Kijk
17:30

Jedinstvo Bihać - Radnički Lukavac

Kijk
17:30

Travnik - Rudar

Kijk
17:30

NK GOŠK Gabela - Budućnost Banovići

Kijk
17:30

NK Zvijezda Gradačac - Orašje

Kijk
17:30

Bosna Sema - NK Novi Travnik

Kijk
Amazonense
22:00

Princesa Solimões - Nacional AM

Kijk
Brasileiro Women
20:00

Vitória W - Ponte Preta W

Kijk
20:00

Ferroviária W - Foz Cataratas W

Kijk
20:00

São José W - Flamengo W

Kijk
20:00

Kindermann W - Corinthians W

Kijk
20:00

São Francisco W - Iranduba W

Kijk
20:00

Osasco Audax W - Acadêmica Vitória W

Kijk
22:00

Santos W - Rio Preto W

Kijk
Championship Brazil U20
20:00

CE Aimore U20 - CE Lajeadense U20

Kijk
20:00

Internacional U20 - Ca Juventude U20

Kijk
20:00

Ypiranga Futebol Clube U20 - Novo Hamburgo U20

Kijk
Gaúcho - Estadual Junior U20
20:00

Ypiranga Erechim U20 - Novo Hamburgo U20

Kijk
20:00

Aimoré U20 - Lajeadense U20

Kijk
Rondoniense
2:00

Rondoniense - Ariquemes

Kijk
Cup
17:30

Ludogorets - Botev Plovdiv

Kijk
C-League
10:00

Cambodia Tiger - Electricite du Cambodge

Kijk
13:00

Naga World FC - Police Commissary

Kijk
Hun Sen Cup
10:00

Kompot - National Defense Youth

Kijk
10:00

Asia Europe University - United CMAC

Kijk
10:00

Kompong Chhnang - Soltilo Angkor

Kijk
10:00

Kompong Thom - Bati Youth

Kijk
Canadian Championship
1:00

Ottawa Fury - Toronto FC

Kijk
4:00

Vancouver Whitecaps - Montreal Impact

Kijk
PCSL
2:00

UBC Thunderbirds - Vancouver United

Kijk
2:30

Port Moody Rangers - Khalsa

Kijk
Cyprus Cup
17:30

APOEL Nicosia - Apollon Limassol

Kijk
Super Ligue
15:30

Renaissance - Muungano

Kijk
1. Division Damer Pulje 1 - Playoffs
19:00

FC Damsø dam. W - Herlufsholm GF dam. W

Kijk
DBU Fyn Albaniserien Damer Spring
19:00

MG & BK dam. W - Hjallese/Ubberud IF dam. W

Kijk
DBU Jylland Damer Vest Pulje 271 Spring
19:00

SUB 09 dam. W - Aalborg Freja dam. W

Kijk
19:00

Kjellerup IF dam. W - Mejrup GU dam. W

Kijk
DBU Jylland Serie 1 Pulje 6 Spring
18:30

Møldrup/Tostrup IF - FS Vestthy

Kijk
19:00

Løgstør IF II - MorsØ FC

Kijk
19:00

Roslev IK - Ulbjerg IF

Kijk
19:15

Skals FF - Hobro IK I

Kijk
DBU Jylland Serie 1 Pulje 8 Spring
19:00

Silkeborg Kamm. SK - Aulum IF

Kijk
DBU Jylland Serie 2 Pulje 11 Spring
19:00

IF Skjold Sæby II - Hjørring AIK Frem

Kijk
DBU Jylland Serie 2 Pulje 12 Spring
19:00

Sulsted IF - Aalborg Chang II

Kijk
DBU Jylland Serie 2 Pulje 13 Spring
18:30

Nørager/Rørbæk IF - Farsø/Ullits IK

Kijk
DBU Jylland Serie 2 Pulje 14 Spring
19:00

Lemvig GF - Nors B

Kijk
DBU Jylland Serie 2 Pulje 15 Spring
18:30

Bjerringbro IF - Karup/Kølvrå 07

Kijk
DBU Jylland Serie 2 Pulje 16 Spring
19:00

Auning IF - Grenaa IF

Kijk
DBU Jylland Serie 2 Pulje 19 Spring
19:00

Grindsted GIF - KLG

Kijk
DBU Jylland Serie 2 Pulje 20 Spring
19:00

Agerbæk/Starup II - Spangsbjerg IF

Kijk
DBU Jylland Serie 2 Pulje 21 Spring
18:00

Horsens fS - FC Hornstrup

Kijk
19:00

Ammitsbøl/Egtved - Hornsyld IF

Kijk
DBU Jylland Serie 2 Pulje 22 Spring
19:00

SUB Sønderborg - Kolding B III

Kijk
DBU Jylland Serie 3 Pulje 23 Spring
19:00

GVL Løkken - Skibsby-Højene IF

Kijk
DBU Jylland Serie 3 Pulje 24 Spring
18:30

Voersaa IF - Hjallerup IF

Kijk
DBU Jylland Serie 3 Pulje 25 Spring
