Live Voetbaltussenstanden

NSY Nog niet begonnen
LIVE In Play
FIN Afgelopen
CAN Cancelled
SUS Suspended
Engeland / The Championship
NSY Newcastle United - : - Norwich City 20:45
Engeland / League One
LIVE Coventry City 1:1 AFC Wimbledon 82'
Albanie / Albania Cup
FIN KS Burreli 3:1 Kastrioti Krujë 16:00
FIN Kamza 1:1 Korabi Peshkopi 16:00
FIN KS Besa Kavajë 1:1 KF Tërbuni Pukë 16:00
FIN Dinamo Tirana 2:1 KS Pogradeci 16:00
FIN Iliria Fushe Kruje 1:0 Flamurtari Vlorë 16:00
FIN Adriatiku Mamurrasi 0:3 Vllaznia Shkodër 16:00
FIN Turbina Cërrik 0:2 KF Laçi 16:00
FIN Shënkolli 0:0 Teuta Durrës 16:00
FIN KF Sopoti 1:1 KF Tirana 16:00
FIN Tomori Berat 0:3 Kukësi 16:00
FIN Erzeni Shijak 1:3 Besëlidhja Lezhë 16:00
FIN Lushnja 1:3 KF Apolonia Fier 16:00
FIN KF Elbasani 0:1 KS Luftëtari Gjirokastër 16:00
FIN Shkumbini Peqin 1:3 Bylis Ballsh 16:00
FIN Kevitan 1:5 KF Partizani Tirana 16:00
FIN Butrinti Sarandë 1:1 Skënderbeu Korçë 16:00
Argentinie / Argentina - Primera Division Reserves
NSY Defensa Y Justicia Ii - : - San Lorenzo Res. 15:00
NSY Barracas Central Ii - : - Club Social Y Deportivo Tristán Suárez Ii 15:00
NSY Platense II - : - All Boys II 16:00
NSY Ferro Carril Oeste Res. - : - Colegiales Ii 19:00
NSY Club Comunicaciones Ii - : - UAI Urquiza Res. 20:00
NSY Ca Los Andes Ii - : - Club Atlético Atlanta Ii 20:30
NSY Defensores Bel Res - : - Deportivo Armenio Ii 20:30
Argentinie / Primera B Metropolitana
FIN Atlanta 3:3 Villa San Carlos 2:10
Argentinie / Torneo Federal B
NSY Comercio Central Unidos - : - Instituto Santiago 20:30
NSY Unión Santiago - : - Sarmiento de La Banda 20:30
NSY Atlético Chicoana - : - Progreso 21:00
NSY Atlético Amalia - : - Bella Vista Tucuman 21:00
NSY Almirante Brown de Lules - : - Sportivo Guzmán 21:00
NSY Juventud Unida - : - Argentino Peñarol 21:00
NSY Las Palmas - : - Racing Córdoba 21:00
NSY Huracán San Rafael - : - Pacífico FC 21:00
FIN Luján de Cuyo 4:2 Centro Empleados 21:00
NSY Huracán - : - Atlético Palmira 21:00
NSY Mitre de Salta - : - Atletico Pellegrini 21:30
NSY Tiro Gimnasia San Pedro - : - ATD Río Grande 21:30
NSY Def. Fraile Pintado - : - Talleres de Perico 21:30
NSY Defensores Esquiú - : - Andino La Rioja 21:30
NSY Villa Cubas - : - Atlético Policial 21:30
Azerbeidzjan / Second Division
FIN Şərurspor 2:2 MOIK Baku 16:00
Belgie / Women Cup
SUS Olsa Brakel W - : - Gent II W 20:00
Bolivia / Primera División Apertura
FIN The Strongest 1:0 Petrolero de Yacuiba 2:00
Brazilie / Brasileirão B
FIN Atlético Goianiense 1:1 Joinville 0:15
FIN Brasil de Pelotas 2:1 Ceará 2:00
Brazilie / Championship Brazil U20
FIN São Caetano U20 4:0 Nacional Sp U20 20:00
Brazilie / Copa do Brasil Women
NSY CRESSPOM - : - Acadêmica Vitória 20:00
NSY São José EC - : - Lideral 21:00
NSY Osasco Audax - : - Flamengo W 23:00
Brazilie / Gaucho Super Cup
FIN Juventude 0:3 Ypiranga RS 20:00
Brazilie / Paulista Cup
FIN Santos AP 2:0 Catanduvense 20:00
Brazilie / Rio Cup
FIN Bangu 1:2 Boavista 20:00
FIN Sampaio Corrêa RJ 0:1 Resende 20:00
LIVE Angra dos Reis 0:1 Volta Redonda HT'
Canada / CIS
NSY Queens - : - RMC 23:00
Chili / Copa Chile - Playoffs
FIN Colo Colo 3:1 Huachipato 1:00
NSY Deportes Copiapó - : - Audax Italiano 21:00
NSY Deportes Temuco - : - Universidad Católica 22:30
Chili / Tercera Division
NSY Lautaro de Buín - : - AC Colina 21:00
Colombia / Copa Aguila
NSY Deportes Tolima - : - Atlético Junior 22:00
NSY Atlético Nacional - : - Santa Fe 22:00
Colombia / Liga Águila - Finalización
FIN Cortuluá 1:1 Once Caldas 2:45
