Wedstrijden

2a Divisió
12:00

Lusitanos II - Penya Encarnada

Kijk
14:00

Inter Club d'Escaldes - Encamp II

Kijk
16:00

FC Santa Coloma II - Ranger's

Kijk
20:00

La Massana - Atlètic Amèrica

Kijk
Argentino A - 2nd Phase Group A
21:00

Deportivo Madryn - Gimnasia de Mendoza

Kijk
23:00

Sportivo Las Parejas - Villa Mitre BB

Kijk
0:00

Agropecuario - Unión de Sunchales

Kijk
Argentino A - 2nd Phase Group B
22:00

Altos Hornos - Sportivo Patria

Kijk
22:00

Gimnasia y Tiro - Sarmiento de Resistencia

Kijk
23:00

Chaco For Ever - Juventud Antoniana

Kijk
Argentino A - Reválida 1 Group A
22:00

Deportivo Maipú - Rivadavia de Lincoln

Kijk
22:00

Deportivo Roca - Belgrano Santa Rosa

Kijk
22:00

Independiente Neuquén - Ferro General Pico

Kijk
Argentino A - Reválida 1 Group B
22:00

Juventud U San Luis - Gutiérrez de Mendoza

Kijk
Argentino A - Reválida 1 Group C
22:00

Libertad de Sunchales - Guaraní A. Franco

Kijk
22:00

Def. de Pronunciamiento - Gimnasia Concepción

Kijk
0:00

Sportivo Belgrano - Sol de América

Kijk
Copa Argentina Early stages
21:00

Unión Aconquija - Atlético Mitre

Kijk
Prim B Nacional
22:00

Gimnasia de Jujuy - Estudiantes San Luis

Kijk
22:00

Boca Unidos - All Boys

Kijk
23:30

Central Córdoba SE - Ferro Carril Oeste

Kijk
0:30

Juventud U Gualeguaychú - Villa Dálmine

Kijk
Primera B Metropolitana
21:00

Deportivo Español - Estudiantes de Caseros

Kijk
21:00

UAI Urquiza - Deportivo Riestra

Kijk
Primera C Metropolitana
21:00

Cambaceres - Luján

Kijk
Primera D Metropolitana
21:00

Puerto Nuevo - General Lamadrid

Kijk
Primera División
21:00

Colón de Santa Fe - Lanús

Kijk
21:30

San Martín de San Juan - Boca Juniors

Kijk
23:30

River Plate - Belgrano

Kijk
23:30

Temperley - Atlético Tucumán

Kijk
Division di Honor
0:30

River Plate - Caravel

Kijk
1:30

La Fama - Nacional

Kijk
Brisbane Capital League 1
10:00

North Star FC - The Gap

Kijk
10:00

Mount Gravatt Hawks SC - Southside Eagles FC

Kijk
FFA Cup Early Stages
6:00

Kenthurst and District - Prospect United

Kijk
6:00

Albion Park White Eagles - Peakhurst United JFC

Kijk
7:00

Western Condors - Epping Eastwood

Kijk
7:00

Bankstown United - Gerringong Breakers

Kijk
10:00

North Ryde - Pennant Hills

Kijk
10:30

Arncliffe Scots - Narellan Rangers

Kijk
Premier League
0:00

Paradise SC - Rendezvous SC

Kijk
Belgium Provincial league
14:30

Herk - Bregel Sport

Kijk
15:00

RFC Spy - Wépion

Kijk
15:00

Stade Brainois - RAS Monceau

Kijk
15:00

Courcelles - Soignies Sports

Kijk
15:00

Gosselies Sports - PAC Buzet

Kijk
15:00

CS Pays Vert Ostiches Ath - Binche

Kijk
15:00

Ransart - Estinnoise

Kijk
15:00

Montkainoise - Péruwelz

Kijk
15:00

Belœil - Pâturages

Kijk
15:00

Xhoffraix - Amay

Kijk
15:00

Zonhoven - Lutlommel

Kijk
16:00

Racing Butsel - Kampenhout

Kijk
Derde Klasse A
15:00

R.Knokke FC - KRC Harelbeke

Kijk
15:00

Sportkring Sint-Niklaas - K.Sint-Eloois-Winkel Sp.

Kijk
Derde Klasse B
15:00

K.Berchem Sport 2004 - KV.Woluwe-Zaventem

Kijk
First Amateurliga
15:00

A.S.V.Geel - KVV Coxyde

Kijk
Third Amateur Division
15:00

Wellen - K.V. Turnhout

Kijk
15:00

Profondeville - SC Waterloo

Kijk
15:00

Ninove - OMS Ingelmunster

Kijk
15:00

Berlare - K.SK.Ronse

Kijk
15:00

K. Wolvertem SC. - Merelbeke

Kijk
15:00

Sint-Gillis Waas - Jong Lede

Kijk
15:00

Vlamertinge - Pepingen

Kijk
15:00

SC Leopoldsdorf - Helson Helchteren

Kijk
15:00

Dikkelvenne - RC Lebbeke

Kijk
15:00

KSC City Pirates - Jezero

Kijk
15:00

Houtvenne - Nijlen

Kijk
15:00

K.Diegem Sport - Diest

Kijk
15:00

Vosselaar - Sint-Lenaarts

Kijk
15:00

Tilleur - Longlier

Kijk
16:00

KFC Eendracht Zele - Wetteren-Kwatrecht

Kijk
Premier League
23:00

Freedom Fighters - FC Belize

Kijk
23:00

Wagiya - Hankook Verdes

Kijk
23:00

Police United (BLZ) - Placencia Assassins

Kijk
0:00

Belize Defence Force - Belmopan Bandits (BLZ)