19:00

Sulsted IF III - Fjerritslev IF

Kijk
DBU Jylland Serie 3 Pulje 27 Spring
18:30

FC Aalborg - Gudumholm IF

Kijk
DBU Jylland Serie 3 Pulje 29 Spring
18:30

Vinderup IK - MorsØ FC III

Kijk
19:00

Skive IK (1) - Spøttrup Motion & Sport

Kijk
DBU Jylland Serie 3 Pulje 30 Spring
19:00

Tvis KFUM & IF - Thyholm FC

Kijk
DBU Jylland Serie 3 Pulje 31 Spring
19:00

Skive IK (2) - Stoholm IF

Kijk
DBU Jylland Serie 3 Pulje 32 Spring
19:00

Lem B - Snejbjerg SG&I

Kijk
19:00

Tim GIF - Faster/Hanning

Kijk
DBU Jylland Serie 3 Pulje 33 Spring
18:30

Herning KFUM I - Ikast KFUM

Kijk
DBU Jylland Serie 3 Pulje 34 Spring
18:30

B 65 - Randers KFUM

Kijk
DBU Jylland Serie 3 Pulje 35 Spring
19:45

Ådalen IF - Vorup FB III

Kijk
DBU Jylland Serie 3 Pulje 37 Spring
19:00

Lisbjerg FC - TRIF

Kijk
DBU Jylland Serie 3 Pulje 38 Spring
18:45

ACFC/AKF (2) - Hasle B III

Kijk
DBU Jylland Serie 3 Pulje 40 Spring
19:00

Rye BK - Hovedgaard IF

Kijk
DBU Jylland Serie 3 Pulje 41 Spring
19:00

Hornsyld IF III - Bredballe IF III

Kijk
DBU Jylland Serie 3 Pulje 42 Spring
19:00

Skibet IF - Fredericia KFUM

Kijk
DBU Jylland Serie 3 Pulje 44 Spring
18:30

Sønderris SK - Næsbjerg RUI

Kijk
DBU Jylland Serie 3 Pulje 45 Spring
18:30

Føvling/Stenderup UI - Jernved/Gredstedbro

Kijk
DBU Jylland Serie 3 Pulje 46 Spring
19:00

Broager UI - Løjt IF

Kijk
DBU Jyllandsserien 1 Pulje 1 Spring
19:00

Hjørring IF - FC Djursland

Kijk
DBU Jyllandsserien 1 Pulje 2 Spring
19:00

Ikast FS - Agerbæk/Starup

Kijk
DBU Jyllandsserien 2 Pulje 3 Spring
20:00

Herning Fremad - Mejrup GU

Kijk
DBU Jyllandsserien 2 Pulje 4 Spring
19:00

Silkeborg KFUM - DGL 2000, Aarhus

Kijk
DBU Københavnserien
19:30

B.93 2 - FB

Kijk
DBU Sjælland Serie 1 Pulje 1 Autumn
19:00

Gladsaxe-Hero BK - Fredensborg BI I

Kijk
19:00

B. 77, Rødovre - Brede IF

Kijk
19:00

VB 1968 - Espergærde IF

Kijk
DBU Sjælland Serie 1 Pulje 2 Autumn
19:00

Greve Fodbold - Raklev GI

Kijk
19:00

Solrød FC - Vindinge IF

Kijk
19:00

Slagelse B&I - Vallensbæk IF I

Kijk
DBU Sjælland Serie 2 Pulje 3 Autumn
18:30

KFUM BK, Roskilde I - Undløse BK

Kijk
DBU Sjælland Serie 3 Pulje 8 Autumn
19:00

Dalby G&IF/Rønnede IF - Bjæverskov IF Frem

Kijk
19:00

IF Svend Gønge - Herlufsholm GF Am

Kijk
19:00

Rojava - Toksværd Olstrup Fodbold

Kijk
19:00

Køge Union - Suså IF

Kijk
19:00

Præstø IF - Endeslev-Vråby IF

Kijk
NOFV-Oberliga Süd
18:30

Bischofswerdaer FV - FC Carl Zeiss Jena II

Kijk
Oberliga Promotion Round - South
19:00

SV Röchling Völklingen - FSV 08 Bissingen

Kijk
Reg. Cup Sachsen
18:00

1. FC Lok Leipzig - Chemnitzer FC

Kijk
Premier League
15:45

Tanta SC - Al Mokawloon Arab

Kijk
18:00

El Gaish - Al Nasr Taaden

Kijk
20:00

El Entag El Harby - El Sharqiyah

Kijk
Esiliiga
18:00

FC Flora Tallinn II - Tartu JK Welco

Kijk
18:00

Kuressaare - FC Maardu

Kijk
18:00

MTÜ SK FC Levadia Tallinn II - FCI Tallinn II

Kijk
19:00

Tartu FC Santos - FC Elva

Kijk
Esiliiga B
17:00

Vändra - Viimsi MRJK

Kijk
17:00

Keila - JK Tallinna Kalev II

Kijk
17:00

Tammeka II - Nomme Kalju II

Kijk
U19 League
16:00

Läänemaa U19 - JK Viljandi Tulevik U19

Kijk
17:00

Põltsamaa U19 - Pärnu U19

Kijk
PFL
13:00

Global - Kaya F.C.