Costa Rica / Costa Rica Segunda
NSY Puma Generaleña - : - AD Juventud Escazuceña 23:00
Democratische Republiek Congo / Super Ligue
NSY Lubumbashi Sport - : - Dibumba 16:00
NSY Veti Club - : - AS Dragons 16:30
NSY Vita Club - : - FC MK 16:30
NSY TP Mazembe (COD) - : - Saint Eloi Lupopo (COD) 16:30
Denemarken / Bet25 Liga
FIN Skive 1:0 Vejle Boldklub Kolding 19:00
FIN Nykøbing FC 1:1 Fremad Amager 19:00
Denemarken / DBU Fyn Albaniserien Damer Autumn
FIN Aarslev BK dam. W 4:0 Flemløse BK dam. W 18:30
Denemarken / DBU Fyn Serie 2 Pulje 2
NSY Tårup IF - : - Vindinge BK 19:00
Denemarken / DBU Jylland Serie 2 Pulje 14 Autumn
FIN Holstebro B II 3:2 Hurup IF 19:00
Denemarken / DBU Jylland Serie 3 Pulje 44 Autumn
FIN Hjerting IF 4:0 Jernved/Gredstedbro 18:30
Denemarken / DBU Sjælland Serie 2 Pulje 1 Autumn
FIN FGK 2:3 Virum-Sorgenfri BK 17:00
Duitsland / Hessenliga
FIN Rot-Weiss Frankfurt 1:0 FC Viktoria 09 Urberach 20:00
Duitsland / Mittelrheinliga
FIN SV Bergisch Gladbach 09 1:0 Spvg Wesseling-Urfeld 20:00
Duitsland / Oberliga Baden-Württemberg
FIN FV Ravensburg 0:0 Göppinger SV 17:00
Duitsland / Reg. Cup Hessen
NSY Geinsheim - : - Teutonia Watzenborn-Steinberg 19:30
NSY Germania Rothenbergen - : - SC Viktoria Griesheim 19:30
Duitsland / Reg. Cup Südwest
NSY Eintracht Bad Kreuznach - : - VfR Kandel 19:00
NSY Fußgönheim - : - FK Pirmasens 19:00
NSY Alzey - : - Dudenhofen 19:00
NSY SV Mackenbach - : - TuS Mechtersheim 19:00
NSY Phönix Schifferstadt - : - TSV Schott Mainz 19:00
NSY SV Herschberg - : - SV Morlautern 19:00
NSY TuS Rüssingen - : - SV Gonsenheim 19:30
Egypte / Premier League
FIN Smouha 3:2 Tanta SC 15:00
FIN El Sharqiyah 0:1 Al Masry 18:00
LIVE Al Ahly Cairo 2:1 Wadi Degla 69'
Engeland / Central League Cup
FIN Shrewsbury Town Res. 2:1 Nottingham Forest Res. 15:00
Engeland / Central League Reserves
FIN Wrexham Res. 1:2 Bradford City Res. 14:00
NSY Morecambe Res. - : - Walsall Res. 14:00
NSY Newport County Res. - : - AFC Wimbledon Res. 15:00
FIN Port Vale Res. 2:1 Burton Albion Res. 15:00
FIN Mansfield Town Res. 2:6 Grimsby Town Res. 15:00
FIN Exeter City Res. 1:2 Southend United Res. 16:00
Engeland / Non League Div One
LIVE Aylesbury United 0:0 Arlesey Town 82'
LIVE Northwich Victoria 3:1 Kidsgrove Athletic 85'
NSY South Park - : - East Grinstead Town 20:45
NSY Guernsey - : - Walton Casuals 20:45
Engeland / Ryman Isthmian League
LIVE Leatherhead 0:1 Staines Town 82'
NSY Grays Athletic - : - Lowestoft Town 20:45
Estland / Estonian Cup
FIN Flora Tallinn 5:0 Torva 18:00
Estland / U19 League
FIN JK Viljandi Tulevik U19 2:3 JK Sillamäe Kalev U19 16:00
FIN FC Flora Tallinn U19 0:2 Tartu U19 16:00
FIN Ajax Tallinna U19 0:4 JK Tallinna Kalev U19 16:00
Far Oer Eilanden / 1. Deild Women
SUS KÍ W - : - Íf / Víkingur W 20:15
Fiji / National Football League
NSY Rewa - : - Labasa 9:30
Filipijnen / UFL Division 1
FIN Ceres La Salle FC 8:0 Laos FC 9:00
NSY Kaya F.C. - : - Green Archers United F.C. 10:00
Finland / 3 - div. Helsinki/Uusimaa 2
FIN HPS 2:5 Tikka 18:30
NSY HerTo - : - MPS/Old Stars 19:00
Finland / Veikkausliiga
FIN SJK 1:0 KuPS 17:30
Georgie / Meore Liga
FIN Apkhazeti 2:5 Voyage 9:00
FIN Algeti XXI 0:8 Sakartvelos Universiteti 9:00
FIN Sinatle 1:5 Algeti 10:00
FIN Dinamo Sokhumi 3:0 Era 12:00
FIN Tskhumi 0:1 Shevardeni 1906 14:00
FIN Tori 0:1 Abuli 14:00
FIN Dinamo Batumi II 8:1 Enguri Jvari 14:00
FIN Aragvi Dusheti 3:1 Liakhvi Achabeti 14:00
FIN FC Mtskheta 1:1 Meskheti 14:00
FIN Odishi 1919 II 2:3 FC Khikhani Khulo 14:00
