Wedstrijden

LaLiga
19:30

Real Sociedad - Eibar

Kijk
21:30

Málaga - Real Betis

Kijk
21:30

Valencia - Leganés

Kijk
The Championship
20:45

Aston Villa - Bristol City

Kijk
20:45

Brighton and Hove Albion - Newcastle United

Kijk
20:45

Blackburn Rovers - Derby County

Kijk
League One
20:45

Bradford City - Milton Keynes Dons

Kijk
20:45

Bury - Coventry City

Kijk
20:45

Millwall - Peterborough United

Kijk
20:45

Northampton Town - Oldham Athletic

Kijk
20:45

Rochdale - Port Vale

Kijk
20:45

Scunthorpe United - AFC Wimbledon

Kijk
20:45

Shrewsbury Town - Charlton Athletic

Kijk
20:45

Swindon Town - Gillingham

Kijk
20:45

Walsall - Chesterfield

Kijk
21:00

Bolton Wanderers - Bristol Rovers

Kijk
Germany DFB Pokal
18:30

Eintracht Frankfurt - DSC Arminia Bielefeld

Kijk
20:45

Sportfreunde Lotte - Borussia Dortmund

Kijk
League Two
20:45

Accrington Stanley - Wycombe Wanderers

Kijk
20:45

Blackpool - Barnet

Kijk
20:45

Cambridge United - Doncaster Rovers

Kijk
20:45

Cheltenham Town - Carlisle United

Kijk
20:45

Crawley Town - Exeter City

Kijk
20:45

Grimsby Town - Colchester United

Kijk
20:45

Hartlepool United - Crewe Alexandra

Kijk
20:45

Plymouth Argyle - Notts County

Kijk
20:45

Portsmouth - Morecambe

Kijk
20:45

Stevenage - Leyton Orient

Kijk
20:45

Yeovil Town - Mansfield Town

Kijk
National League
20:45

Bromley - Braintree Town

Kijk
20:45

Dagenham and Redbridge - Maidstone United

Kijk
20:45

Eastleigh - Aldershot Town

Kijk
20:45

Guiseley - Barrow

Kijk
20:45

Lincoln City FC - York City

Kijk
20:45

Solihull Moors - Torquay United

Kijk
20:45

Sutton United - Boreham Wood

Kijk
20:45

Tranmere Rovers - Forest Green Rovers

Kijk
20:45

Woking - Dover Athletic

Kijk
Copa Argentina Early stages
21:00

Sol de Mayo - Jorge Newbery CR

Kijk
Premier League
15:00

FK Karabakh - FK Inter Baku

Kijk
Premier League
15:00

Security Systems - Orapa United FC

Kijk
18:00

Black Forest - Sankoyo Bush Bucks FC

Kijk
A League
14:00

Dunav Ruse - Levski Sofia

Kijk
16:30

CSKA Sofia - Botev Plovdiv

Kijk
Ligue A
13:00

Les Lierres - Athlético Olympic (BDI)

Kijk
15:00

Inter Star - Musongati

Kijk
Liga Águila - Apertura
0:00

Atlético Huila - Deportes Tolima

Kijk
0:00

Once Caldas - Ríonegro Águilas

Kijk
Denmark Cup
19:00

Vendsyssel FF - HB Køge

Kijk
Germany Bundesliga U19
18:30

VfB Stuttgart U19 - Stuttgarter Kickers U19

Kijk
Regional Cup Westfalen
19:00

SC Paderborn 07 - SC Verl

Kijk
Premier League
18:00

Al Masry - El Gaish

Kijk
Central League Cup
14:00

Fleetwood Town Res. - Sheffield United Res.