Kijk
Kakkonen - Group B
17:30

SalPa - EsPa

Kijk
Kolmonen - Ita-& Keski-Suomi
18:00

Huima - FC Vaajakoski

Kijk
Kolmonen - Kaakkois-Suomi
17:30

FC Peltirumpu - SavU

Kijk
18:30

Lappee JK - Edustus IPS

Kijk
Kolmonen - Pohjois-Suomi
17:00

HauPa - Tervarit

Kijk
Kolmonen - Tampere & Satakunta
19:00

Ilves 2 - PS-44

Kijk
Kolmonen - Turku&Ahvenanmaa
17:30

JyTy - PIF

Kijk
Kolmonen - Uusimaa & Helsinki 2
17:00

HIFK/2 - FC Futura

Kijk
19:15

KäPa United - PPJ

Kijk
Kolmonen - Uusimaa & Helsinki 3
19:00

Jokelan Kisa - LPS

Kijk
Naisten Liiga
18:00

Ilves Tampere W - Jyvaskyla Pallokerho W

Kijk
18:00

FC Honka Espoo W - TPS Turku W

Kijk
Veikkausliiga
17:30

VPS - Ilves Tampere

Kijk
17:30

RoPS - JJK

Kijk
17:30

KuPS - SJK

Kijk
Ykkönen
17:30

EIF - OPS

Kijk
17:30

KPV - Gnistan

Kijk
Ykkönen Women
18:00

TuWe W - Nice Futis Pori W

Kijk
Division d'Honneur
1:00

Remire - Olympique Cayenne

Kijk
Meore Liga
15:00

Mark Stars Tbilisi - Gardabani

Kijk
Pirveli Liga
15:00

Meshakhte - FC Sioni Bolnisi

Kijk
15:00

FC Merani Martvili - FC WIT Georgia Tbilisi

Kijk
Premier League - Regular
14:00

FC Chikhura Sachkhere - FC Dinamo Tbilisi

Kijk
16:00

FC Samtredia - FC Saburtalo

Kijk
16:00

FC Shukura Kobuleti - FC Dinamo Batumi

Kijk
Super League - Playoffs
17:15

Panionios - PAOK

Kijk
19:30

Panathinaikos - AEK Athens

Kijk
Primera Division
23:00

Cotzumalguapa - Iztapa

Kijk
Leinster League
20:00

Firhouse Clover - Bangor Celtic

Kijk
21:00

Greystones - St. Patricks C.Y.

Kijk
4. Deild
22:00

Augnablik - KFR

Kijk
22:00

SR - ÍH

Kijk
Reykjavik Youth Cup
19:00

Leiknir / KB U19 - KA U19

Kijk
Women Premier
21:15

Fylkir FC W - Haukar W

Kijk
21:15

Breidablik UBK W - KR Reykjavik W

Kijk
Goa 1 Division
12:30

Panjim Footballers - Goa Police

Kijk
Pune Super Division
6:30

Deccan Rovers - Pune City II

Kijk
AFC Champion League - Round Of 16
8:00

Jeju United - Urawa Reds

Kijk
14:00

Shanghai East Asia - Jiangsu Sainty

Kijk
CAF Champions - Group B
15:00

CAPS United (ZIM) - USM Alger

Kijk
CAF Champions - Group C
16:30

AS Vita Club (COD) - Mamelodi Sundowns

Kijk
CAF Champions - Group D
15:00

Zanaco (ZAM) - Wydad de Casablanca

Kijk
CAF Confed. Cup - Group A
17:00

Rivers United - FUS de Rabat

Kijk
CAF Confed. Cup - Group C
18:00

Smouha - Recreativo do Libolo (ANG)

Kijk
20:00

Al-Hilal Al-Ubayyid (SUD) - ZESCO United (ZAM)

Kijk
CAF Confed. Cup - Group D
18:00

Horoya AC (GUI) - TP Mazembe (COD)