Kijk
Nacional B
22:00

CA Bermejo - Ramiro Castillo

Kijk
Primera División Apertura
21:00

Real Potosí - Nacional Potosí

Kijk
Bosnia Second Division
15:30

Travnik - Čapljina

Kijk
15:30

Rudar - Orašje

Kijk
15:30

Radnički Lukavac - Velez

Kijk
15:30

Budućnost Banovići - Vuteks Sloga

Kijk
15:30

NK GOŠK Gabela - Bosna Sema

Kijk
Acreano
22:30

Andirá - Plácido de Castro

Kijk
0:30

Galvez EC - Rio Branco SP

Kijk
Alagoano - 1st Phase
21:00

CEO - Santa Rita

Kijk
21:00

Coruripe - ASA

Kijk
21:00

Murici - Miguelense

Kijk
21:00

Sete de Setembro - CSE

Kijk
21:00

CRB - CSA

Kijk
Baiano - 1st Phase
21:00

Juazeirense - Galícia

Kijk
21:00

Jacuipense - Bahia de Feira

Kijk
21:00

Flamengo BA - Bahia

Kijk
23:30

Jacobina - Vitória

Kijk
Brasiliense - 1st Phase
21:00

Taguatinga - Formosa GO

Kijk
Capixaba
21:00

Espírito Santo - Itapemirim

Kijk
Carioca - Taça Rio
21:00

Bangu - Botafogo

Kijk
23:30

Flamengo - Vasco da Gama

Kijk
0:00

Fluminense - Macaé

Kijk
Catarinense - 2nd Phase
21:00

Chapecoense - Avaí

Kijk
21:00

Atlético Tubarão - Brusque

Kijk
23:30

Criciúma - Internacional SC

Kijk
Cearense - Championship Playoffs
21:00

Horizonte - Ferroviário

Kijk
22:30

Fortaleza - Tiradentes CE

Kijk
Cearense 2
21:00

Tianguá - Esporte Limoeiro

Kijk
Championship Brazil U20
18:30

SD Juazeirense U20 - Jacobina Esporte Clube U20

Kijk
Gaúcho - 1st Phase
21:00

Cruzeiro RS - Ypiranga RS

Kijk
21:00

Caxias - Passo Fundo

Kijk
21:00

São José RS - Internacional

Kijk
23:30

Veranópolis - São Paulo RS

Kijk
0:30

Brasil de Pelotas - Novo Hamburgo

Kijk
Gaúcho 2nd. Division - Group A
1:00

Santa Cruz RS - Aimoré

Kijk
21:00

Guarani VA - Guarany Bagé

Kijk
21:00

Inter Santa Maria - Avenida

Kijk
23:30

São Gabriel - Pelotas

Kijk
Gaúcho 2nd. Division - Group B
20:30

União Frederiquense - Glória

Kijk
21:00

Brasil Farroupilha - Tupi RS

Kijk
21:00

Lajeadense - São Luiz

Kijk
23:30

Panambi - Esportivo BG

Kijk
Goiano
21:00

Itumbiara - Iporá

Kijk
21:00

Goianésia - Aparecidense

Kijk
21:00

Vila Nova GO - Goiás

Kijk
Matogrossense - 1st Phase Group A
22:00

Mixto - Operário MT

Kijk
23:00

Luverdense - Sinop

Kijk
Matogrossense - 1st Phase Group B
21:00

Cuiabá - Dom Bosco

Kijk
Mineiro
21:00

Villa Nova MG - Tupi

Kijk
21:00

Atlético Mineiro - URT

Kijk
23:30

Uberlândia EC - Cruzeiro

Kijk
Paraense - 1st Phase
21:00

Paysandu - Remo

Kijk
23:00

São Francisco - Cametá

Kijk
Paraibano - 1st Phase
21:00

Auto Esporte - Sousa

Kijk
21:00

Botafogo PB - Serrano PB

Kijk
21:00

Treze - Paraíba

Kijk
21:00

Campinense - Internacional PB

Kijk
22:00

Atlético Cajazeirense - CSP

Kijk
Paranaense - 1st Phase
21:00

Toledo CW - Paraná

Kijk
21:00

Cascavel - Prudentópolis

Kijk
21:00

J.Malucelli - Londrina

Kijk
0:30

Foz do Iguaçu - PSTC

Kijk
0:30

Coritiba - Rio Branco PR

Kijk
Paranaense 2
20:30

Apucarana - Iraty

Kijk
20:30

Grêmio Maringá - Operário PR

Kijk
20:30

Paranavaí - Andraus Brasil

Kijk
20:30

Portuguesa Londrinense - Maringá

Kijk
Paulista
21:00

São Paulo - Corinthians

Kijk
23:30

São Bento - Ponte Preta

Kijk
0:00

Red Bull Brasil - Botafogo SP

Kijk
Paulista (A-2)
21:00

Portuguesa SP - União Barbarense

Kijk
0:00

XV de Piracicaba - Juventus SP

Kijk
Pernambucano - 2nd Phase
21:00

Central - Salgueiro

Kijk
21:00

Sport Recife - Santa Cruz Recife

Kijk
Piauiense
22:00

Associação Esportiva de Altos - Parnahyba

Kijk
Potiguar - 2nd Phase
22:00

Potiguar de Mossoró - Alecrim

Kijk
22:00

ASSU - Baraúnas

Kijk
22:00

América RN - Globo FC

Kijk
Rondoniense
22:00

Vilhena - Gênus

Kijk
22:00

Ji-Paraná - Real Ariquemes

Kijk
22:00

Ariquemes - Guajará

Kijk
Sergipano - Championship Playoffs
20:30

Frei Paulistano - Boca Júnior

Kijk
22:00

Itabaiana - Sergipe

Kijk
