Wedstrijden

Copa Argentina Early stages
23:00

Argentinos Juniors - Deportivo Laferrere

Kijk
FFA Cup Early Stages
11:30

Hume City - Marconi Stallions

Kijk
11:30

Rovers Darwin - Brisbane Strikers

Kijk
11:30

Far North Queensland Bulls - Edgeworth Eagles

Kijk
11:30

Blacktown City Demons - Sydney United

Kijk
New South Wales
11:30

Parramatta Eagles - Bonnyrigg White Eagles

Kijk
Northern NSW
11:00

Newcastle Jets U - Maitland FC

Kijk
NPL U20
12:00

Olympic U20 - Western Pride U20

Kijk
Queensland Australian Football League Women
11:30

Redlands United W - Sunshine Coast W

Kijk
Victoria Women Premier League
12:30

Geelong Galaxy FC W - Senior NTC W

Kijk
FA Cup
13:35

Hebei China Fortune Football Club - Guangzhou R&F

Kijk
13:35

Tianjin Quanjian FC - Shanghai Shenhua

Kijk
13:35

Jiangsu Suning - Henan Jianye

Kijk
Copa Postobon
22:30

La Equidad - Cúcuta Deportivo

Kijk
Bayernliga Nord
18:30

SV Erlenbach/Main - SV Viktoria Aschaffenburg

Kijk
II Liiga
18:00

Kuressaare II - Saue JK

Kijk
1. Deild
19:30

07 Vestur - NSÍ II

Kijk
20:00

Giza / Hoyvík - EB/Streymur

Kijk
Meistaradeildin
19:30

AB Argir - NSÍ Runavík

Kijk
3 - div. Helsinki/Uusimaa 1
17:30

FC HIK - LPS

Kijk
Kakkonen - Group B
17:30

Klubi 04 - Atlantis FC

Kijk
Kolmonen - Ita-& Keski-Suomi
18:00

JIlves - JPS

Kijk
Kolmonen - Kaakkois-Suomi
17:30

Kultsu FC/2 - PeKa

Kijk
Kolmonen - Pohjois-Suomi
18:00

AS Moon - Tervarit

Kijk
Kolmonen - Tampere & Satakunta
17:30

Ilves 2 - Loiske

Kijk
Naisten Liiga
17:30

TiPS Vantaa W - Ilves Tampere W

Kijk
Premier League
17:00

Bechem United - Techiman City

Kijk
17:00

Dreams FC - Berekum Chelsea

Kijk
17:00

Ebusua Dwarfs - WAFA

Kijk
17:00

Hearts of Oak - A. Ashanti Gold

Kijk
17:00

Inter Allies - Wa All Stars

Kijk
17:00

Liberty Professionals - Sekondi Hasaacas

Kijk
17:00

Medeama SC - Aduana Stars

Kijk
17:00

New Edubiase United - Asante Kotoko

Kijk
Liga Nacional Apertura
20:00

Malacateco - Carchá

Kijk
20:30

Municipal - Mictlán

Kijk
23:00

Guastatoya - Comunicaciones

Kijk
23:30

Antigua GFC - Suchitepéquez

Kijk
1.deild
20:15

Fram Reykjavik - Thor

Kijk
21:15

Fjardabyggd - Leiknir F.

Kijk
21:15

Grindavík - Huginn

Kijk
21:15

HK - Leiknir R.