FIN FC Bakhmaro Chokhatauri 3:0 FC Zana Abasha 14:00
FIN Sairme 3:1 FC Imereti Khoni II 14:00
FIN FC Margveti Zestafoni, 2:2 FC Samgurali Tskaltubo II 14:00
Gibraltar / Premier Division
FIN Glacis United FC 1:0 Manchester 62 FC 20:30
Grenada / Premier Division
SUS Mt. Rich - : - Chantimelle 0:00
SUS Fontenoy United - : - Hard Rock 0:00
SUS Carib Hurricane - : - St. John's 0:00
SUS Paradise SC - : - Queens Park Rangers 0:00
SUS Gouyave - : - Boca Juniors 0:00
Hong Kong / Reserve Division
FIN BC Glory Sky Res. 2:0 Rangers Res. 12:30
FIN Eastern Res. 0:2 Wofoo Tai Po Res. 12:30
FIN Yuen Long Res. 1:0 Pegasus FC Res. 14:30
FIN Southern District Res. 0:4 Kitchee FC Res. 14:30
Ierland / Women's National League
LIVE Wexford Youths Women’s AFC W 1:3 Shelbourne W 90+'
NSY Peamount United W - : - Galway WFC W 21:00
LIVE Kilkenny United W 0:3 Cork City W 66'
India / Calcutta Premier Division
NSY George Telegraph S.C. - : - Bhawanipore 11:00
NSY Techno Aryan - : - Southern Samity 11:00
NSY Peerless Sc - : - Army XI 11:00
NSY United S.C. - : - Tollygunge Agragami 11:00
India / Goa Pro League
FIN Vasko 3:1 Corps of Signals 12:30
NSY Calangute - : - Churchill Brothers 12:30
India / Premier League Shillong
FIN Malki 0:0 Nangkiew Irat 11:45
Internationaal / AFC Champion League - Semi Finals
FIN Jeonbuk Motors 4:1 FC Seoul 12:00
Internationaal / AFC Cup - Semi Finals
FIN Darul Takzim FC 1:1 Bengaluru FC 14:45
Internationaal / CONCACAF Champions - Group B
FIN Deportivo Dragón 1:2 Portland Timbers 4:05
Internationaal / CONCACAF Champions - Group F
FIN Antigua GFC 0:0 New York Red Bulls 2:05
Internationaal / Copa Sudamericana - 1/8 Finals
FIN Atlético Nacional 2:0 Sol de América 2:45
Internationaal / Friendly U17
NSY Croatia-U17 - : - England U17 18:30
Internationaal / Premier League International Cup
NSY Liverpool U23 - : - Wolfsburg II 20:00
Internationaal / UEFA Champions League - Group A
LIVE Ludogorets 1:3 Paris SG 86'
LIVE Arsenal 2:0 FC Basel 86'
Internationaal / UEFA Champions League - Group B
LIVE Besiktas 1:1 FC Dynamo Kyiv 84'
LIVE Napoli 4:1 Benfica 83'
Internationaal / UEFA Champions League - Group C
LIVE Borussia Mönchengladbach 1:2 FC Barcelona 85'
LIVE Celtic 3:3 Manchester City 86'
Internationaal / UEFA Champions League - Group D
LIVE Atlético Madrid 1:0 FC Bayern München 84'
LIVE Rostov 2:2 PSV Eindhoven 84'
Internationaal / UEFA European Under-17 Championship - Qualifying round - Group 1
FIN Latvia U17 2:0 Moldova U17 15:00
FIN Russia U17 2:1 Bosnia And Herzegovina U17 15:00
Internationaal / UEFA European Under-17 Championship - Qualifying round - Group 13
FIN Norway U17 2:2 Ukraine U17 16:00
FIN Lithuania U17 0:1 Turkey U17 16:00
Internationaal / UEFA European Under-17 Championship - Qualifying round - Group 7
FIN Hungary U17 3:0 Liechtenstein U17 16:00
FIN Denmark U17 0:2 Netherlands U17 16:00
Internationaal / UEFA European Under-17 Championship - Qualifying round - Group 8
FIN Georgia U17 0:1 Bulgaria U17 13:00
FIN Finland U17 0:5 Sweden U17 17:30
Internationaal / UEFA European Women`s Under-17 Championship - Qualifying round - Group 9
FIN Belgium U17 W 0:1 Romania U17 W 15:00
FIN Serbia U17 W 1:1 Ukraine U17 W 15:00
Internationaal / UEFA Youth League - First round
FIN Sparta Prague U19 4:0 Mladost Podgorica U19 14:00
FIN Apoel Fc U19 0:3 Roma U19 15:00
FIN Altınordu F.K. U19 5:0 Levski Sofia U19 17:00
FIN Hsk Zrinjski U19 0:3 Fc Zürich U19 18:00
FIN Viitorul Constanta U19 4:1 Fc Sheriff Tiraspol U19 18:00