Sergipano - Relegation Group
20:15

Botafogo SE - Lagarto

Kijk
Sul-Matogrossense
21:00

Naviraiense - Ivinhema

Kijk
21:00

7 de Setembro - Corumbaense

Kijk
21:00

URSO - Águia Negra

Kijk
21:00

Operário MS - Chapadão

Kijk
21:00

Costa Rica - Comercial MS

Kijk
CIFA Premier League
23:45

Elite - Cayman Athletic

Kijk
23:45

Roma United - Academy

Kijk
Primera B
21:30

Ñublense - San Marcos

Kijk
22:00

Cobreloa - Unión San Felipe

Kijk
22:30

Magallanes - Curicó Unido

Kijk
Segunda División
22:00

Club de Deportes Melipilla - San Antonio Unido

Kijk
22:00

Naval - Club Deportivo Trasandino de Los Andes

Kijk
22:30

Colchagua CD - Independiente

Kijk
23:00

Barnechea - Club Deportivo Municipal La Pintana

Kijk
Liga Águila
0:00

Deportivo Cali - Deportivo Pasto

Kijk
Primera B
23:00

Atlético FC - Universitario de Popayán

Kijk
23:00

Barranquilla FC - Unión Magdalena

Kijk
23:15

Cúcuta Deportivo - Orsomarso SC

Kijk
23:30

Llaneros FC - Real Cartagena

Kijk
Costa Rica Segunda
22:00

Sporting San José - AD Juventud Escazuceña

Kijk
22:00

Jacó Rays - Coto Brus

Kijk
22:00

Puma Generaleña - FC Osaka

Kijk
22:00

Cariari Pococí - Turrialba

Kijk
22:00

CD Barrio México - Grecia

Kijk
22:00

AD Cofutpa - Municipal Liberia

Kijk
22:00

Uruguay de Coronado - Aserrí

Kijk
22:00

Puntarenas FC - AD Cartagena

Kijk
22:00

Santa Rosa - ADR Jicaral

Kijk
Torneo de Verano
21:30

Santos de Guápiles - Deportivo Saprissa

Kijk
22:30

Limón FC - San Carlos

Kijk
0:00

Municipal Liberia - Cartaginés

Kijk
Cyprus 3. Division
14:30

Halkanoras FC Idaliou - Iraklis Yerolakkou

Kijk
First Division Women
10:00

Barcelona FA - AMOK Chrysomilia

Kijk
10:00

Apollon Limassol - Kokkinochoria

Kijk
11:00

Champions Ypsona - Omonia Lefkothea

Kijk
Denmark U17 League
10:30

Silkeborg U17 - Esbjerg U17

Kijk
2. Bundesliga Women
11:00

Blau Weiss Hohen Neuendorf W - Arminia Bielefeld W

Kijk
11:00

TSG 1899 Hoffenheim Am. - Weinberg W

Kijk
14:00

SV Meppen - Herforder SV

Kijk
14:00

Crailsheim W - 1. FFC Frankfurt II W

Kijk
14:00

Saarbrücken W - TSV Schott Mainz

Kijk
14:00

SV Werder Bremen - BV Cloppenburg W

Kijk
14:00

Wolfsburg II - 1. FC Union Berlin

Kijk
Bremen-Liga
15:00

TSV Grolland - FC Oberneuland

Kijk
Reg. Cup Berlin
14:30

Croatia Berlin - BFC Dynamo

Kijk
Reg. Cup Sachsen
14:00

VfB Germania Halberstadt - FSV Barleben

Kijk
14:00

Bischofswerdaer FV - 1. FC Lok Leipzig

Kijk
Reg. Cup Thüringen
14:00

FSV Wacker Nordhausen - ZFC Meuselwitz

Kijk
Regionalliga Women
15:00

TSV Alemannia Aachen W - VfL Bochum 1848

Kijk
Campeonato Serie A
22:00

Fuerza Amarilla - LDU Quito

Kijk
22:30

Barcelona SC - Universidad Católica

Kijk
Campeonato Serie B
19:00

Olmedo - Aucas

Kijk
23:00

Gualaceo - Santa Rita

Kijk
El Salvador Reserve League
18:00

Cd Fas Ii - Pasaquina Ii

Kijk
El Salvador Segunda División
18:00

San Rafael Cedros - CD Audaz

Kijk
23:00

Brujos de Izalco - Turin FESA

Kijk
23:00

Rácing Jr - San Pablo Tacachico

Kijk
23:00

Once Lobos - Once Municipal

Kijk
23:00

Atlético Apopa - Leones de Occidente

Kijk
23:00

Platense (SLV) - CD Topiltzin

Kijk
23:00

Luís Ángel Firpo II - CD Aspirante

Kijk
23:00

Fuerte San Francisco - Independiente FC

Kijk
Primera División - Clausura
23:00

Municipal Limeño - Sonsonate FC

Kijk
23:30

Deportivo FAS - Pasaquina FC

Kijk
FA Women`s Premier League North
15:00

Leicester City WFC W - Middlesbrough LFC W

Kijk
15:00

Fylde W - Newcastle United WFC W

Kijk
15:00

Blackburn Rovers LFC W - Derby County LFC W

Kijk
15:00

Stoke City LFC W - Huddersfield Town LFC W

Kijk
FA Women`s Premier League South
15:00

Portsmouth FC W - Cardiff City LFC W

Kijk
15:00

Tottenham Hotspur LFC W - Crystal Palace LFC W

Kijk
15:00

Lewes LFC W - C and K Basildon LFC W

Kijk