Kijk
Club Friendlies
12:00

Sydney FC - Liverpool

Kijk
FIFA Under-20 World Cup - Group C
10:00

Zambia U20 - Iran U20

Kijk
13:00

Costa Rica U20 - Portugal U20

Kijk
FIFA Under-20 World Cup - Group D
10:00

South Africa U20 - Italy U20

Kijk
13:00

Uruguay U20 - Japan U20

Kijk
International Friendly Women
9:45

Malaysia W - Nepal W

Kijk
UEFA Europa League - Final
20:45

Ajax - Manchester United

Kijk
UEFA Europa League - Round of 32
20:45

-

Kijk
Coppa Italia Women
15:00

Fiorentina W - Bari W

Kijk
15:30

Tavagnacco W - ASD CF Bardolino Verona W

Kijk
15:30

Mozzanica W - ACF Brescia W

Kijk
Lega Pro - Playoffs
20:30

AlbinoLeffe - Lucchese

Kijk
20:30

Matera - Cosenza

Kijk
20:30

Lecce - Sambenedettese

Kijk
20:30

Parma - Piacenza

Kijk
20:30

Livorno - Virtus Francavilla

Kijk
20:30

Pordenone - Giana Erminio

Kijk
20:30

Juve Stabia - Reggiana

Kijk
20:30

Alessandria - Casertana

Kijk
Serie D
16:00

Ravenna - Gavorrano

Kijk
16:00

Monza - Mestre

Kijk
16:00

Bisceglie - Sicula Leonzio

Kijk
Nabisco Cup
12:00

Consadole Sapporo - Vegalta Sendai

Kijk
12:00

Omiya Ardija - Shimizu S-Pulse

Kijk
12:00

Kashiwa Reysol - F.C. Tokyo

Kijk
12:00

Albirex Niigata - Ventforet Kofu

Kijk
12:00

Cerezo Osaka - Vissel Kobe

Kijk
12:00

Sagan Tosu - Yokohama F.Marinos

Kijk
Jordan Cup
18:00

Al Jazeera Amman - Al Faisaly

Kijk
Elite One
14:30

Racing de Bafoussam - Les Astres

Kijk
16:30

Lion Blessé - UMS de Loum

Kijk
16:30

Feutcheu - Canon Yaoundé

Kijk
16:30

Aigle Royal - Young Sport Academy

Kijk
16:30

Bamboutos FC - Dragon de Yaoundé

Kijk
16:30

Eding Sport - Colombe Lobo

Kijk
16:30

New Star - APEJES Academy

Kijk
Cup
13:00

FC Shakhter Karagandy - FK Atyrau

Kijk
13:30

Ordabasy - FC Kairat Almaty

Kijk
Second League
18:30

Raita - Excondo

Kijk
Cup Lichtenstein
18:30

Eschen - FC Vaduz

Kijk
A Lyga
17:00

Suduva - Zalgiris Vilnius

Kijk
19:00

FC Stumbras - Atlantas Klaipeda

Kijk
Premier League
10:45

MISC - Perlis

Kijk
15:00

PDRM - PKNP

Kijk
15:00

Kuantan FA - Sabah

Kijk
15:00

Negeri Sembilan - Johor DT II

Kijk
15:00

Terengganu - UiTM FC

Kijk
Super League
15:00

PKNS - Darul Takzim FC

Kijk
15:00

Felda United - Melaka United

Kijk
15:00

Kedah - PBDKT Team

Kijk
15:00

Kelantan - Penang FA

Kijk
15:00

Perak - Sarawak

Kijk
15:00

Selangor - Pahang

Kijk
Mauritian League
13:30

Pamplemousses - Bolton City

Kijk
13:30

Savanne - Petite Rivière Noire (MRI)

Kijk
13:30

La Cure Sylvester - Cercle de Joachim

Kijk
15:30

Grande Riviere Sud Est - ASRR

Kijk
Mexico U17 League
18:30

Monterrey U17 - Pumas UNAM U17

Kijk
Divizia B
16:00

Sinteza Căuşeni - Anina-ŞS

Kijk
Premier League Women
20:30

Glentoran BU W - Sion Swifts W

Kijk
20:30

Crusaders / Strikers W - Linfield W

Kijk
2. Div Kvinner AVD 01 - Indre Østland
20:30

Hallingdal W - Frigg W

Kijk
3. Division - 3
19:00

Sola - Lura

Kijk
4. Div. - 10 Vestfold
18:30

Husøy & Foynland - Tønsberg FK

Kijk
20:00

Larvik Turn - Nesjar

Kijk
4. Div. - 13 Rogaland 1
18:00

Klepp - Hana

Kijk
19:00

Randaberg - Hinna

Kijk
4. Div. - 14 Rogaland 2
18:00

Skjold - Avaldsnes

Kijk
4. Div. - 16 Hordaland 1
19:00

Gneist - Lyngbø

Kijk
4. Div. - 20 Nordmøre og Romsdal
19:00

Kristiansund 2 - Frei FK

Kijk
4. Div. - 23 Nordland
19:00

Junkeren 2 - Mo IL 2

Kijk
4. Div. - 24 Hålogaland
19:00

Leknes - Harstad 2

Kijk
19:00

Høken - Morild

Kijk
4. Div. - 26 Finnmark
19:00

Bossekop - Indrefjord

Kijk
5. Div. - Agder 1
20:00

Lillesand Fotballklubb - Risør

Kijk
20:00

Imås - Froland

Kijk
20:00

Hisøy - Rygene

Kijk
20:45

Randesund 2 - Øyestad

Kijk
5. Div. - Agder 2
18:00

Hidra - Farsund

Kijk
18:45

Tigerberget - Greipstad

Kijk
18:45

Fløy 2 - Tveit

Kijk
19:30

Kvinesdal - Tobienborg

Kijk
20:30

Solbygg - Vindbjart 3

Kijk
5. Div. - Akershus
19:00

Leirsund - Sørumsand

Kijk
20:15

Fjellhamar - Gjerdrum 2

Kijk
5. Div. - Hordaland 1
19:30

Solid - Stord Fotball 2

Kijk
5. Div. - Hordaland 2
20:00

Inter Bergen - Bergen Nord

Kijk
20:00

Norheimsund - Sædalen

Kijk
5. Div. - Hordaland 3
19:00

Telavåg - Nymark

Kijk
20:00

Eidsvåg - Varegg 2

Kijk
5. Div. - Indre Østland 1
19:00

Reinsvoll - Faaberg 2

Kijk
19:30

Lunner FK - Vind Menn

Kijk
5. Div. - Nordland 1
19:00

Grane - Bossmo/Ytt.