FIN Rosenborg U19 0:0 Aik U19 18:00
FIN Hjk Helsinki U19 0:0 Cork City U19 18:00
FIN Breidablik U19 0:3 Afc Ajax U19 18:00
FIN Domzale U19 1:1 Čukarički U19 18:00
FIN Puskás Akadémia FC U19 1:1 Paok U19 18:00
FIN Fc Nitra U19 2:3 Malaga U19 18:00
Internationaal / UEFA Youth League - Group A
FIN Arsenal Fc U19 1:2 Fc Basel 1893 U19 15:00
FIN Pfc Ludogorets Razgrad U19 1:8 Paris Saint-Germain U19 15:00
Internationaal / UEFA Youth League - Group B
FIN Besiktas U19 3:3 Fc Dynamo Kyiv U19 13:00
FIN Napoli U19 2:3 Benfica U19 16:00
Internationaal / UEFA Youth League - Group C
FIN Borussia Mönchengladbach U19 1:3 Fc Barcelona U19 14:00
FIN Celtic U19 0:4 Manchester City Fc U19 18:00
Internationaal / UEFA Youth League - Group D
FIN Rostov U19 0:6 Psv Eindhoven U19 13:00
FIN Atlético Madrid U19 1:3 Fc Bayern München U19 16:00
Italie / Lega Pro - Group C
FIN Catania 1:1 Fondi 20:30
Italie / Serie D - Group F
FIN Castelfidardo 1:1 Recanatese 15:00
Koeweit / Kuwaiti League
FIN Al Nasar 2:0 Burgan SC 17:00
FIN Al Qadsia 1:0 Al Sahel 17:00
FIN Al Salmiyah 1:2 Al Salibikhaet 19:30
FIN Al Fehaiheel 1:2 Al Arabi 19:30
Kosovo / Superliga
FIN Trepca Mitrovice 0:1 Ferronikeli 15:00
FIN Liria 3:0 Hajvalia 15:00
FIN Drenica 2:3 Trepca 89 15:00
Kroatie / 2. HNL
FIN NK Rudes 7:1 Lucko 16:00
FIN Sibenik 2:0 NK Imotski 16:00
FIN NK Hrvatski Dragovoljac 1:0 NK Radnik Sesvete 16:00
FIN NK Solin 2:1 HNK Gorica 16:00
FIN NK Zagreb 0:0 NK Novigrad 16:00
Kroatie / 3. HNL
NSY OSK - : - Zmaj Makarska 16:00
FIN GOŠK Dubrovnik 2:1 NK Junak Sinj 16:00
NSY Omiš - : - Primorac Stobreč 16:00
NSY Neretvanac - : - Hrvace 16:00
FIN Croatia Zmijavci 2:1 HNK Hajduk Split II 16:00
Letland / Latvian First League
FIN Skonto FC 3:2 RTU Futbola Center 15:30
Liechtenstein / Cup Lichtenstein
NSY USV Eschen/Mauren III - : - FC Triesenberg 20:00
NSY FC Balzers III - : - FC Ruggell 20:00
Macedonie / First League
FIN Shkupi 1:1 Sileks 15:00
FIN Bregalnica 1:2 Makedonija GjP 15:00
FIN Pobeda 2:1 Rabotnicki 15:00
FIN Shkendija 1:1 Renova 15:00
FIN Vardar 1:1 Pelister 15:00
Malta / Malta Second Division Women
NSY Tarxien Rainbows W - : - Mosta W 20:15
Marokko / Coupe du Trone
FIN Olympique de Safi 3:0 FUS de Rabat 17:00
FIN Ittihad Khemisset 1:1 Ittihad de Tanger 19:15
LIVE Difaâ d'El Jadida 1:0 Renaissance de Berkane HT'
Mexico / Copa MX
FIN Puebla 3:2 Universidad de Guadalajara 2:00
FIN Chiapas FC 2:1 Atlante 2:00
FIN Cruz Azul 4:0 Mineros de Zacatecas 4:00
FIN Monarcas Morelia 0:1 Chivas Guadalajara 4:00
Mongolie / Premier League
FIN Ulaanbaatar City 1:2 Erchim 8:00
Montenegro / Montenegro - Crnogorski Kup
FIN FK Bokelj 1:0 Berane 15:00
FIN FK Iskra 4:1 Mladost Lješkopolje 15:00
FIN FK Brskovo 2:4 Lovćen 15:00
FIN FK Kom 1:5 Budućnost 15:00
FIN Rudar 0:0 Dečić 15:00
FIN OFK Grbalj 3:1 FK Mladost Podgorica 15:00
FIN FK Petrovac 3:0 FK Jedinstvo Bijelo Polje 15:00
FIN FK Zeta 0:1 FK Sutjeska Niksic 15:00
Nicaragua / Primera Division
FIN Real Madriz 2:1 Managua FC 19:00
NSY Nandasmo - : - Diriangén 23:00
NSY Sébaco - : - Chinandega 23:00
Nieuw Zeeland / New Zealand. Northern Premier League
FIN Birkenhead United 3:2 Western Springs Afc 10:00
Noorwegen / 2. Div KVINNER AVD 02 (SØR) - AGDER
NSY Urædd 2 W - : - Øvrevoll Hosle 2 W 19:30
NSY Fossum W - : - Snøgg Fotball W 19:30
Noorwegen / 3. Division - 12
FIN Fløya 9:0 Tverrelvdalen 18:30
Noorwegen / 4. Div. - 2 Akershus
NSY Funnefoss/Vormsund 2 - : - Raumnes & Årnes 19:00
NSY Kløfta - : - Rømskog 20:15
Noorwegen / 4. Div. - 23 Nordland