15:00

Coventry United LFC W - Charlton Athletic WFC W

Kijk
II Liiga
11:00

Ganvix - Saue

Kijk
13:00

Narva United - Võru

Kijk
13:00

Ajax Lasnamäe - K-Järve JK Järve II

Kijk
15:00

JK Piraaja - Merkuur

Kijk
15:00

Vaprus II - Flora Tallinn III

Kijk
16:00

Otepaa - Imavere Forss

Kijk
16:00

Torva - Tabasalu Charma

Kijk
17:00

Viimsi II - Nõmme United

Kijk
17:00

TJK Legion - Levadia III

Kijk
Premier League
15:00

Ethiopia Nigd Bank - Addis Ababa Ketema

Kijk
16:00

Dire Dawa Kenema - Welayta Dicha

Kijk
17:30

Dedebit - Jimma Aba Bunna

Kijk
Championnat National U19
15:00

Sochaux U19 - Dijon U19

Kijk
Division 1 Women
12:00

Bordeaux - Metz W

Kijk
15:00

Juvisy W - Saint-Étienne

Kijk
15:00

Albi W - Montpellier

Kijk
15:00

Olympique Marseille - Guingamp

Kijk
Division 2 Women
12:30

Aurillac Arpajon - Metz ESAP

Kijk
13:00

Grenoble - Toulouse W

Kijk
15:00

Clermont - Toulon

Kijk
15:00

Saint-Maur W - Lille

Kijk
15:00

Caen AG - Le Mans

Kijk
15:00

Vendenheim W - Dijon

Kijk
15:00

Yzeure Allier W - Le Puy W

Kijk
15:00

Nimes W - Val d'Orge W

Kijk
15:00

Rouen - La Roche-sur-Yon

Kijk
15:00

Reims - Arras

Kijk
15:00

Boulogne - Brest

Kijk
15:00

Lorient - Saint-Malo

Kijk
France CFA 2
15:00

Toulon II - Agde

Kijk
Championnat
16:30

Adouma - Mberi Sportif

Kijk
17:00

Port-Gentil - Missile FC

Kijk
17:00

FC Libreville - Pelican

Kijk
17:00

Akanda - Lozo

Kijk
17:00

CF Mounana (GAB) - Mangasport

Kijk
U20 League
12:30

Iraklis-U20 - AEK Athens-U20

Kijk
Division d'Honneur Guadeloupe
1:00

Amical Club - Juventus Sainte-Anne

Kijk
1:00

Capesterre Bell - Moulien

Kijk
1:00

Phare du Canal - Gourbeyre

Kijk
1:00

Gosier - Siroco Les Abymes

Kijk
1:00

La Gauloise - USBM

Kijk
Liga Nacional Clausura
23:00

Municipal - Antigua GFC

Kijk
23:00

Cobán Imperial - Guastatoya

Kijk
0:00

Petapa - Comunicaciones

Kijk
Primera Division
4:00

Sacachispas - Sayaxché

Kijk
19:00

Deportivo Sanarate - Quirigua

Kijk
19:30

Rosario - San-Pédro

Kijk
20:00

Cotzumalguapa - Iztapa

Kijk
21:00

Deportivo Chiantla - Deportivo Reu

Kijk
23:00

Barillas - Siquinalá

Kijk
Elite League
0:00

Buxton United - Guyana Defence Force

Kijk
0:00

Monedderlust - Top XX

Kijk
1:00

Victoria Kings - Fruta Conquerors

Kijk
Hungary NB III
11:00

Puskás II - Csornai SE

Kijk
11:00

Békéscsaba 1912 Elöre SE II - Szentlőrinc SE

Kijk
11:00

Gyirmót FC II - III. Kerületi TUE UPE

Kijk
13:00

Pénzügyőr - Dunaújváros

Kijk
16:00

Morahalom VSE - Szekszárd

Kijk
16:00

Pécsi MFC - Komlói Bányász SK

Kijk
16:00

Ajka FC - Puskás AFC

Kijk
16:00

Diosdi TC - Komárom VSE

Kijk
16:00

MTK Hungária FC II - BKV Előre

Kijk
16:00

Andrashida SC - Tatabánya

Kijk
16:00

ESMTK Budapest - FC Tiszaújváros

Kijk
16:00

Csepel - Veszprem FC

Kijk
16:00

Sárvári - Heviz

Kijk
16:00

Győri ETO - Honvéd II

Kijk
16:00

Nyírbátori - Kazincbarcikai SC

Kijk
16:00

Hajduboszormenyi - STC Salgótarján

Kijk
16:00

Taliya - Monori SE

Kijk
16:00

Hódmezővásárhely - Méhkerék SE

Kijk
16:00

Dunaharaszti Munkás TK - SZTK-Erima

Kijk
16:00

Kaposvári Rákóczi - Érdi Városi SE

Kijk
16:00

FC Hatvan - Diósgyőr II

Kijk
16:00

Rákospalotai EAC - Rákosmenti KSK

Kijk
16:00

Putnok VSE - Jaszberenyi FC

Kijk
16:00

Paksi SE II - Gyulai Termal

Kijk
Women Nöi NB I
16:00

Astra Hungary FC W - Újpest

Kijk
18:00

Ferencváros - Győri ETO

Kijk
Women, Nöi NB II
14:00

Soproni FAC - ASE

Kijk
14:00

Videoton FC - Pécsi MFC

Kijk
15:00

Szent Mihály - ZTE

Kijk
Championship U19
16:00

Limerick U19 - Galway U19

Kijk
Munster Senior League
12:45

College Corinthians - Cobh Wanderers

Kijk
12:45

Mayfield United - Ringmahon Rangers

Kijk
Wexford Premier League
13:00

St Saviours - Waterford Crystal

Kijk
League Cup
14:00

Ísbjörninn - Hörður Í.