Kijk
Durham County Challenge Cup
20:30

Consett AFC - South Shields

Kijk
20:30

Newton Aycliffe - Billingham Synthonia

Kijk
Gloucester Senior Challenge Cup
20:45

Mangotsfield United - Bristol City CC

Kijk
Lancashire FA Challenge Trophy
20:45

Radcliffe Borough FC - Clitheroe FC

Kijk
National League North
20:45

Stalybridge Celtic - AFC Telford Utd

Kijk
20:45

Brackley Town - Kidderminster Harriers

Kijk
20:45

Nuneaton Town - Gloucester City

Kijk
National League South
20:45

Welling United - Dartford

Kijk
20:45

Margate - Chelmsford City

Kijk
20:45

St Albans City - Wealdstone

Kijk
Non League Div One
20:45

Hythe Town - Hastings United

Kijk
20:45

Royston Town - Northwood

Kijk
20:45

Fleet Town - Farnborough

Kijk
20:45

Newcastle Town - Romulus

Kijk
20:45

Petersfield Town - Hanwell Town

Kijk
20:45

Chipstead - Ramsgate

Kijk
20:45

Herne Bay - Three Bridges

Kijk
20:45

Thurrock - Heybridge Swifts

Kijk
20:45

Bowers and Pitsea - Norwich United

Kijk
20:45

Leek Town - Spalding United

Kijk
20:45

Stocksbridge Park Steels - Witton Albion

Kijk
20:45

Carlton Town - Stamford

Kijk
20:45

Lincoln United - Belper Town

Kijk
20:45

Ossett Albion - Brighouse Town

Kijk
20:45

Droylsden - Colwyn Bay

Kijk
20:45

Mossley - Farsley Celtic

Kijk
Northern Premier League
20:45

Barwell - Rushall Olympic

Kijk
20:45

Coalville Town - Grantham Town

Kijk
20:45

Frickley Athletic - Matlock Town

Kijk
20:45

Ilkeston FC - Halesowen Town

Kijk
20:45

Mickleover Sports - Hednesford Town

Kijk
20:45

Nantwich Town - Warrington Town

Kijk
20:45

Spennymoor Town FC - Blyth Spartans

Kijk
20:45

Sutton Coldfield Town - Marine

Kijk
20:45

Workington - Skelmersdale United

Kijk
Premier League Cup U23
14:00

Newcastle United U23 - Southampton U23

Kijk
20:00

West Bromwich Albion U23 - Liverpool U23

Kijk
Ryman Isthmian League
20:45

Enfield Town - Billericay Town

Kijk
20:45

Tonbridge Angels - Havant and Waterlooville

Kijk
20:45

Leiston - Merstham

Kijk
20:45

Wingate and Finchley - Harrow Borough

Kijk
Southern League
20:45

Leamington - Chesham United

Kijk
20:45

Hayes and Yeading Utd - Cinderford Town

Kijk
20:45

Basingstoke Town - Dunstable Town

Kijk
20:45

Cinderford Town - Frome Town

Kijk
U18 Premier League
13:00

Norwich City U18 - Leicester City U18

Kijk
Coupe de France
18:00

Fréjus St-Raphaël - Auxerre

Kijk
18:00

CA Bastia - Angers

Kijk
21:00

Bordeaux - Lorient

Kijk
Hungarian Cup
14:30

Vasas SC - Dorogi FC

Kijk
League Cup
21:10

Stjarnan - Thróttur Reykjavík

Kijk
AFC Champion League - Group C
14:00

Bunyodkor PFK - Al Ain

Kijk
16:15

Zob Ahan - Al Ahli Jeddah

Kijk
AFC Champion League - Group D
16:10

Al Wahda - Persepolis

Kijk
17:45

Al Hilal Riyadh - Al Rayyan

Kijk
AFC Champion League - Group E
13:30

Muang Thong United - Kashima Antlers

Kijk
AFC Cup Play-offs Round
12:00

Khosilot Parkhar - Dordoi Bishkek

Kijk
Club Friendlies
13:30

Abahani Chittagong - FC Pocheon

Kijk
13:45

Fredrikstad - Jerv

Kijk
14:00

IK Frej Täby - AFC Eskilstuna

Kijk
16:00

Kalmar FF - BK Häcken

Kijk
16:15

Bodø/Glimt - Sandnes Ulf

Kijk
17:30

Spartak Moskva - Sogndal

Kijk
18:30

1. FSV Mainz 05 Am. - Kickers Offenbach

Kijk
18:45

Gjøvik-Lyn - Lillehammer

Kijk
18:45

Strømmen - Mjøndalen

Kijk
19:00

Molde - Tromsø

Kijk
20:30

Glenavon - Knockbreda

Kijk
Copa Sudamericana - Round 1
23:15

Boston River - Comerciantes Unidos

Kijk
23:15

O'Higgins - Fuerza Amarilla

Kijk
Friendly U19
14:00

Israel U19 - Ukraine U19

Kijk
Friendly Women U17
11:00

Italy U17 W - Czech Rep U17 W

Kijk
Friendly Women U19
17:00

Portugal U19 W - Finland U19 W

Kijk
International Friendly Women
12:00

Albania W - Montenegro W

Kijk
OFC Champions League
7:00

Lupe Ole Soaga - Central

Kijk
10:05

Lupe Ole Soaga - Madang Fox

Kijk
Premier League International Cup
20:00

Swansea City U23 - Hertha BSC Am.