FIN Saltdalkam 2:4 Mo IL 2 19:00
Noorwegen / 4. Div. - 24 Hålogaland
NSY Stålbrott - : - Landsås 1 19:30
Noorwegen / 4. Div. - 25 Troms
NSY Lokomotiv Tromsø - : - Bardufoss 21:00
Noorwegen / 5. Div. - Agder 1
NSY Hisøy - : - Risør 20:15
Noorwegen / 5. Div. - Akershus
FIN Aurskog-Høland 2 1:0 Skjetten 2 18:30
FIN Aurskog/Finstadbru 4:0 Flisbyen 19:00
Noorwegen / 5. Div. - Finnmark Øst
NSY TBK - : - Bjørnevatn 2 19:00
NSY Norild 2 - : - Hesseng IL 19:00
Noorwegen / 5. Div. - Hordaland 2
FIN Søfteland 5:2 Kvernbit 19:30
Noorwegen / 5. Div. - Nordmøre og Romsdal
FIN Bryn 0:3 Midsund 19:00
Noorwegen / 5. Div. - Rogaland 1
FIN Nærbø 2 2:2 Hellvik 19:00
NSY Ganddal - : - Oltedal 19:00
Noorwegen / 5. Div. - Rogaland 2
NSY Madla 2 - : - Ild 18:00
Noorwegen / 5. Div. - Sunnmøre
FIN Herd 2 3:5 Volda 2 18:15
FIN Hovdebygda 5:2 Blindheim 18:30
FIN Åmdal 4:0 Vartdal 18:30
FIN Ellingsøy 1:2 Giske 18:30
FIN Brattvåg 2 2:3 MSIL 19:00
Noorwegen / 5. Div. - Trøndelag 4
NSY Rennebu - : - KIL/Hemne 3 19:00
Noorwegen / 5. Div. - Vestfold
FIN Tjølling 2:1 Stokke 19:30
NSY Nanset - : - Falk /Borre 19:30
CAN Sandar - : - Åsgårdstrand 19:30
Noorwegen / Interkretsserie U19
NSY Hinna U19 - : - Sandnes U19 20:00
LIVE Strindheim U19 1:1 Verdal U19 90+'
Oekraine / Championship U19
FIN Fc Chornomorets U19 3:1 Fc Shakhtar U19 14:00
Oezbekistan / First League
NSY Samarqand Dinamo - : - Xorazm Urganch 12:00
NSY Uz-Dong-Joo - : - Samarqand Dinamo 12:00
NSY Sementchi - : - FK G‘ijduvon 12:00
NSY Samarqand Dinamo - : - Sementchi 12:00
NSY Sementchi - : - FK Yozyovon 12:00
NSY Kosonsoy FK - : - Uz-Dong-Joo 12:00
NSY Mash'al-2 - : - Pakhtakor-2 12:00
NSY FK Zaamin - : - Mash'al-2 12:00
NSY Samarqand Dinamo - : - Nasaf-2 Qarshi 12:00
NSY Uz-Dong-Joo - : - Lokomotiv Tashkent 12:00
NSY Mash'al-2 - : - Oqtepa Tashkent 12:00
NSY FK Zaamin - : - FK Yozyovon 12:00
NSY Samarqand Dinamo - : - Orol Nukus 12:00
NSY Uz-Dong-Joo - : - FK Zaamin 12:00
NSY Nasaf-2 Qarshi - : - Uz-Dong-Joo 12:00
NSY Oqtepa Tashkent - : - Xorazm Urganch 12:00
NSY Nasaf-2 Qarshi - : - NBU Osiyo 12:00
NSY Mash'al-2 - : - FK Naryn 12:00
NSY Oqtepa Tashkent - : - Sementchi 12:00
NSY Kosonsoy FK - : - FK G‘ijduvon 12:00
NSY Pakhtakor-2 - : - Samarqand Dinamo 12:00
NSY Samarqand Dinamo - : - FK Yozyovon 12:00
NSY NBU Osiyo - : - Samarqand Dinamo 12:00
NSY Nasaf-2 Qarshi - : - Mash'al-2 12:00
NSY Kosonsoy FK - : - FK Naryn 12:00
NSY Pakhtakor-2 - : - Xorazm Urganch 12:00
NSY Oqtepa Tashkent - : - Lokomotiv Tashkent 12:00
NSY Xorazm Urganch - : - Nasaf-2 Qarshi 12:00
NSY NBU Osiyo - : - Xorazm Urganch 12:00
NSY Kosonsoy FK - : - Nurafshon-Bukhara 12:00
NSY Pakhtakor-2 - : - NBU Osiyo 12:00
NSY Nasaf-2 Qarshi - : - Pakhtakor-2 12:00
NSY Hotira Namangan - : - Nurafshon-Bukhara 12:00
NSY Orol Nukus - : - Nasaf-2 Qarshi 12:00
NSY Oqtepa Tashkent - : - FK Yozyovon 12:00
NSY Xorazm Urganch - : - Mash'al-2 12:00
NSY NBU Osiyo - : - Orol Nukus 12:00
NSY Orol Nukus - : - Kosonsoy FK 12:00
NSY Nasaf-2 Qarshi - : - FK Naryn 12:00
NSY Pakhtakor-2 - : - Orol Nukus 12:00
NSY Xorazm Urganch - : - Hotira Namangan 12:00
NSY NBU Osiyo - : - FK Zaamin 12:00
NSY Pakhtakor-2 - : - FK Zaamin 12:00
NSY Orol Nukus - : - Mash'al-2 12:00
NSY Hotira Namangan - : - Uz-Dong-Joo 12:00
NSY FK G‘ijduvon - : - Lokomotiv Tashkent 12:00
NSY Lokomotiv Tashkent - : - Sementchi 12:00
NSY FK Naryn - : - FK Zaamin 12:00
NSY FK Zaamin - : - Xorazm Urganch 12:00
NSY FK G‘ijduvon - : - Oqtepa Tashkent 12:00
NSY Sementchi - : - Kosonsoy FK 12:00