Kijk
15:00

Snaefell - Arborg

Kijk
16:00

Kóngarnir - Augnablik

Kijk
18:00

Afríka - ÍH

Kijk
League Cup Women
16:00

Völsungur W - Einherji W

Kijk
17:00

ÍBV - Thór / KA W

Kijk
18:00

Tindastóll - Fjardab/Leiknir/Höttur

Kijk
18:00

Selfoss - Grindavík W

Kijk
20:15

Fylkir - ÍA

Kijk
21:00

Stjarnan - Valur

Kijk
Club Friendlies
15:00

Trabzonspor - Samsunspor

Kijk
FIFA World Cup - Qualification - Europe - Group F
20:45

Scotland - Slovenia

Kijk
Friendly U20
9:00

Zambia U20 - Ecuador U20

Kijk
International Friendly
15:00

Zimbabwe - Zambia

Kijk
International Friendly Women
23:00

Trinidad and Tobago W - Venezuela W

Kijk
23:00

Barbados W - Martinique W

Kijk
Serie D
15:00

Sancataldese - Aversa

Kijk
15:00

Dro - Pro Patria

Kijk
15:00

Bra - Bustese Roncalli

Kijk
15:00

Pineto Calcio - San Marino

Kijk
Ligue 1
16:30

AS Denguélé - Africa Sports

Kijk
16:30

AFAD Djékanou - RZ Pellets WAC

Kijk
19:00

SOA - AS Tanda

Kijk
Premier League
22:30

Tivoli Gardens - Boys' Town

Kijk
22:30

Jamalco FC - Arnett Gardens

Kijk
22:30

Portmore United - Harbour View

Kijk
J-League Division 3
6:00

Grulla Morioka - Kataller Toyama

Kijk
3. HNL
15:45

Zmaj Makarska - Zmaj Blato

Kijk
16:00

NK Junak Sinj - Neretvanac

Kijk
16:00

Primorac Stobreč - Croatia Zmijavci

Kijk
16:00

HNK Hajduk Split II - Hrvace

Kijk
16:30

NK Vinogradar - Stupnik

Kijk
Lesotho Premier League
15:00

Butha-Buthe Warriors - LDF

Kijk
1. Division
16:00

Munsbach - The Belval Belvaux

Kijk
16:00

Yellow Boys Weiler - Sporting Bertrange

Kijk
16:00

Berdenia Berbourg - Jeunesse Junglinster

Kijk
16:00

Sanem - Schifflange

Kijk
16:00

Blo Weiss Itzig - Koeppchen

Kijk
16:00

Union Kayl-Tétange - Red Black Egalité

Kijk
16:00

Alliance Aischdall - Erpeldange

Kijk
16:00

Jeunesse Schieren - Minerva Lintgen

Kijk
16:00

Lorentzweiler - Marisca Mersch

Kijk
16:00

Résidence Walferdange - Alisontia Steinsel

Kijk
16:00

Orania Vianden - Pratzerthal-Redange

Kijk
16:00

Kehlen - Blô-Weiss Medernach

Kijk
16:00

Sporting Mertzig - Bastendorf

Kijk
Promotion d'Honneur
16:00

Etzella Ettelbrück - Hostert

Kijk
16:00

Norden - Grevenmacher

Kijk
16:00

Esch - Swift Hesperange

Kijk
16:00

Mamer - Wiltz

Kijk
Malta First Division Women
11:00

Gozo - Raiders Luxol

Kijk
Division d'Honneur
0:00

Good Luck - New Star

Kijk
Segunda Division
0:00

Cuautla - Córdoba

Kijk
0:00

Chimalhuacán - Yalmakan

Kijk
0:00

Atlético Lagunero - Calor de San Pedro

Kijk
0:00

Politécnico - Veracruz Premier

Kijk
0:00

Leones Negros - Monterrey Premier

Kijk
0:00

Sahuayo - Dorados Premier

Kijk
3:00

Mineros de Fresnillo - Cimarrones de Sonora II

Kijk
20:00

Satélites - Malinalco

Kijk
23:00

Irapuato - Tepatitlán de Morelos

Kijk
Eerste Klasse Vrouwen
11:00

Velsen W - Rigtersbleek

Kijk
11:30

De Zweef - SDO Bussum

Kijk
14:00

Berghuizen W - RKDEO W

Kijk
14:30

WVC - Purmerland

Kijk
14:30

Schijf - BSC W

Kijk
14:30

Gelre W - OVV ’67 W

Kijk
14:30

Hoogland W - Alcmaria Victrix

Kijk
Hoofdklasse Vrouwen
12:00

Venray - 't Zand W

Kijk
14:30

Nuenen W - Buitenveldert II W

Kijk
Premier League
17:00

Katsina United - Enugu Rangers

Kijk
4. Div. - 2 Akershus
15:00

Skedsmo 2 - Aurskog-Høland

Kijk
NM Cupen
14:00

Follebu - Valdres

Kijk
14:00

Stålkameratene - Brønnøysund

Kijk
14:00

Årdal - Eid

Kijk
16:00

Råde - Sprint-Jeløy

Kijk
16:00

