Live Voetbaltussenstanden

NSY Nog niet begonnen
LIVE In Play
FIN Afgelopen
CAN Cancelled
SUS Suspended
Argentinie / Copa Argentina Early stages
NSY Sarmiento - : - Los Andes 23:00
Australie / NPL U20
NSY FC Bulleen Lions U20 - : - Northcote City U20 10:30
Australie / NPL Victorian U20
NSY Richmond U20 - : - Pascoe Vale U20 11:00
Australie / South Australian Cup Women
NSY Adelaide University W - : - Fulham United W 10:30
NSY Adelaide City W - : - Metro United W 12:30
Australie / Victoria League
NSY FC Bulleen Lions - : - Northcote City 12:30
Brazilie / Série C - Group A
FIN Botafogo PB 2:0 Salgueiro 0:00
Brazilie / Série D - Playoffs
FIN Campinense 2:1 Globo FC 0:00
Chili / Tercera B
SUS CD Ferroviarios - : - Deportivo La Granja 0:00
Colombia / Liga Águila - Finalización
FIN Deportes Tolima 3:0 Once Caldas 0:30
FIN Santa Fe 2:0 Envigado FC 2:30
Curaçao / Curaçao Sekshon Pagá
NSY Hubentut Fortuna - : - VESTA 1:30
Denemarken / Reserveligaen Pulje 3
NSY Viborg (Res) - : - Randers FC (Res) 12:00
NSY AC Horsens (Res) - : - AaB (Res) 13:00
Estland / Esiliiga
NSY FC Infonet II - : - Nomme Kalju II 18:00
Estland / Esiliiga Women
NSY Ajax Tallinna W - : - Lootos W 18:00
Estland / Meistriliiga
NSY Rakvere JK Tarvas - : - Nomme Kalju 18:00
Finland / Kolmonen - Keski-Pohjanmaa&Vaasa
NSY Sisu-Pallo - : - SJK Akatemia 18:00
NSY FC Korsholm - : - FC Kiisto 19:00
Finland / Veikkausliiga
NSY IFK Mariehamn - : - FC Inter Turku 17:30
NSY VPS - : - KuPS 17:30
Finland / Ykkönen
NSY AC Oulu - : - FC Haka 17:30
Guatemala / Liga Nacional Apertura
FIN Xelajú 1:0 Malacateco 2:00
IJsland / 4. Deild
NSY ÍH - : - Örninn 22:00
NSY KB - : - Skallagrímur 22:00
NSY Ýmir - : - Stokkseyri 22:00
NSY Arborg - : - Mídas 22:00
IJsland / Iceland Division 1 - Women
NSY Grindavík W - : - Haukar W 22:00
NSY UMF Einherji W - : - Hamrarnir (W) 22:00
NSY Fjolnir W - : - UMF Alftanes W 22:00
NSY Grotta W - : - Augnablik W 22:00
NSY Skínandi W - : - IR Reykjavik W 22:00
NSY Keflavik If W - : - Afturelding (W) 22:00
IJsland / Iceland U19 league
NSY Thór U19 - : - Breidablik II U19 20:00
NSY Fylkir U19 - : - Hk / Ýmir U19 20:00
NSY FH Hafnarfjördur U19 - : - Fram U19 21:00
IJsland / Pepsi Deildin
NSY Vikingur R. - : - KR Reykjavík 22:00
Indonesie / ISC
CAN Persipura Jayapura - : - Persatuan Sepak Bola Indonesia Balikpapan 11:00
CAN PSM Makassar - : - Bhayangkara Surabaya United 14:00
CAN Semen Padang FC - : - Persib Bandung 14:00
Indonesie / ISC A
NSY Persatuan Sepak Bola Indonesia Jayapura - : - Persatuan Sepak Bola Indonesia Balikpapan 11:00
NSY Persatuan Sepakbola Makassar - : - Bhayangkara Surabaya United 14:00
NSY Semen Padang FC - : - Persatuan Sepak Bola Indonesia Bandung 14:00
Indonesie / ISC B