NSY FK Naryn - : - Oqtepa Tashkent 12:00
NSY FK Zaamin - : - Sementchi 12:00
NSY FK G‘ijduvon - : - FK Naryn 12:00
NSY Mash'al-2 - : - Uz-Dong-Joo 12:00
NSY Hotira Namangan - : - FK G‘ijduvon 12:00
NSY FK G‘ijduvon - : - Nurafshon-Bukhara 12:00
NSY Sementchi - : - Hotira Namangan 12:00
NSY Nurafshon-Bukhara - : - Uz-Dong-Joo 12:00
NSY Lokomotiv Tashkent - : - FK Yozyovon 12:00
NSY Mash'al-2 - : - NBU Osiyo 12:00
NSY FK Zaamin - : - Orol Nukus 12:00
NSY Hotira Namangan - : - FK Naryn 12:00
NSY FK Yozyovon - : - Kosonsoy FK 12:00
NSY Nurafshon-Bukhara - : - Lokomotiv Tashkent 12:00
NSY FK Yozyovon - : - Hotira Namangan 12:00
NSY Nurafshon-Bukhara - : - Oqtepa Tashkent 12:00
NSY FK Yozyovon - : - Nurafshon-Bukhara 12:00
NSY FK Naryn - : - Samarqand Dinamo 12:00
Oezbekistan / Premier League
FIN Buxoro FK 0:0 Bunyodkor PFK 15:00
FIN Pakhtakor Tashkent 2:1 Lokomotiv Tashkent 15:30
Oostenrijk / Austria - Landesliga
NSY SV Eberau - : - Draßburg 19:30
Oostenrijk / Regionalleague West
FIN SV Grödig 4:0 FC Dornbirn 1913 18:30
Peru / Primera Div. 2nd Phase - Group A
FIN Real Garcilaso 1:0 Unión Comercio 18:00
FIN Juan Aurich 1:1 FBC Melgar 20:15
Peru / Primera Div. 2nd Phase - Group B
NSY Comerciantes Unidos - : - Alianza Lima 22:30
Polen / 3.division Kujawsko - pomorsko - wielkopolska
NSY Lech II Poznan - : - Gwardia Koszalin 17:00
Polen / 3.division Opolsko - slaska
FIN Motor Lublin 2:2 Podhale Nowy Targ 17:30
Polen / Polish Cup
FIN MKS Pogon Szczecin 4:1 Jagiellonia Bialystok 17:45
Polen / Regional Cup
FIN Concordia Knurow 0:2 Gornik II Zabrze 16:00
NSY LKS Wilki Wilcza - : - GKS Gwarek Ornontowice 16:00
Polen / Women Ekstraliga
FIN Olimpia Szczecin W 5:5 AZS Wroclaw W 13:00
FIN Olimpia Szczecin W 5:5 Wrocław W 13:00
FIN Gornik Leczna W 2:0 AZS PWSZ BP W 16:00
FIN Czarni Sosnowiec (W) 0:0 GOSiR Piaseczno (W) 16:00
FIN Mitech Zywiec (W) 1:0 Azs Uj Krakow W 16:00
FIN AZS PWSZ Walbrzych (W) 1:3 Sztorm Gdansk (W) 16:00
FIN Uks Sms Łódź W 1:7 KKPK Medyk Konin 16:00
NSY Górnik Łęczna W - : - Biała Podlaska W 16:00
NSY Wałbrzych W - : - Sztorm Gdańsk W 16:00
NSY Uks Łódź W - : - KKPK Medyk Konin 16:00
NSY Mitech Żywiec W - : - Azs Uj Krakow W 16:00
Portugal / Segunda Liga
FIN Leixões 0:0 Gil Vicente 17:00
FIN Olhanense 1:2 Benfica B 17:00
FIN Sporting B 5:1 Cova da Piedade 17:00
FIN União Madeira 0:0 Fafe 17:00
FIN Braga B 2:2 Aves 18:00
FIN Penafiel 1:0 Vitória Guimarães B 18:00
FIN Santa Clara 2:1 Varzim 18:00
FIN Portimonense 3:0 Porto B 19:00
San Marino / Coppa Titano
NSY S.S. Pennarossa - : - AC Libertas 20:45
NSY SP Cailungo - : - SS Cosmos 20:45
NSY SP Domagnano - : - AC Juvenes-Dogana 20:45
NSY SS Virtus - : - S.C. Faetano 20:45
NSY S.S. Murata - : - SP La Fiorita 20:45
NSY FC Fiorentino - : - SS Folgore/Falciano 20:45
Saoedi-Arabie / Crown Prince Cup
FIN Hajer Al Hasa 1:0 Al Fateh 17:15
LIVE Al Ittihad Jeddah 1:1 Al Qadisiya 120'
Schotland / Development League
FIN Dunfermline U20 2:3 Hearts U20 19:00
Servie / Srpska Liga
NSY Radnički Nova Pazova - : - Bačka 1901 15:30
NSY Cement Beočin - : - Omladinac NB 15:30
NSY SC Borussia Fulda - : - Bratstvo 15:30
Slovenie / 3 liga
SUS Kolpa - : - Šobec Lesce 16:00
Slovenie / Prva Liga
FIN ND Gorica 1:1 Luka Koper 18:15
Slowakije / Divison C
FIN SKM Liptovsky Hradok 4:0 Banik Kalinovo 15:30
NSY Velky Meder - : - Surany 15:30
FIN FK Slovan Nemsova 0:0 TJ Druzstevnik Velke Ludince 15:30
FIN Galanta 1:2 Dun. Streda B 15:30
FIN Gabčíkovo 0:0 FK Puchov 15:30
FIN FC Zlate Moravce B 2:0 Komarno 15:30