Kijk
21:15

KA - Haukar

Kijk
2.delid
19:30

Höttur - IF VESTRI

Kijk
21:15

Magni - KF

Kijk
21:15

Aegir - Afturelding

Kijk
21:15

ÍR - Njardvik

Kijk
3. delid
22:00

Vidir Gardur - KFR Rangaeinga

Kijk
22:00

Tindastóll - Dalvík/Reynir

Kijk
22:00

Kári Akranes - Reynir Sandgerdi

Kijk
Iceland Division 1 - Women
22:30

KH Reykjavik W - Hvíti riddarinn W

Kijk
Iceland U19 league
22:00

KR U19 - Breidablik UBK U19

Kijk
Valitor-bikar Cup
21:15

Selfoss - Valur

Kijk
Sikkim Premier Division
9:00

Стате Спортс Академи - Бойс Клуб

Kijk
9:00

State Sports Academy - Boys Club

Kijk
11:00

Сикким Поличе - United Sikkim

Kijk
11:00

Sikkim Police - United Sikkim

Kijk
ISC A
11:00

Persegres Gresik United FC - Mitra Kutai Kartanegara FC

Kijk
11:00

Persijatim Sriwijaya FC Palembang - Persatuan Sepakbola Serui

Kijk
14:00

Bali United Pusam FC - Persatuan Sepakbola TNI

Kijk
AFF Women's Championship
10:30

Myanmar W - Timor-Leste W

Kijk
13:30

Australia U20 W - Malaysia W

Kijk
CAF Champions - Quarter Finals A
17:30

ASEC Mimosas - ZESCO United (ZAM)

Kijk
20:30

Wydad de Casablanca - Al Ahly Cairo

Kijk
CAF Champions - Quarter Finals B
19:30

Mamelodi Sundowns - Zamalek SC

Kijk
CAF Confed. Cup - Quarter Finals A
15:30

TP Mazembe (COD) - MO Béjaïa

Kijk
CAF Confed. Cup - Quarter Finals B
22:30

FUS de Rabat - Kawkab de Marrakech

Kijk
Club Friendlies
11:00

Trofense - Famalicão

Kijk
11:00

Pinhalnovense - RS Clube Queluz

Kijk
16:30

Larissa - Kerkyra

Kijk
16:30

FC Baia Zugdidi - Al Raed

Kijk
16:30

Atalanta - FC Chiasso

Kijk
17:00

Enosis Neon Paralimni - Doxa Katokopias

Kijk
17:00

Polonia Sroda Wielkopolska - Anorthosis Famagusta

Kijk
17:00

SD Zamudio - Sestao

Kijk
17:00

RB Leipzig - FC Würzburger Kickers

Kijk
17:00

KSZO 1929 Ostrowiec Sw. - Wisla Sandomierz

Kijk
17:00

Pro Vercelli - Pro Piacenza

Kijk
17:00

Palermo - Al Wahda Mecca

Kijk
17:30

Perugia - Panaitolikos

Kijk
17:30

Al Faisaly Harmah - FC Shagadam

Kijk
17:30

Chievo - Cittadella

Kijk
18:00

Sport-Club Freiburg - Çaykur Rizespor

Kijk
18:00

Bayer 04 Leverkusen - FC Porto

Kijk
18:00

Sunderland - Dijon

Kijk
18:00

Metz - Oud-Heverlee Leuven

Kijk
18:00

VVV Venlo - Al Shabab Riyadh

Kijk
18:00

Kayserispor - Al Ettifaq Dammam

Kijk
18:00

Sporting Gijón B - Valladolid B

Kijk
18:00

Levski Sofia - Vitosha Bistritsa

Kijk
18:00

Feirense - Penafiel

Kijk
18:00

Brescia - Giana Erminio

Kijk
18:00

Ajka FC - Heviz FC

Kijk
18:00

NK Nafta 1903 - Zalaegerszegi TE

Kijk
18:00

FK Štěchovice - Neratovice-Byškovice

Kijk
18:00

Sellier and Bellot Vlasim - Meteor Prague VIII

Kijk
18:00

Lyon Duchère - Jura Sud Foot

Kijk
18:15

Sirens FC - Pembroke Athleta F.C.