NSY Persekam Metro - : - ПС Сумбава Барат 9:30
Internationaal / Club Friendlies
NSY Middlesbrough - : - Al Ahli Jeddah 16:00
NSY St. Andrews - : - Mosta 18:15
NSY SV Austria Salzburg - : - Bursaspor 18:30
NSY VfB Gartenstadt - : - SV Waldhof Mannheim 18:30
NSY Sunderland - : - Stade Nyonnais 19:30
NSY Colchester United - : - Crystal Palace 20:00
NSY Nacional - : - Fulham 20:00
NSY Portimonense - : - Sheffield Wednesday 20:00
NSY Pembroke Athleta F.C. - : - Sliema Wanderers 20:30
NSY Truro City - : - Torquay United 20:45
NSY Cheltenham Town - : - Bristol City 20:45
Internationaal / Club Friendlies U19
FIN Osijek U19 1:0 VFL Wolfsburg U19 3:00
NSY Real Madrid CF-U19 - : - Sporting CP-U19 10:00
NSY China U19 - : - Desportivo Brasil U19 10:00
NSY Fluminense U19 - : - RB Leipzig U19 15:30
Internationaal / CONCACAF U17
FIN Aruba U17 2:1 Puerto Rico U17 0:00
FIN St. Vincent / Gren. U17 0:5 St. Lucia U17 0:30
NSY Guadalajara U17 - : - Curaçao U17 1:00
NSY St. Kitts and Nevis U17 - : - Cuba U17 1:00
NSY Cayman Islands U17 - : - Haiti (W) U17 2:30
Internationaal / International Champions Cup
NSY Manchester City - : - Manchester United 13:30
Internationaal / UEFA European Women`s Under-19 Championship - Group A
NSY Norway U19 W - : - Slovakia U19 W 17:00
NSY Netherlands U19 W - : - France U19 W 17:00
Internationaal / UEFA European Women`s Under-19 Championship - Group B
NSY Switzerland U19 W - : - Spain U19 W 18:00
NSY Germany U19 W - : - Austria U19 W 18:00
Iran / Persian Gulf League
NSY Tractor Sazi - : - Esteghlal Khuzestan 15:30
CAN Esteghlal - : - Sanat Naft 15:30
NSY FC Mashhad - : - Zob Ahan 15:45
NSY Saba Qom - : - Sanat Naft 18:15
NSY Esteghlal - : - Naft Tehran 18:15
Japan / J-League Division 2
NSY Consadole Sapporo - : - FC Gifu 12:00
Letland / Second League
NSY Upesciems - : - Babite II 18:30
NSY Salaspils FC - : - Amoko/02 18:30
Letland / Virsliga
NSY FK Jelgava - : - Rīgas Futbola skola 18:00
Maleisie / Premier League
NSY Perlis FA - : - Johor DT II 10:45
NSY DRB-Hicom - : - Kuala Lumpur 10:45
NSY ATM FA - : - UiTM FC 10:45
NSY Sime Darby - : - Sabah 15:00
NSY Kuantan FA - : - Melaka Utd 15:00
NSY PKNS FC - : - Negeri Sembilan 15:00
Mexico / Liga MX - Apertura
FIN Puebla 3:2 Tijuana 1:00
Moldavie / National Division
NSY FC Dacia Chisinau - : - FC Zimbru Chisinau 17:00
Niger / Ligue 1
NSY Olympic FC de Niamey - : - Urana FC d'Arlit 17:00
NSY Akokana FC d'Arlit - : - Nigelec 17:00
NSY Étoile du Sahel - : - US Gendarmerie 17:00
NSY AS Police - : - Espoir FC 17:00
Noorwegen / 2. Division - 2
NSY Rosenborg 2 - : - Hønefoss 16:00
Noorwegen / 2. Division - 3
NSY Vard Haugesund - : - Vålerenga 2 12:30
Oostenrijk / Amateur Cup
NSY Руккерсдорф - : - Gallizien 18:30