FIN MFK Dubnica nad Vahom 0:3 MFK Topvar Topolcany 15:30
NSY Crystal Palace - : - Belusa 15:30
FIN Banik HN 1:0 Neded 15:30
FIN FKM Nove Zamky 2:2 Slovan Duslo Sala 15:30
Slowakije / Dovera I. LSD - U19
FIN FK Senica (YT) U19 2:2 SK Slovan Bratislava (YT) U19 14:00
Slowakije / Slovakia Cup
FIN Višňové 1:4 Liptovský Mikuláš 15:30
NSY Veľký Meder - : - AS Trencin 15:30
FIN Sereď 3:1 FC ViOn Zlate Moravce 15:30
NSY Slovan Duslo Šaľa - : - Spartak Myjava 15:30
FIN Ďarmoty 0:3 SK Slovan Bratislava 15:30
NSY Veľké Ludince - : - FK Spisska Nova Ves 15:30
FIN FK CSM Tisovec 0:4 FK Poprad 15:30
NSY Slovan Brvnište - : - FC Nitra 15:30
FIN Malženice 0:1 1. FC Tatran Presov 15:30
FIN AFK Nove Mesto nad Vahom 0:3 FC Spartak Trnava 15:30
FIN Lip. Stiavnica 0:5 FK DAC 1904 Dunajska Streda 15:30
FIN Slovan Šimonovany 1:7 MFK Ruzomberok 16:00
Slowakije / Slovensky pohar Round 4
FIN TJ Visnove 1:4 MFK Tatran Liptovsky Mikulas 15:30
FIN SKF Sered 3:1 FC ViOn Zlate Moravce 15:30
FIN FK CSM Tisovec 0:4 FK Poprad 15:30
FIN OFK Malzenice 0:1 1. FC Tatran Presov 15:30
FIN AFK Nove Mesto nad Vahom 0:3 FC Spartak Trnava 15:30
FIN Lip. Stiavnica 0:5 FK DAC 1904 Dunajska Streda 15:30
FIN MSK - Thermal Velky Meder 0:1 AS Trencin 15:30
FIN FK Slovenské Ďarmoty 0:3 SK Slovan Bratislava 15:30
FIN Simonovany 1:7 MFK Ruzomberok 16:00
Soedan / Sudan Premier League
FIN Al Merreikh Club Nyala 1:2 Al-Khartoum 16:00
Spanje / Copa Federaction
FIN Deportivo Alavés B 3:1 Tolosa 19:00
FIN Pobla de Mafumet 0:2 Badalona 19:00
FIN Cerceda 1:2 Arosa SC 20:00
FIN Amurrio 0:1 Zalla Unión Club 20:00
NSY Estudiantes de Murcia - : - UCAM Murcia II 20:30
Spanje / Segunda Division B3
FIN Lleida 2:1 L'Hospitalet 20:30
Thailand / Thai Premier League
SUS Bangkok Glass FC - : - Pattaya United FC 13:00
SUS Bangkok United - : - Suphanburi FC 13:00
SUS BEC Tero Sasana - : - Buriram United 13:00
SUS Chonburi FC - : - BBCU 13:00
SUS Muang Thong United - : - Army United 13:00
SUS Nakhon Ratchasima - : - Osotspa M-150 Samut Prakan 13:00
SUS Ratchaburi FC - : - Chainat Hornbill 13:00
SUS Siam Navy - : - Sukhothai 13:00
SUS Srisaket FC - : - Chiangrai United FC 13:00
Tsjechie / 1. liga U19
FIN Teplice U19 1:0 Viktoria Plzen U19 11:00
Tsjechie / Cup
FIN Chrudim 1:3 SK Slavia Praha 16:00
Tsjechie / Czech Republic 4. Liga
SUS Sokol Libiš - : - Neratovice-Byškovice 10:15
SUS Klatovy - : - Mariánské Lázně 14:00
SUS Mostecký - : - SK Uvaly 15:00
NSY Viktorie Přerov - : - Hranice 15:00
FIN Jiskra Rýmařov 0:2 Jeseník 15:30
FIN FC Rokycany 1:0 Tatran Sedlčany 15:30
CAN SK Senco Doubravka - : - Motorlet Praha 16:00
FIN Kozlovice 0:1 Pustá Polom 16:00
FIN Nové Sady 3:3 Šumperk 16:00
Tsjechie / Czech Republic Women's Cup
NSY Bohemians 1905 W - : - Rakovník W 13:00
NSY Abc Bránik W - : - Jablonec W 14:00
NSY Prostějov City W - : - FC Olomouc W 14:30
FIN Holešovské Holky W 1:2 Hodonín W 14:30
FIN Zlíchov W 0:2 Čáslav W 14:30
NSY Medlánky W - : - Baník Ostrava W 15:00
NSY Baník Souš W - : - Ústí Nad Labem W 16:00
NSY Horní Heršpice W - : - Pardubice (W) 16:30
Tsjechie / Czech Republic. 5 Liga
FIN Kelc 1:3 FK Morkovice 15:30
FIN Sparta Brno 0:2 TJ Sokol Lanzhot 15:30
FIN Bosonohy 3:2 Tatran Bohunice 15:30
NSY Boskovice - : - Mutěnice 15:30
NSY TJ Sokol Háj ve Slezsku - : - Slavia Orlová-Lutyně 16:00
Tsjechie / III Liga
FIN FK Slavoj Vysehrad 3:1 Taborsko B 10:15
FIN FC Pisek 4:1 FK Dobrovice 10:15
FIN SK Viktorie Jiirny 3:2 Sokol Zápy 16:30
FIN Převýšov 1:0 SK Benátky n. Jiz. 16:30