Kijk
18:15

SpVgg Greuther Fürth - Akhisar Belediye

Kijk
18:30

Alcorcón - Al Ahli Jeddah

Kijk
18:30

Besiktas - TSG 1899 Hoffenheim

Kijk
18:30

Athletic Bilbao - Sporting Gijón

Kijk
18:30

Hannover 96 - Erzgebirge Aue

Kijk
18:30

Orkan Rumia - Baltyk Gdynia

Kijk
18:30

Vizela - Vilaverdense

Kijk
19:00

Nantes - Lorient

Kijk
19:00

UD Logroñés - Alavés

Kijk
19:00

Real Murcia - Levante

Kijk
19:00

Torku Konyaspor - Real Sociedad

Kijk
19:00

FC Twente - Southampton

Kijk
19:00

R.Union Saint-Gilloise - RA Quevy-Mons

Kijk
19:00

SK Vorwarts Steyr - Bursaspor

Kijk
19:00

Moreirense - Nacional

Kijk
19:00

Sant Andreu - EC Granollers

Kijk
19:00

Fátima - Al Gharafa

Kijk
19:30

CD Robres - Huesca

Kijk
19:30

Roda JC - Mallorca

Kijk
19:30

Atlético Tordesillas - Guijuelo

Kijk
19:30

Montpellier - Toulouse

Kijk
19:30

CE Júpiter - Badalona

Kijk
19:45

Caldas - Oriental Lisboa

Kijk
20:00

Albacete - UCAM Murcia

Kijk
20:00

v.v OJC Rosmalen - RKC Waalwijk

Kijk
20:00

AFC Wimbledon - Crystal Palace

Kijk
20:00

Coruxo - Lugo

Kijk
20:00

Elche - Atlético Saguntino

Kijk
20:00

CD Barco - Ponferradina

Kijk
20:00

Combinado AFE - Real Oviedo

Kijk
20:00

Gimnástica Torrelavega - Racing Santander

Kijk
20:00

Llagostera - Barcelona B

Kijk
20:00

Real Ávila - Salamanca

Kijk
20:15

Bognor Regis Town - Portsmouth

Kijk
20:30

Valletta - St. Andrews

Kijk
20:30

Buxton - Burton Albion

Kijk
20:30

Gainsborough Trinity - Grimsby Town

Kijk
20:30

Harrogate Town - York City

Kijk
20:30

Gateshead FC - Fleetwood Town

Kijk
20:30

Fuenlabrada - Leganés

Kijk
20:30

Jesina - Unione Venezia

Kijk
20:30

La Nucía - Hércules

Kijk
20:45

Sheffield United - Derby County

Kijk
20:45

Port Vale - Birmingham City

Kijk
20:45

Swindon Town - Swansea City

Kijk
20:45

Whitehawk - Brighton And Hove Albion U21

Kijk
20:45

Gloucester City - Solihull Moors

Kijk
20:45

Benfica - Torino

Kijk
20:45

Grays Athletic - AFC Hornchurch

Kijk
20:45

Bradford Park Avenue - Bradford City

Kijk
20:45

Basingstoke Town - Gosport Borough

Kijk
20:45

Concord Rangers - Braintree Town

Kijk
21:00

CD Águilas - Almería

Kijk
21:00

Cartagena FC - Valencia B

Kijk
21:00

Sevilla Atlético - Osasuna

Kijk
21:00

Badajoz - Extremadura

Kijk
COTIF Tournament U20
19:00

Costa Rica-U20 - Morocco U20

Kijk
21:15

Spain-U20 - Mauritania U20

Kijk
23:15

Mexico-U20 - Qatar-U20

Kijk
Hybrid Friendlies
20:30

Chorley - Bolton U21

Kijk
20:30

Farsley Celtic - Leeds United U21

Kijk
20:45

Whitehawk - Brighton and Hove Alb. U21

Kijk
20:45

Hednesford Town - Crewe U21

Kijk
UEFA Champions League - Third qualifying round
16:00

Astana - Celtic

Kijk
19:15

Rosenborg - APOEL Nicosia

Kijk
19:30

Astra Giurgiu - FC København

Kijk
20:30

Fenerbahçe - Monaco

Kijk
20:30

AS Trencin - Legia Warszawa

Kijk
20:45