Kijk
Sudamericano Sub-17 - Group B
22:00

Venezuela U17 - Paraguay U17

Kijk
Ligat Al Women - Regular Season
18:30

Ironi Ramat HaSharon W - Girls Soccer Academy W

Kijk
18:30

ASA Tel-Aviv W - Maccabi Kiryat Gat W

Kijk
18:30

Maccabi Kishronot W - Bnot Sakhnin W

Kijk
19:40

Bnot Netanya W - Maccabi Holon W

Kijk
State Cup
19:55

Bnei Yehuda - FC Ashdod

Kijk
Coppa Italia
20:45

Juventus - Napoli

Kijk
Serie B
20:30

Spezia - Ascoli

Kijk
20:30

Pro Vercelli - Avellino

Kijk
20:30

Novara - Benevento

Kijk
20:30

Pisa - Carpi

Kijk
20:30

Latina - Cesena

Kijk
20:30

Perugia - Frosinone

Kijk
20:30

Salernitana - SPAL

Kijk
20:30

Hellas Verona - Ternana

Kijk
20:30

Cittadella - Trapani

Kijk
20:30

Vicenza - Virtus Entella

Kijk
1st Division
14:00

Al Karmal - Sama Al Sarhan

Kijk
14:00

Al Yarmouk - Al Asalah

Kijk
14:00

Al Salt - Al Taibeh

Kijk
Cameroon. Ligue 2
13:30

AS Matelots - Renaissance

Kijk
15:30

Etoa Meki - Douala Athletic Club

Kijk
15:30

Tonnerre Yaoundé - Fovu Club Baham

Kijk
Premier League
13:15

Sabah - UiTM FC

Kijk
14:00

Negeri Sembilan - MISC

Kijk
14:00

Kuala Lumpur - Kuantan FA

Kijk
14:00

Johor DT II - PKNP

Kijk
Super League
13:15

Sarawak - Darul Takzim FC

Kijk
14:00

Pahang - PKNS

Kijk
Segunda Division
18:00

Veracruz Premier - Inter Playa del Carmen

Kijk
Derde Divisie Zaterdag
20:00

DVS'33 Ermelo - Capelle

Kijk
20:00

ONS Boso Sneek - Jong Almere City FC

Kijk
20:15

Quick Boys - ODIN '59

Kijk
Uganda Premier League
14:00

Police FC - Onduparaka FC

Kijk
14:30

Lweza FC - URA SC

Kijk
14:30

Vipers SC - JMC Hippos

Kijk
14:30

Jinja SSS - The Saints

Kijk
Polish Cup
18:00

Wigry Suwalki - Arka Gdynia

Kijk
Júniores U19 - Championship Group
16:00

Sporting CP U19 - Académica U19

Kijk
16:00

FC Porto U19 - Rio Ave U19

Kijk
16:00

Belenenses U19 - Sporting Braga U19

Kijk
16:00

Vitória Guimarães U19 - Benfica U19

Kijk
Júniores U19 - Norte Relegation
16:00

Paços de Ferreira U19 - Moreirense U19

Kijk
16:00

Feirense U19 - Padroense U19

Kijk
Júniores U19 - Sul Relegation
16:00

Naval U19 - Loures U19

Kijk
16:00

Oeiras U19 - União Leiria U19

Kijk
16:00

Estoril U19 - Sacavenense U19

Kijk
17:00