Kijk
5. Div. - Nordmøre og Romsdal
19:00

Bud - Åndalsnes

Kijk
19:00

Kvass/Ulvungen - Tingvoll

Kijk
19:00

Midsund - CFK

Kijk
20:00

Molde 3 - Averøykameratene 2

Kijk
5. Div. - Rogaland 1
19:00

Dirdal - Orre

Kijk
5. Div. - Rogaland 3
20:00

Ganddal - Madla 2

Kijk
5. Div. - Sogn og Fjordane 1
19:00

Gaular - Sandane

Kijk
5. Div. - Sunnmøre
18:30

Blindheim - Ellingsøy

Kijk
5. Div. - Troms
19:30

Nordreisa - Furuflaten

Kijk
5. Div. - Vestfold
19:30

Tjølling - Stokke

Kijk
5. Div. - Østfold 1
20:00

Kambo - Tronvik

Kijk
NM Cupen
18:00

Åsane - Fyllingsdalen

Kijk
18:00

Verdal - Kristiansund

Kijk
18:00

Ullensaker/Kisa - Alta

Kijk
18:00

Nest-Sotra - Sandnes Ulf

Kijk
18:00

Lysekloster - Brann

Kijk
18:00

Florø - Fana

Kijk
18:00

Kråkerøy - Vålerenga

Kijk
18:00

Moss - Sarpsborg 08

Kijk
18:00

Jerv - Bryne

Kijk
18:00

Byåsen - Aalesund FK

Kijk
18:00

Mjøndalen - Kvik Halden

Kijk
18:00

Skeid - Strømsgodset

Kijk
18:00

KFUM - Bærum

Kijk
18:00

Pors Grenland - Odd BK

Kijk
18:00

Vard Haugesund - Haugesund

Kijk
18:00

Raufoss - Sogndal

Kijk
18:00

Fløya - Tromsdalen

Kijk
18:00

Flekkerøy - Start

Kijk
18:00

Ørn-Horten - Sandefjord

Kijk
18:00

Ranheim - Stjørdals-Blink

Kijk
18:00

Brumunddal - Lillestrøm

Kijk
18:00

Finnsnes - Tromsø

Kijk
18:00

Hødd - Molde

Kijk
18:00

Grorud - Elverum

Kijk
18:00

Mosjøen - Levanger

Kijk
18:00

Sortland - Bodø/Glimt

Kijk
18:00

Strømmen - Kjelsås

Kijk
18:30

Tynset - Rosenborg

Kijk
Premiere League Women
15:00

Zhytlobud-2 Kharkiv W - Legenda Chernigiv W

Kijk
15:00

Rodyna-Litsey W - Pantery W

Kijk
2. Landesliga Ost
19:30

SVG Guntramsdorf - ASK Mannersdorf

Kijk
20:00

ASV Vösendorf - SC Lassee

Kijk
2. Landesliga West
20:00

ASV Schrems - USC Seitenstetten

Kijk
20:00

SC Wieselburg - ASK Wilhelmsburg

Kijk
Amateur Cup
19:00

Großklein - USV St. Anna am Aigen

Kijk
Austria - Landesliga
18:00

SVG Bleiburg - Wolfsberger AC II

Kijk
18:00

Lind - SK Treibach

Kijk
18:00

ASV 13 - Rapid Lienz

Kijk
18:00

ASKÖ Köttmannsdorf - SV Spittal an der Drau

Kijk
18:30

SAK Klagenfurt - ASKÖ Gmünd

Kijk
19:00

Zeltweg - Wildon

Kijk
19:00

VST Völkermarkt - SK Maria Saal

Kijk
19:00

SV Feldkirchen - Dolomit Eberstein

Kijk
19:00

SV Mattersburg II - SC ESV Parndorf 1919 II

Kijk
19:00

SV Hall - Union Innsbruck

Kijk
19:00

SV Gmunden - Wallern

Kijk
19:00

SV Lendorf - ATUS Ferlach

Kijk
19:30

SV Straßwalchen - Union Hallein

Kijk
19:30

SPG Mötz / Silz - Völs

Kijk
19:30

SV Innsbruck - SC Imst

Kijk
19:30

SV Kirchbichl - FC Kitzbühel

Kijk
19:30

Draßburg - SV Stegersbach

Kijk
19:30

SV Leithaprodersdorf - FC Deutschkreutz

Kijk
19:30

Klingenbach - Sankt Margarethen

Kijk
19:30

SV Fügen - Zirl

Kijk
Regionalleague Ost
19:00

First Vienna FC - FC Stadlau

Kijk
Regionalleague West
19:00

FC Kufstein - TSV St. Johann

Kijk
3.division Dolnoslasko - lubuska
18:00

Sleza Wroclaw - Gornik Walbrzych

Kijk
Regional Cup
17:30

LKS Zarki - Unia Oswiecim

Kijk
20:00

LZS Gronowice - Ruch Zdzieszowice

Kijk
Liga I - Relegation Group
17:00

Târgu Mures - FC Voluntari

Kijk
Liga II
0:00

Unirea Tarlungeni - ACS Berceni