Lokomotiv Oslo - Grei

Kijk
Division 2
13:00

Hope Doves - Synergy

Kijk
Druha Liga
13:00

Illichivets-2 - Teplovyk Ivano-Frankivsk

Kijk
Cup
14:00

Aral Nukus - Sogdiyona Jizzax

Kijk
2. Landesliga West
16:30

USC Seitenstetten - ASK Ybbs

Kijk
2. Women Bundesliga
11:00

Taufkirchen - Union Wolfern W

Kijk
12:00

Altera Porta - Hof bei Straden

Kijk
13:30

Vorderland W - Union Geretsberg W

Kijk
14:00

Wals - Rot Weiß Rankweil W

Kijk
15:00

Südburgenland II - Eggendorf

Kijk
16:00

Altenmarkt II - USC Landhaus II W

Kijk
Austria - Landesliga
11:00

SV Langenrohr - Spratzern

Kijk
14:00

ASKÖ Köttmannsdorf - Rapid Lienz

Kijk
14:00

FC Rot-Weiß Rankweil - FC Andelsbuch

Kijk
14:30

SK Maria Saal - ASKÖ Gmünd

Kijk
15:00

SV Kuchl - FC Bergheim

Kijk
15:00

FC Nenzing - SC Bregenz

Kijk
16:00

SV Eberau - SV Wimpassing

Kijk
16:00

FC Egg - FC Kennelbach

Kijk
16:00

FC Höchst - SC Admira Dornbirn

Kijk
16:00

SV Telfs - SV Innsbruck

Kijk
16:30

FC Rohrendorf - ASK Kottingbrunn

Kijk
16:30

SV Wurmla - Ardagger

Kijk
17:00

TSU Bramberg - SK Bischofshofen

Kijk
Women Bundesliga
13:00

FC Südburgenland W - St. Pölten-Spratzern

Kijk
14:00

FC Bergheim - Wacker Innsbruck W

Kijk
16:30

Landhaus - Sturm Graz

Kijk
Liga Nacional de Ascenso
0:00

Costa del Este - Atlético Chiriquí

Kijk
3:00

Deportivo Vista Alegre - Tierra Firme

Kijk
0:00

Leones de América - New York Colón

Kijk
LPF - Clausura
0:00

Plaza Amador - Alianza

Kijk
Division Profesional
23:00

Cerro Porteño Pdte. Franco - Independiente FC

Kijk
Reserve League
13:30

Deportivo Capiatá II - Club Guarani II

Kijk
Segunda División
21:30

Martín Ledesma - 22 de Setiembre

Kijk
21:30

Deportivo Caaguazú - Deportivo Liberación

Kijk
21:30

Resistencia SC - Guaireña

Kijk
3.division Pomorsko - zachodniopomorska
16:00

LKS Lodz - Jagiellonia II Bialystok

Kijk
Centralna Liga U19
15:00

Jagiellonia Białystok U19 - Motor Lublin U19

Kijk
16:00

GKS Bełchatów U19 - Legia Warszawa U19

Kijk
III Divisão Campeonato Nacional
16:00

Aljustrelense - Viana Alentejo

Kijk
16:00

Nogueirense - Sousense

Kijk
16:00

Vitória de Sernache - Mafra

Kijk
16:00

Cinfães - Tourizense

Kijk
16:00

Naval 1º Maio - Carapinheirense

Kijk
16:00

Felgueiras 1932 - Pedras Salgadas

Kijk
16:00

Aliança de Gandra - Ponte da Barca

Kijk
16:00

Mirandela - São Martinho

Kijk
16:00

AD Os Limianos - Trofense

Kijk
16:00

União de Leiria - Gafetense

Kijk
16:00

Moura - 1º Dezembro

Kijk
16:00

Caniçal - Bragança

Kijk
16:00

Gondomar - Gouveia

Kijk
16:00

Lusitano VRSA - CD Pinhalnovense

Kijk
16:00

Fabril Barreiro - SU Sintrense

Kijk
16:00

Vilaverdense - Montalegre

Kijk
16:00

Moimenta da Beira - Mortágua FC

Kijk
16:00

Pampilhosa - AAC Secção de Futebol

Kijk
16:00

Merelinense - Lusitano FCV

Kijk
16:00

Caldas - Alcanenense

Kijk
16:00

Sertanense - Sporting Clube Ideal

Kijk
16:00

GDU Torcatense - Torre Moncorvo

Kijk
17:00

Camacha - Pedras Rubras

Kijk
D1 Promotionelle
13:30

Petite-Île - Piton Saint-Leu

Kijk
14:00

Sainte-Marienne - SDEFA

Kijk
SPL Cup Women
16:00

Spartans - Aberdeen

Kijk
16:00

Glasgow City - Stirling University

Kijk
16:00

Celtic - Hearts

Kijk
16:00

Hibernian - Rangers

Kijk
Ligue 1
19:00

ASEC Ndiambour - Casa Sport

Kijk
Prva liga
16:00

FK Zemun - FK Indija

Kijk
Serbian Super Liga Women
15:30

Sloga Radnički - Požarevac

Kijk
16:00