NSY СК Кирчбач - : - ОСК Котсчач 18:30
NSY БСВ Бад Блеиберг - : - Atus Nitsch 19:00
Panama / LPF - Apertura
FIN Alianza 2:1 Nacional de Panamá 0:00
FIN Sporting San Miguelito 0:0 Plaza Amador 0:00
FIN Atlético Veragüense 0:1 Árabe Unido 1:00
Paraguay / Primera División Clausura
FIN River Plate Asunción 0:2 Olimpia 0:40
NSY General Caballero - : - Rubio Ñú 23:00
Paraguay / Reserve League
NSY Club General Caballero II - : - Club Rubio Nu II 14:00
NSY Club Nacional II - : - Sportivo Luqueño II 23:00
Peru / Primera División Clausura
NSY Universidad San Martín - : - Ayacucho FC 20:15
NSY Comerciantes Unidos - : - Deportivo Municipal 22:30
Polen / Ekstraklasa
NSY Gornik Leczna - : - Lechia Gdansk 18:00
Roemenie / Liga I
SUS Rapid Bucuresti - : - FC Botosani 20:00
Schotland / League Cup - Group F
NSY Glasgow Rangers - : - Stranraer 20:45
Singapore / League Cup
NSY Geylang International FC - : - Warriors FC 13:30
NSY Hougang United FC - : - Balestier Khalsa 13:30
Soedan / Sudan Premier League
NSY Merreikh El-Fasher - : - Hilal El-Fasher 16:00
NSY Al-Ahli Atbara - : - Al-Ahli Khartoum 19:00
Syrie / Premier League
NSY Al Jaish - : - Al-Karama 16:00
NSY Al Wahda SC - : - Al Shorta 16:00
NSY Al Ittihad Aleppo - : - Al Mohafaza 16:00
Venezuela / Segunda División
NSY Potros de Barinas - : - Zamora II 21:30
Verenigde Staten / PDL
NSY Reading United - : - Ocean City Nor'easters 1:00
Verenigde Staten / USL
FIN Orlando City B 2:2 Wilmington Hammerheads 1:35
FIN Seattle Sounders U23 1:0 Portland Timbers U23 2:05
Zuid-Korea / WK-League
NSY Gumi Sportstoto WFC W - : - Icheon Daekyo WFC W 12:00
NSY Seoul WFC W - : - Suwon Facilities Management Corporation WFC W 12:00
NSY Hwacheon KSPO W - : - Boeun Sangmu WFC W 12:00
Zweden / Allsvenskan
NSY IF Elfsborg - : - Östersunds FK 19:00
NSY Djurgårdens IF - : - GIF Sundsvall 19:00
Zweden / Div 2 - N Götaland
NSY IFK Uddevalla - : - Vänersborgs FK 19:00
Zweden / Div 3 - N Norrland
NSY Notvikens IK - : - Hedens IF 19:00
Zweden / Superettan
NSY GAIS - : - Varbergs BoIS FC 19:30
Zweden / U-21 Allsvenskan Norra
NSY IK Sirius FK U21 - : - IFK Norrköping FK -U21 17:00
NSY Gefle IF FF -U21 - : - Hammarby U21 17:00
Zweden / U-21 Allsvenskan Södra
NSY Jönköpings Södra If U21 - : - BK Häcken -U21 17:00
Zwitserland / Challenge League
NSY FC Zürich - : - FC Winterthur 19:45

  Newsletter

 

Betway BE Dutch sports €50

 

 

VoetbalBookmaker.com is een website door en voor voetbalweddenschappen liefhebbers. VoetbalBookmaker is sinds de oprichting in 2007 de eerste voetbalweddenschappen website met de nadruk op het vergelijken van quoteringen, en zodoende de gok-liefhebbers in Nederland een beter alternatief te bieden. Lees meer