Kijk
0:00

Soimii Pâncota - FC Brasov

Kijk
0:00

Olimpia Satu Mare - Râmnicu Vâlcea

Kijk
14:30

Luceafarul Oradea - CS Mioveni

Kijk
17:00

Dunarea Calarasi - Chindia Târgoviste

Kijk
17:00

CS Afumati - Metalul Resita

Kijk
17:00

Academica Clinceni - ASU Poli

Kijk
Superliga Feminin
11:00

CSS Târgoviste W - Navobi Iasi W

Kijk
Division 2 - East
10:00

Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk - Dynamo Barnaul

Kijk
10:00

Smena Komsomolsk-na-Amure - Irtysh Omsk

Kijk
12:00

Zenit Irkutsk - Chita

Kijk
Srpska Liga
17:00

Moravac Mrštane - Vlasina

Kijk
Divison C
17:00

FKM Nove Zamky - Dun. Streda B

Kijk
17:00

FK Slovan Nemsova - Belusa

Kijk
17:00

Galanta - Neded

Kijk
17:00

Gabčíkovo - Komarno

Kijk
17:00

MFK Dubnica nad Vahom - TJ Druzstevnik Velke Ludince

Kijk
17:00

Crystal - FK Puchov

Kijk
17:00

Banik HN - MFK Topvar Topolcany

Kijk
17:00

Velky Meder - Slovan Duslo Sala

Kijk
17:00

FC Horses - Surany

Kijk
17:30

Zarnovica - Namestovo

Kijk
17:30

OFK Teplicka nad Vahom - Novohrad Lučenec

Kijk
17:30

Podbrezova B - MFK Nova Bana

Kijk
17:30

Makov - FK Cadca

Kijk
17:30

Banik Kalinovo - Detva

Kijk
17:30

Filakovo - SK Kremnicka

Kijk
17:30

Krasno - Lip. Stiavnica

Kijk
DOXXbet liga - Promotion
17:00

FK Spisska Nova Ves - FC Nitra

Kijk
17:00

MSK Zilina II - MFK Lokomotiva Zvolen

Kijk
17:00

MFK Tatran Liptovsky Mikulas - FK Pohronie Ziar nad Hronom

Kijk
17:00

FC STK 1914 Samorin - FC VSS Kosice

Kijk
17:00

Partizan Bardejov - MFK Skalica

Kijk
17:00

SKF Sered - FC Lokomotiva Kosice

Kijk
Czech Republic 4. Liga
17:00

Jiskra Rýmařov - Hranice

Kijk
17:00

Frýdlant - Velké Karlovice

Kijk
17:00

Stará Říše - Spartak Velká Bíteš

Kijk
17:00

Opava II - Lokomotiva Petrovice

Kijk
Czech Republic. 5 Liga
17:00

Libkani - Jicin

Kijk
17:30

SK Celadna - Koberice

Kijk
2. Ligi - Playoffs
18:00

Gümüshanespor - BB Erzurumspor

Kijk
Turkey Bayanlar league Women
11:00

Amasya Eğitimspor W - Karadeniz Ereğlispor W

Kijk
11:00

Trabzon Idman Ocağı W - Beşiktaş W

Kijk
11:00

Konak Belediyesi GSK W - 1207 Antalyaspor W

Kijk
U21 Ligi - Süper Lig Group
12:00

Trabzonspor U21 - Gaziantepspor U21

Kijk
Yokary Liga
15:00

Balkan - FC Asgabat

Kijk
15:00

Altyn Asyr FC - Köpetdag Asgabat

Kijk
PDL
1:00

Saint Louis II - WSA Winnipeg

Kijk
1:00

Dayton Dutch Lions - Michigan Bucks

Kijk
1:00

SC United Bantams - Tri-Cities

Kijk
23:00

Weston-Super-Mare - Lakeland Tropics

Kijk
USL
18:00

Toronto FC B - Richmond Kickers

Kijk
Second Division
10:00

Lam Dong - Viettel II

Kijk
10:00

Palace Khanh Hoa - Phu Dong

Kijk
11:00

Kon Tum - Công An Nhân Dân

Kijk
11:00

Binh Dinh - Ha Noi II

Kijk
Women National League
11:00

Ho Chi Minh City W - PP Ha Nam W

Kijk
13:30

TKS Viet Nam W - GT Thai Nguyen W

Kijk
Premier League
17:15

Dinamo Minsk - Shakhtior Soligorsk

Kijk
18:00

FC Dnepr Mogilev - Dinamo Brest

Kijk
Super League
13:00

NAPSA Stars - City of Lusaka

Kijk
15:00

Nkana FC - Lumwana Radiants

Kijk
15:00

Nchanga Rangers - Real Nakonde

Kijk
15:00

Nakambala Leopards - Kabwe Warriors

Kijk
15:00

Forest Rangers - Red Arrows

Kijk
15:00