LASK Crvena Zvezda - Obilić

Kijk
Srpska Liga
11:00

Car Konstantin - Sloga Despotovac

Kijk
11:00

Dorćol - Prva Iskra

Kijk
11:00

Jedinstvo Putevi - Polet Ljubić

Kijk
11:00

Grafičar - BASK

Kijk
15:00

Radnički Novi Beograd - Crvena Zvezda MML

Kijk
15:00

Moravac Mrštane - Temnić 1924

Kijk
15:00

Stepojevac Vaga - FK IM Rakovica

Kijk
15:00

Batajnica - Žarkovo

Kijk
15:00

Železničar Pančevo - Vršac

Kijk
15:00

Radan - Vlasina

Kijk
2. Liga
15:00

Brda Dobrovo - NK Triglav Kranj

Kijk
15:00

Brežice - Veržej

Kijk
15:00

NŠ Drava - Roltek Dob

Kijk
15:00

Ankaran Hrvatini - NK Krka

Kijk
3 liga
10:30

Rakičan - Hotiza

Kijk
15:00

Fama Vipava - MNK Izola

Kijk
15:00

Šampion Celje - Šmartno

Kijk
16:00

Ajdovščina Škou - Dekani

Kijk
16:00

Ilirska Bistrica - Bilje

Kijk
16:00

Tabor Sežana - Postojna

Kijk
16:00

Grad - Bogojina

Kijk
16:00

Čarda Martjanci - NŠ Mura

Kijk
16:00

Velika Polana - Turnišče

Kijk
16:00

Komenda - Ivančna Gorica

Kijk
16:00

Odranci - Lesoplast Križevci

Kijk
16:00

Zagorje - Sava Kranj

Kijk
Divison C
10:30

Presov B - MFK Vranov nad Toplou

Kijk
15:00

FK Slovan Most pri Bratislave - Pezinok

Kijk
15:00

Rovinka - Malacky

Kijk
15:00

FC Rohoznik - D. Luzna

Kijk
15:00

Kralova - SK Bahon

Kijk
15:00

SK Lozorno - SK Bernolakovo

Kijk
15:00

Pusovce - Stropkov

Kijk
15:00

Namestovo - Podbrezova B

Kijk
15:00

Ivanka - Vajnory

Kijk
15:00

Velky Hores - Nova Ves

Kijk
15:00

Filakovo - Makov

Kijk
15:00

MFK Snina - Slavoj Trebisov

Kijk
15:00

MFK Nova Bana - OFK Teplicka nad Vahom

Kijk
15:00

Svit - Plavnica

Kijk
15:00

FK Drustav Svidnik - Sabinov

Kijk
15:00

FK Slovan Nemsova - Dun. Streda B

Kijk
15:00

Gabčíkovo - MFK Topvar Topolcany

Kijk
15:00

Lip. Stiavnica - Zarnovica

Kijk
Sudan Premier League
20:00

Al-Khartoum - Al Hilal Al Obayed

Kijk
20:00

Al Merreikh (SUD) - Al Hilal Kadougli

Kijk
Spain 1a Nacional Women
11:00

DNS de Belen W - Aurrerá de Vitoria W

Kijk
11:15

San Pío X W - Amigos Duero W

Kijk
11:15

Peña El Valle W - La Rambla W

Kijk
11:30

Luis De Camoens W - Monachil W

Kijk
11:30

Gasteizko W - San Ignacio W

Kijk
11:30

Marino W - Ardoi W

Kijk
11:30

Mamer W - Pauldarrak W

Kijk
11:45

Elche W - Levante II W

Kijk
12:00

La Solana W - Santa Teresa Ii W

Kijk
12:00

Málaga W - Cáceres W

Kijk
12:00

L'Estartit W - Barcelona II W

Kijk
12:00

UD Collerense W - AEM W

Kijk
12:00

Gijón Ff W - Sárdoma W

Kijk
12:00

Granada W - Hispalis W

Kijk
12:00

Transportes Alcaine Ii W - Mislata W

Kijk
12:00

Murcia Féminas W - Fundación Albacete W

Kijk
12:15

FVPR El Olivo W - Sporting Gijón W

Kijk
12:15

Atlántida Matamá W - Ave Fénix Racing W

Kijk
12:15

Femiastur W - Deportivo De La Coruña W

Kijk
13:00

Arratia W - Añorga W

Kijk
13:00

Tarsa W - Laguna W

Kijk
13:15

Igualada W - Sabadell W

Kijk
15:15

Madrid CF W - Vallecas W

Kijk
16:00

Pozuelo Alarcón W - Olímpico Madrid W

Kijk
16:00

Rayo Vallecano II W - Tacón W

Kijk
16:00

Parquesol W - Dinamo Guadalajara W

Kijk
16:00

Sant Gabriel W - Europa W

Kijk
16:00

Tordoia W - Victoria Boys W

Kijk
16:30

Athletic Club II W - Logroño W

Kijk
16:30

Berriozar W - Eibar W

Kijk
17:00

Guadamur W - Alhóndiga W

Kijk
17:00

Extremadura W - Sporting de Huelva II W

Kijk
17:00

Friol W - Atlético Arousana W

Kijk
17:00

Alhama W - Ciudad de Benidorm W

Kijk
17:00

Echedey W - Llamoro W