FIN FC Olympia Hradec Kralove 3:0 Štěchovice 16:30
FIN Litoměřice 1:0 TJ Jiskra Domazlice 16:30
FIN FK Kraluv Dvur 3:1 Loko Vltavin 16:30
FIN Hořovicko 1:0 SK Benešov 16:30
Tsjechie / Pohar Ceske posty - Round 3
CAN MFK Chrudim - : - Slavia Prague 16:00
Uruguay / U19 League
NSY Centro Atlético Fénix U19 - : - Danubio U19 16:30
Uruguay / Uruguay - Primera Division Reserve
NSY Montevideo Wanderers Ii - : - Club Nacional II 15:00
NSY Club Atlético Boston River SAD II - : - Racing Club De Montevideo Ii 20:00
NSY Defensor Sporting Ii - : - Juventud De Las Piedras Ii 20:00
Venezuela / Primera División - Clausura
LIVE Dep. JBL del Zulia 0:0 Zulia FC 59'
LIVE Estudiantes de Caracas 1:0 Caracas FC HT'
LIVE Deportivo Petare 0:1 Atlético Venezuela 45'
LIVE Portuguesa FC 0:0 Mineros de Guayana 22'
NSY Monagas SC - : - Ureña SC 23:00
NSY Deportivo Lara - : - Aragua FC 23:00
NSY Deportivo Anzoátegui - : - Zamora FC 23:00
Wit-Rusland / Women Premier League
FIN FK Bobruichanka Bobruisk W 0:6 FC Minsk W 13:00
FIN Nadezhda M. W 0:1 FK Zorka-BDU W 15:00
Zambia / Super League
SUS Zanaco FC 0:0 Lumwana Radiants 15:00
FIN Mufulira Blackpool 0:2 Forest Rangers 15:00
SUS Lusaka Tigers - : - ZESCO 15:00
SUS Lusaka Dynamos 0:0 Nakambala Leopards 15:00
FIN Kabwe Warriors 0:1 Red Arrows 15:00
FIN Green Eagles 0:0 Nkwazi 15:00
FIN Green Buffaloes FC 4:1 Mufulira 15:00
Zuid-Afrika / ABSA Premiership
FIN Baroka FC 1:4 Chippa United 19:30
FIN Free State Stars 0:2 Kaizer Chiefs 19:30
FIN Golden Arrows 1:1 SuperSport United 19:30
Zuid-Afrika / National First Division
FIN Thanda Royal Zulu 5:1 Witbank Spurs 15:00
Zuid-Korea / K League Challenge
FIN Gangwon FC 3:0 FC Anyang 11:00
FIN Goyang Hi FC 1:0 Chungju Hummel 12:00
FIN Busan Ipark 0:2 Daegu FC 12:00
FIN Ansan Police FC 1:0 Daejeon Citizen 12:30
FIN Seoul E-Land FC 1:1 Bucheon FC 1995 13:00
Zuid-Korea / National League
FIN Yongin City 1:3 Gimhae City 8:00
FIN Gangneung City 0:0 Ulsan Hyundai Mipo Dockyard 8:00
FIN Changwon City 2:2 Busan Transportation Corporation 12:00
FIN Mokpo City 0:0 Daejeon Korail 12:00
FIN Cheonan City 1:0 Gyeongju KHNP 12:00
Zweden / Damallsvenskan
FIN Kopparbergs Göteborg FC W 1:2 Linköpings FC W 19:00
Zweden / Div 4 - Göteborg B
NSY Mölnlycke IS - : - IFK Björkö 20:00
Zweden / Div 4 - Gästrikland
NSY Gestrike-Hammarby IF - : - IK Sätra 20:00
Zweden / Div 4 - Göteborg A
NSY FC Komarken - : - IK Kongahälla 19:30
Zweden / Div 5 - Göteborg B
NSY FC Fiskebäck - : - Donsö IS 20:15
Zwitserland / 1. Liga Classic
NSY AC Bellinzona - : - USV Eschen/Mauren 19:30
SUS Fribourg - : - FC Azzurri 90 LS 20:00
NSY FC Stade LS Ouchy - : - FC Etoile Carouge 20:00
Zwitserland / Women Nationalliga A
NSY FC Neunkirch W - : - FC Staad W 19:45
NSY Grasshoppers W - : - Fc Zurich W 20:00
NSY FC Yverdon W - : - BSC Young Boys W 20:00
NSY FC Basel W - : - SC Derendingen W 20:00
NSY FC Luzern W - : - FF Lugano 1976 W 20:00
Zwitserland / Women Nationalliga B
NSY Kickers Worb W - : - Thun W 20:00
NSY Kloten W - : - Zürich II W 20:00
NSY St. Gallen W - : - Schlieren W 20:00
NSY Therwil W - : - Aarau W 20:00
NSY Chênois GE W - : - Aïre-Le-Lignon W 20:00

  Newsletter

 

Betway BE Dutch sports €50

 

 

VoetbalBookmaker.com is een website door en voor voetbalweddenschappen liefhebbers. VoetbalBookmaker is sinds de oprichting in 2007 de eerste voetbalweddenschappen website met de nadruk op het vergelijken van quoteringen, en zodoende de gok-liefhebbers in Nederland een beter alternatief te bieden. Lees meer