Nacional U19 - Vitória Setubal U19

Kijk
Taça de Portugal
21:15

Estoril - Benfica

Kijk
League Cup
19:00

ACS Poli Timisoara - Târgu Mures

Kijk
Russian Cup
17:30

Ural - Krasnodar

Kijk
Rwanda National Football league
14:30

APR FC (RWA) - Gicumbi

Kijk
14:30

Police - Amagaju

Kijk
Championship League
20:45

Greenock Morton - Dunfermline

Kijk
20:45

Ayr United - Raith Rovers

Kijk
Development League
14:00

Glasgow Rangers U20 - Kilmarnock U20

Kijk
15:00

Hearts U20 - Partick Thistle U20

Kijk
20:00

Falkirk U20 - St. Johnstone U20

Kijk
Development League 2
15:00

Airdrieonians U20 - Greenock Morton U20

Kijk
20:45

Queen of the South U20 - Stranraer U20

Kijk
League 1
20:45

Brechin City - Queen's Park

Kijk
20:45

Alloa Athletic - East Fife

Kijk
League 2
20:45

Clyde - Montrose

Kijk
20:45

Cowdenbeath - Edinburgh City

Kijk
20:45

Stirling Albion - Elgin City

Kijk
Premiership League
20:45

Hamilton - Aberdeen

Kijk
Sudan Premier League
15:00

Al Merreikh Club Nyala - Al-Ahli Khartoum

Kijk
15:00

Merikh Kosti - Al-Khartoum

Kijk
18:00

Triea Albiga - Hay al-Arab

Kijk
First Division
13:30

Jeenyo - Elman

Kijk
13:30

Banadir - Gaadiidka

Kijk
Premier League
13:00

Al Jazeera SC - Wathbah

Kijk
Türkiye Kupasi - Quarter Finals
18:00

Kasimpasa - Çaykur Rizespor

Kijk
U19 League
17:00

Defensor Sporting U19 - Danubio U19

Kijk
Uruguay - Primera Division Reserve
13:00

Sud America II - C. A. Cerro Ii

Kijk
20:00

Rampla Juniors II - Danubio Ii

Kijk
21:00

Centro Atletico Fenix II - Club Plaza Colonia de Deportes II

Kijk
Primera División - Apertura
22:00

Carabobo FC - Atlético Socopó

Kijk
ABSA Premiership
18:30

Mamelodi Sundowns - Chippa United

Kijk
U-21 Allsvenskan Norra
15:00

IK Sirius FK U21 - Örebro U21

Kijk
U-21 Allsvenskan Södra
16:00

Kalmar FF U21 - BK Häcken U21

Kijk

  Newsletter

 

Betway BE Dutch sports €50

 

 

VoetbalBookmaker.com is een website door en voor voetbalweddenschappen liefhebbers. VoetbalBookmaker is sinds de oprichting in 2007 de eerste voetbalweddenschappen website met de nadruk op het vergelijken van quoteringen, en zodoende de gok-liefhebbers in Nederland een beter alternatief te bieden. Lees meer