Power Dynamos - Konkola

Kijk
15:00

Nkwazi - Mufulira

Kijk
15:00

Lusaka Dynamos - Nakambala Leopards

Kijk
Premier League
15:00

Yadah - Triangle United FC

Kijk
15:00

How Mine FC - Black Rhinos

Kijk
15:00

Bulawayo City - Hwange FC

Kijk
National League
8:00

Gyeongju KHNP - Gimhae City

Kijk
12:00

Busan Transportation Corporation - Cheonan City

Kijk
12:00

Changwon City - Daejeon Korail

Kijk
12:00

Mokpo City - Gangneung City

Kijk
Damallsvenskan
19:00

Eskilstuna United DFF W - Kvarnsvedens IK W

Kijk
19:00

Linköpings FC W - Kopparbergs Göteborg FC W

Kijk
Div 2 - N Götaland
19:00

Grebbestads IF - Vänersborgs IF

Kijk
19:00

IFK Uddevalla - Lerums IS

Kijk
19:00

FC Trollhättan - Lidköpings FK

Kijk
19:00

Vänersborgs FK - Stenungsunds IF

Kijk
Div 2 - N Svealand
19:00

Håbo FF - Sundbybergs IK

Kijk
19:30

IFK Lidingö FK - BKV Norrtälje

Kijk
Div 2 - Ö Götaland
18:30

Torns IF - KSF Prespa Birlik

Kijk
19:00

Hässleholms IF - Asarums IF FK

Kijk
19:00

Lindsdals IF - Räppe GOIF

Kijk
19:00

IFK Malmö FK - IFK Hässleholm

Kijk
19:00

Österlen FF - Lunds BK

Kijk
Div 2 - S Svealand
18:30

Assyriska IF i Norrköping - Örebro Syrianska IF

Kijk
19:30

IFK Haninge/Brandbergen - Rynninge IK

Kijk
Div 2 - V Götaland
19:00

Dalstorps IF - IS Halmia

Kijk
19:00

Tenhults IF - Tvååkers IF

Kijk
Div 3 - M Götaland
19:00

IFK Skövde FK - Gnosjö IF

Kijk
Div 3 - M Norrland
20:00

Östavalls IF - Stöde IF

Kijk
Div 3 - NV Götaland
19:00

Ahlafors IF - Landvetter IS

Kijk
Div 4 - Dalarna
19:00

Korsnas IF FK - Malungs IF A

Kijk
19:00

Svärdsjö IF A - Skogsbo/Avesta IF A

Kijk
19:00

Forssa BK - Ludvika FK

Kijk
19:00

Avesta AIK - IF Tunabro A

Kijk
19:00

Ludvika City BK - Dala Jarna IK

Kijk
19:00

Bullermyrens IK A - Vansbro AIK FK

Kijk
Div 4 - Göteborg B
18:30

Ytterby IS - IF Väster

Kijk
19:00

Dalen/Krokslätts FF - Göteborgs FF

Kijk
19:30

Mölnlycke IS - Eriksbergs IF

Kijk
Div 4 - Göteborg A
19:00

Partille IF FK - Mossens BK

Kijk
19:00

Jonsereds IF - Guldhedens IK

Kijk
Div 4 - Gotland
19:00

IFK Visby - Fardhem Garda BK

Kijk
Div 4 - Halland
19:00

Skrea IF - Åsa IF

Kijk
Div 4 - Hälsingland
19:00

Hällbo IF - Norrala IF

Kijk
19:00

Kilafors IF - Ljusdals IF

Kijk
19:00

Enångers IK - Ilsbo SK

Kijk
19:00

Forsa IF - Delsbo IF

Kijk
19:30

Tallåsens IF - Marma IF

Kijk
Div 4 - Östergötland Östra
19:00

BK Hird - Svärtinge SK

Kijk
19:15

Lindö FF - Knäppingsborg BK

Kijk
Div 4 - Östergötland Västra
19:00

Boxholms IF - Malmslätts AIK

Kijk
19:00

LSW IF - Borens IK

Kijk
19:00

Mjölby AI FF - BK Derby

Kijk
19:00

Rimforsa IF - Vadstena GIF

Kijk
Div 4 - Skåne Nordvästra
19:00

Tågarps AIK - Billesholms GIF

Kijk
19:00

Helsingborgs Östra IF - Råå IF

Kijk
19:00

Åstorps FF - Ödåkra IF

Kijk
19:00

Sodra Sandby IF - Klippans FF

Kijk
Div 4 - Skåne Östra
19:00

IFK Osby - Hanaskogs IS

Kijk
Div 4 - Skåne Sydvästra
18:30

BK Flagg - Malmö City FC

Kijk
19:00

FC Trelleborg - GIF Nike

Kijk
19:00

Åkarps IF - NK Croatia

Kijk
Div 4 - Småland Elit Östra
19:00

Trekantens IF - Kalmar Södra IF

Kijk
Div 4 - Småland Elit Västra
19:00

Markaryds IF - Delary/ Pjätteryd