Olympiakos - Hapoel Be'er Sheva

Kijk
Lao League
12:00

Xaythany City - NUOL

Kijk
A Lyga
17:00

Atlantas Klaipeda - FK Kauno Žalgiris

Kijk
18:30

Zalgiris Vilnius - FK Lietava Jonava

Kijk
Super League
15:00

Terengganu - PDRM

Kijk
Mocambola
15:00

Desportivo Nacala - Estrela Vermelha Maputo

Kijk
15:00

1° de Maio - HCB Songo

Kijk
15:00

Desportivo Niassa - LD Maputo

Kijk
15:00

Chingale de Tete - Ferroviário Nampula

Kijk
15:00

Chibuto - Maxaquene

Kijk
15:00

Ferroviário Maputo (MOZ) - Ferroviário Nacala

Kijk
Polish Cup
19:00

Stal Mielec - Wisla Plock

Kijk
FNL
13:00

Sibir - FC SKA-Khabarovsk

Kijk
14:30

FC Enisey - Zenit St.Petersburg-2

Kijk
15:30

FC Tyumen - Volgar Astrakhan

Kijk
17:00

FC Neftekhimik Nizhnekamsk - Khimki

Kijk
17:30

FC Mordovia - FC Tambov

Kijk
17:30

Shinik - Spartak Nalchik

Kijk
18:00

Fakel Voronezh - Spartak Moskva-2

Kijk
18:00

Sokol Saratov - Luch-Energiya

Kijk
18:00

Kuban - FC Tosno

Kijk
18:30

Dynamo Moskva - Baltika

Kijk
League Cup - Group C
20:45

Arbroath - Cowdenbeath

Kijk
League Cup - Group D
20:45

Cove Rangers - Montrose

Kijk
League Cup - Group G
20:45

Edinburgh City - Hamilton

Kijk
Slovakia Cup
17:00

Chotín - FKM Nove Zamky

Kijk
Sudan Premier League
19:00

Al-Khartoum - Al Amir Al Bahrawi Club

Kijk
19:00

Al-Merreikh Al-Sudan - Al-Nsor

Kijk
Copa Venezuela
21:00

Portuguesa FC - Llaneros de Guanare

Kijk
21:30

Estudiantes de Caracas - LALA FC

Kijk
21:30

Titanes FC - Atlético El Vigía

Kijk
21:30

Aragua FC - Metropolitanos FC

Kijk
21:30

Dep. JBL del Zulia - Trujillanos FC

Kijk
22:00

Monagas SC - Diamantes de Guayana

Kijk
22:00

Caracas FC - Tucanes de Amazonas

Kijk
23:00

Deportivo Anzoátegui - Margarita FC

Kijk
Premier League
15:00

Tsholotsho FC - Mutare City Rovers FC

Kijk
K League Challenge
12:00

Goyang Hi FC - Busan Ipark

Kijk
12:00

Gyeongnam FC - Chungju Hummel

Kijk
12:30

Bucheon FC 1995 - Ansan Police FC

Kijk
13:00

FC Anyang - Daejeon Citizen

Kijk
13:00

Seoul E-Land FC - Daegu FC

Kijk
Div 2 - Norrland
19:00

Härnösands FF - Anundsjö IF

Kijk
Div 2 - S Götaland
19:00

IFK Hässleholm - Lunds BK

Kijk
Div 4 - Norrbotten Södra
19:30

Lillpite IF - Bodens BK FF 2

Kijk
Div 5 - Norrbotten Norra
19:00

IFK Kalix 2 - Överkalix IF

Kijk
19:30

Bergnäsets AIK 3 - Polcirkeln/Svanstein FF

Kijk
Div 5 - Norrbotten Södra
19:00

Infjärdens SK 2 - Öjeby IF 2

Kijk
19:00

Storfors AIK/ MSSK 2 - Alterdalens IF

Kijk
19:00

FC Munkan - Nybyns IK

Kijk

  Newsletter

 

Betway BE Dutch sports €50

 

 

VoetbalBookmaker.com is een website door en voor voetbalweddenschappen liefhebbers. VoetbalBookmaker is sinds de oprichting in 2007 de eerste voetbalweddenschappen website met de nadruk op het vergelijken van quoteringen, en zodoende de gok-liefhebbers in Nederland een beter alternatief te bieden. Lees meer