Kijk
18:00

Almassora W - Valencia II W

Kijk
Tercera Division
12:00

Montañesa - CE Júpiter

Kijk
12:15

CD Azuaga - Don Benito

Kijk
15:15

Unión Sur Yaiza - Tenisca

Kijk
18:15

Villarrobledo - Carrión

Kijk
Division 3
11:00

Simork - Customs United

Kijk
11:00

Nakhon Si Thammarat - Army FC

Kijk
11:30

Nara United FC - Banbung United FC

Kijk
Czech Republic 4. Liga
10:15

Havířov - Velké Karlovice

Kijk
15:00

Šumperk - Jeseník

Kijk
15:00

Frýdlant - Valašské Meziříčí

Kijk
15:00

Baník Souš - Sokol Brozany

Kijk
15:00

Kozlovice - Viktorie Přerov

Kijk
15:00

Jankov - Sušice

Kijk
15:00

Tatran Sedlčany - FK Admira Praha

Kijk
15:00

Žďár nad Sázavou - Hodonín-Šardice

Kijk
15:00

TJ Sokol Tasovice - FC TVD Slavicin

Kijk
15:00

Spartak Velká Bíteš - Pelhřimov

Kijk
15:00

Trutnov - Ústí nad Orlicí

Kijk
15:00

FK Kolin - Dvůr Králové

Kijk
Czech Republic. 5 Liga
15:00

Loko Karlovy Vary - Hvězda Cheb

Kijk
Turkey Bayanlar league Women
12:00

Besiktas - Ataşehir Belediyesi

Kijk
12:00

1207 Antalyaspor - Trabzon İdman Ocağı

Kijk
12:00

Kireçburnu - Adana Demirspor

Kijk
Turkey U19 Elit Ligi
10:00

Giresunspor U19 - Tokatspor U19

Kijk
10:00

Altay U19 - Alanyaspor U19

Kijk
10:00

Fethiyespor U19 - Manisa Bbsk U19

Kijk
11:00

Muş Idmanyurduspor U19 - Tatvan Gölspor U19

Kijk
11:00

Denizlispor U19 - Manisaspor U19

Kijk
12:00

Batman Petrolspor U19 - Edremit Tokispor U19

Kijk
12:00

Erciş Belediyespor U19 - Yüksekova Belediye U19

Kijk
12:00

Ipekyolu Belediye U19 - Van Dsi U19

Kijk
12:00

Siirt Kartalspor U19 - Tatvan 1514 Spor U19

Kijk
12:00

Antalyaspor U19 - Akhisar Belediye GS U19

Kijk
12:00

Balıkesirspor U19 - Altınordu U19

Kijk
12:00

Istanbul Başakşehir U19 - Istanbulspor U19

Kijk
13:00

Fenerbahçe U19 - Sariyerspor U19

Kijk
13:00

Samsunspor U19 - Orduspor U19

Kijk
14:00

Boluspor U19 - Düzcespor U19

Kijk
15:00

Muratspor U19 - Van Bb U19

Kijk
Premier League
0:00

SWA Sharks - Teachers

Kijk
1:00

Beaches - AFC Academy

Kijk
Primera División
21:30

Nacional Montevideo - Liverpool Montevideo

Kijk
21:30

Juventud - Plaza Colonia

Kijk
21:30

Sud América - River Plate Montevideo

Kijk
21:30

Danubio - CA Cerro

Kijk
Primera División - Apertura
22:00

Atlético Venezuela - Trujillanos FC

Kijk
22:00

Monagas SC - Deportivo Anzoátegui

Kijk
0:30

Zamora FC - Dep. JBL del Zulia

Kijk
Segunda División
21:30

Gran Valencia FC - Unión Atlético Falcón

Kijk
21:30

Llaneros de Guanare - Titanes FC

Kijk
USL
23:00

Seattle Sounders B - Sacramento Republic

Kijk
1. Liga Classic
15:00

FC La Sarraz-Eclepens - FC Stade LS Ouchy

Kijk
2. Liga Interregional
14:30

FC Freienbach - AS Calcio Kreuzlingen

Kijk
15:00

FC Iliria - Höngg

Kijk
15:00

Lenzburg - FC Subingen

Kijk
15:00

Rüti - Uster

Kijk
15:00

Taverne - FC Eschenbach

Kijk
15:30

FC Dardania Lausanne - FC Bulle

Kijk
16:00

Wil II - Winkeln St Gallen

Kijk
Women Nationalliga B
13:00

Zürich II W - Kloten W

Kijk
16:00

Aïre-Le-Lignon W - Chênois GE W

Kijk

  Newsletter

 

Betway BE Dutch sports €50

 

 

VoetbalBookmaker.com is een website door en voor voetbalweddenschappen liefhebbers. VoetbalBookmaker is sinds de oprichting in 2007 de eerste voetbalweddenschappen website met de nadruk op het vergelijken van quoteringen, en zodoende de gok-liefhebbers in Nederland een beter alternatief te bieden. Lees meer