Kijk
19:00

Alvesta GoIF - Lagans AIK

Kijk
19:00

Anderstorps IF - Burseryds IF

Kijk
Div 4 - Småland Norra
18:45

Visingsö AIS - Waggeryds IK

Kijk
Div 4 - Småland Sodra
19:00

Åseda IF - Pukebergs BK

Kijk
Div 4 - Uppland
19:30

Uppsala Kurd FK - Gamla Upsala SK 2

Kijk
Div 4 - Västerbotten Norra
19:00

Lycksele IF - Sorsele IF

Kijk
19:00

Rönnskär Railcare IF - Jörns IF

Kijk
19:00

Robertsfors IK - Renbergsvattnets IF

Kijk
20:30

Medle SK - Kågedalens AIF

Kijk
Div 4 - Västerbotten Södra
18:30

Hörnefors IF - Sörfors IF

Kijk
19:00

Umedalens IF - FC Mary's Home

Kijk
19:30

Mariehem SK - IFK Holmsund

Kijk
Div 4 - Västmanland
19:00

Munktorps BK - Skultuna IS

Kijk
19:00

Kolsva IF - Västerås BK 30

Kijk
19:00

Arboga Södra IF - Skinnskattebergs SK

Kijk
Div 5 - Ångermanland
19:00

Nätra GIF - Härnösand FC United

Kijk
19:00

Gottne IF Lag 2 - IF Älgarna 2

Kijk
20:15

Härnösand FC United - KB 65 2

Kijk
Div 5 - Göteborg A
19:00

Älvängens IK - Björndammens BK

Kijk
19:00

Romelanda UF - IK Zenith

Kijk
20:00

Ojersjo IF - FC Komarken

Kijk
20:15

Angered MBIK - Utbynäs SK

Kijk
Div 5 - Göteborg B
19:00

Balltorps FF - Masthuggets BK

Kijk
Div 5 - Medelpad
19:00

IFK Timrå 2 - Nedansjo IK

Kijk
19:00

Holms SK - Hassels IF

Kijk
19:00

Medskogsbrons BK - Kovlands IF

Kijk
Div 5 - Östergötland Mellersta
18:30

Brokinds IF - LBK Gottfridsberg

Kijk
19:00

Söderköpings IK - Malmens FF

Kijk
19:00

Östra Ryds IF - Västra Husby IF

Kijk
19:00

Ortomta GoIS - Gusums IF

Kijk
Div 5 - Östergötland Västra
19:00

Stralsnas FF - Väderstads IK

Kijk
Div 5 - Skåne Nordöstra
19:00

VMA IK - Vankiva IF

Kijk
19:00

Näsby IF - Vinslövs IF

Kijk
19:30

Bjärnums GoIF - Tosteberga/Nymölla IF

Kijk
19:30

Glimåkra IF - Åsums BK

Kijk
Div 5 - Skåne Östra
19:00

IFK Ystad FK - Vittskövle IF

Kijk
Div 5 - Skåne Södra
19:00

Skurups AIF - Askeröds IF

Kijk
Div 5 - Stockholm Södra
20:00

Stureby SK - Vårby Gårds IF

Kijk
20:00

Irakiska Vårby IF - IFK Tumba FK

Kijk
Div 5 - Värmland Västra
19:00

Jössefors IK - Fiskeviks IF

Kijk
19:30

IFK Velen - Säffle FF 2

Kijk
Div 5 - Västerbotten Norra
19:00

Vebomarks IF - Burträsk IK

Kijk
Div 5 - Västerbotten Södra
19:20

Vilhelmina IK - Åsele IK

Kijk
Div 5 - Västergötland Mellersta
19:00

Tvärred Vegby FC - Toarps BK

Kijk
19:00

Hössna/ Timmele - Vårgårda IK

Kijk
19:00

Vedums AIS - Herrljunga SK FK

Kijk
19:30

Brämhults IK - Ardala GoIF

Kijk
U-21 Allsvenskan Södra
18:00

IF Elfsborg U21 - IFK Göteborg U21

Kijk
U19 League Allsvenskan
18:00

Landskrona Bois U19 - Mjällby Aif U19

Kijk
2. Liga Interregional
20:15

Winkeln St Gallen - Uster

Kijk
20:15

Chênois - Sierre

Kijk
20:30

Vallorbe-Ballaigues - FC Richemond

Kijk
Women Nationalliga A
20:30

FF Lugano 1976 W - FC Luzern W

Kijk

  Newsletter

 

Betway BE Dutch sports €50

 

 

VoetbalBookmaker.com is een website door en voor voetbalweddenschappen liefhebbers. VoetbalBookmaker is sinds de oprichting in 2007 de eerste voetbalweddenschappen website met de nadruk op het vergelijken van quoteringen, en zodoende de gok-liefhebbers in Nederland een beter alternatief te bieden. Lees meer